reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam wszystkich:-)

daria no to &&& za nastepny cykl
mama a co tam u ciebie???jak tempka???wciaz &&&&&&& trzymam
Piranha dzieki za linka z allegro ja tez zakupie te paski do badania ph:tak: a mowisz ze sa dobre???
kosmo moj tez nie mogl wczoraj zanac, poszedl spac po 12:szok:

a ja dzisiaj odbieram wyniki ,zobaczymy co tam z moja tarczyca
 
reklama
Co do czułości testu (nie zdążyłam wcześniej napisać gdyż synek był śpiący i marudny :-)) to na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że czulszy będzie lepszy ale jakby się na tym głębiej zastanowić to sama nie wiem. Rozumiem, że w przypadku testów ciążowych czułość ma wielkie znaczenie i ten o czułości 10 mIU/ml szybciej pokaże choćby cień kreseczki (co już oznacza test pozytywny) jak ten o czułości 25 mIU/ml, gdyż zabarwia się już przy mniejszym stężeniu hormonu HCG. W przypadku testów owulacyjnych to moje 30 mIU/ml pokazywały cień kreski na wiele dni przed owulką, bladą kreskę na kilka dni przed, dość mocną na 2 dni przed i równie mocną na 1 dzień przed. Rozumiem, że test 10 mIU/ml zabarwiałby się jeszcze przy mniejszych stężeniach hormonu LH (ale kreski byłyby takie same tak czy siak w dniu piku LH czyli na 24-36h przed owulką) czyli na jeszcze więcej dni przed owulacją ....ale po co mi to, jeszcze więcej zamieszania by było. No chyba, że ja źle rozumuję to poprawcie mnie :-D

Paula, pojęcia nie mam czy te paski są dobre gdyż nie zdążyłam za bardzo ich przetestować :-D. Trzymam kciuki za Twoje wyniki, oby były idealne!
 
Ostatnia edycja:
Piranha no nic sprobuje i zobaczymy jak sie sprawdza
agulek ja tez sie pisze na staranka po nowym roku ale jeszcze nie wiem czy od stycznia czy pozniej...
 
Jak któraś wypróbuje te paseczki ph to szybciutko opinie niech wyszrajbuje bo ja też chce kupić i się zastanawiam które:sorry:
Oj to widze, że ciekawy rok się zapowiada obfity w emocje:-)
 
witajcie -jestem po pracy;)

Paula,Aneczka,Pirania dzięki za pamięć :))
moja tempka dziś spadła z 37,15 na 37,05..
zobaczymy jak jutro bedzie ,jak tez spadnie no to sprawa jasna..

pozdrawiam Was kochane :))
 
Piranha na tym forum jak przewertujesz pierwsze strony to sporo dziewczyn staralo sie dopiero po pozytywnym tescie owu i ona akurat maja chyba wszystkie chlopcow jak dobrze pamietam.Pewnie sie nie zakwaszaly ale tak czy siak wychodzi na to ,ze to za maly odstep.
Missbella te tanie z allegro moga Ci pokazywac kreske testowa zawsze troche jasniejsza od kontrolnej (tak bylo u mnie) wiec mozliwe ,ze wczorajsze klucie to byla owu:tak: Tak wiec wyszloby ,ze szanse sa na dziewczynkowa fasolke. Sprawdz sobie sluz ale od wewnatrz(przepraszam za okreslenia ale zwyczajnie wsadz palec gleboko i zobacz co tam w srodku jest) .
Mama oby juz nie spadala a jeszcze ,zeby troche wzrosla:tak:
 
Aneczko, ale ja przecież cały czas zaznaczam by dziewczyny odsuwały się te 2-3 dni i że moje staranka były w chłopczykowym rejonie :-) ...moja jedyna nadzieja w tym, że podobno plemniki żeńskie i męskie żyją tak samo długo i są tak samo szybkie a na płeć ma wpływ podobno głównie pH i dieta (zazwyczaj na kilka dni przed owulką pH jest niskie i to właśnie wpływa na zwiększoną szansę na dziewczynkę przy zachowaniu odstępu od owulki ...ale jeśli ktoś ma wysokie pH nawet na kilka dni przed albo niskie w dniu owulacji to podobno odsuwanie się od owulacji nie zwiększy szans na płeć żeńską ...tak wyczytałam na in-gender).

mama05, obejrzyj sobie wykresy ciążowe tutaj Fertility Charts Gallery - FertilityFriend.com (niestety trzeba założyć konto by móc przewijać do kolejnych stron z wykresami ale warto bo jest ich od groma a poza tym fajnie się na tej stronie wykresiki maluje :-)), zobacz, że często pozytywne testy ciążowe wychodziły w największych dołkach ...tak więc trzymam mocno kciuki! :-)
 
Pirania no mam nadzieje,że coś się w tym cyklu wyklaruje...
jutro się wyjasni-albo w tą albo w tą..
na szczęście Sylk w drodze więc to mnie pociesza;)


a wogóle to które babeczki są teraz na etapie starań ????
 
reklama
ja się melduje na kolejne starania :-p
a ten sylk jest na zakwaszanie i np lepiej wstedy juz nie stosowac jakis inych zeczy np lacibios femina ?
i ten sylk stosowac od kiedy?tylko w dni przytulań?jeszcze wypróbuj sok zurawinowy jest pyszny do herbaty w polsce tak pijałam:)
 
Do góry