reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

przepraszam ze sie wtrace ale podczytuje was odkad planuje coreczke ale udzielam sie w watku zaczynamy staranka chcialam tylko powiedziec ze jestem mama 4 synow i zadnego z nich nie zamienilabym na coreczke w dwoch ostatnich ciazach lekarze mowili ze bedzie w koncu cora w ostatniej ciazy gdy lekarka stwierdzila ze dziewczynka polecialam jeszcze do 2 innych lekarzy wszyscy zapierali sie ze oni nigdy sie nie myla i ze dziewczynka na 1000000% tyle ze ta moja cora to byla do 36 tyg a potem nagle urosly mu jajka i pisiorek dzisiaj moj maly szymonek jest osloda mojego zycia tulitko mamusi krecone wloski i za nic w swiecie nie chcialabym zeby byl dziewczynka kosmopolitan pamietaj ze synowie zawsze lgna do mamy moji nastarsi synowie maja po 21l i 19l a ich milosc do mnie jest wielka czuje sie szczesliwa ze ich mam mam juz 39lat dla mnie to ostatnia szansa na coreczke a jak bedzie 5 chlopak to tez bedzie cudownie zobaczymy narazie to moj 6 dziewczynkowy cykl pozdrawiam was goraco
 
reklama
Losiczka a poprzednie ciaze byly celowane w dziewuszke? Jesli tak to napisz jak wygladaly staranka ;-) Teraz planujesz corcie? Co bedziesz stosowac? No w ogole napisz cos wiecej ;-):tak:
 
jestem po pracy;)
pozdrawiam wszystkie mamuski ;)
Losiczka- powodzenia w planowaniu córy:)

Pirania,Aneczka-no zobaczymy jak jutro tempka-niech się coś wyjaśni bo ileż można czekać ;)

Kosmo ja tam czekam z Tobą na usg koło 20 t.c. wtedy będzie już wiadomo...proszę już żadnych testów nie robić tylko cieszyć się ciążą ;))


odrabiam z Zuzą lekcję i jestem z doskoku..
 
Ja sobie to tak tłumaczę, że moje stresy, złe czy pozytywne nastawienie nic już nie zmienia gdyż ta mała istotka ma już określoną płeć od chwili poczęcia i kimkolwiek jest to bardzo mnie potrzebuje i będę ja kochać ...i wtedy stresy pryskają :-)

Kosmopolitan, rozumiem doskonale Twoje uczucia ale tak jak pisze Aneczka - gdy będziemy miały po drugim synku to zapewne bracia lepiej się ze sobą dogadają (podobne zainteresowania, podobne zabawki). Siostra ma synka i córeczkę (z różnicą wieku 2,5 roku) i to są 2 różne światy. A jej synek uwielbia piec z nią ciasteczka i w ogóle pomagać w kuchni, jest bardzo wrażliwa osóbką i jest z nią bardzo zżyty, coś w tym jest, że synkowie "są mamusi" a "córeczki tatusiów" :-) Ale ja i tak mam przeczucie, ze będziesz miała córeczkę :-) (o teście naprawdę zapomnij bo równie dobrze można z fusów wróżyć, a sprawdzałaś jakie masz pH moczu na którymś z badań ciążowych?).

Dido, będę mocno trzymać kciuki w piątek!

losiczka72, witamy! :-) Szok, że do 36 tygodnia lekarze mylili się co do płci! Mi lekarka określiła płeć synka w 14 tygodniu a na połówkowym powiedziała, że to facet na 1000%.
 
dzieki dziewczyny:tak:
piranha a wiesz ze ja nie milam robionego moczu jeszcze?:szok: wlasnie z wynikami badan ide do do gina w pniedzialek i pewnie dopiero teraz mi zleci. moja sasiadka ktora jest o 5 tygodni starszej ciazy tez chodzi do niego i tez dostala dopiero pozniej skierownaie na mocz. dziwne bo ja w pierwszej ciazy mialam od razu na to skierowanie (szkoda ze nie moge nzalesc wynikow).
piranha dziekuje -Twoja wiara dodaje mi skrzydel:tak:

dziewczyny alez ja wiem jak kochani sa synkowie, wiem bo juz jednego mam i w zyciu nie zamienilabym na coreczke i wiem ze jak bedzie drugi synek to tez bede kochala go nanad zycie:tak: co jednak nie zmienia faktu ze w sercu jest rozczarowanie ze marzenie o coreczce moze sie nie spelnic.
 
Kosmopolitan, jeszcze a propos tego testu na płeć (miałaś o nim zapomnieć a ja Ci wciąż o nim truję :-D), na in-gender I THINK I FOUND OUT HOW INTELLIGENDER WORKS!!!!!!!!!!!! - In-Gender.com dziewczyna pisze, że test wskazał na chłopca a pH moczu było wtedy zasadowe. Zakwasiła się żurawiną i nagle okazało się, że będzie miała dziewczynkę :-) Ostrzega zatem, że te testy na płeć to po prostu bardzo drogie testy pH. Zerknęłam na jej suwaczek i urodziła dziewczynkę :-)

Edyta, jak najbardziej też powinnaś brać witaminę C, ja łykałam 1000 mg dziennie.

Daria, pozwolę wkleić sobie cytat:
Witamina C zalicza się do ważnych przeciwutleniaczy oddziałujących na nasienie. Jej rolą jest ochrona DNA plemników przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Ponadto witamina C zapobiega aglutynacji (zlepianiu się) plemników. Konsekwencją jej deficytu w organizmie mężczyzny może być spadek liczby i ruchliwości plemników. Ponadto witamina C poprawia stopień wchłaniania mikroelementów, które biorą udział w procesie spermatogenezy. Suplementowana wraz z witaminą E wpływa korzystnie na materiał genetyczny plemników podczas leczenia niepłodności.
Mój też macę łykał (zupełnie o tym zapomniałam
biggrin.gif
).
 
Ostatnia edycja:
Andziak mój też chory właśnie wróciłam od lekarza. Coś pewnie krąży w powietrzu, jakby mrozek trochę złapał to by te choróbska powymrażał:no:
 
reklama
dziewczyny czy po tej zurawinie może może się chcieć częściej siku????
bo wczoraj zakupiłam sobie i podjadałam wieczorkiem na fil;mie a dziś jakoś ciągle biegam :baffled:
 
Do góry