reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Też Was witam ponownie:-D
Royana też pamiętam Cię, z września 2006, szkoda tylko, że tam taka cisza:cool2:

Dzisiaj 25 dzien cyklu - narazie cisza
 
Też Was witam ponownie:-D
Royana też pamiętam Cię, z września 2006, szkoda tylko, że tam taka cisza:cool2:

Dzisiaj 25 dzien cyklu - narazie cisza


Moze bedzie nastepna fasoleczka
bukiet.gif
 
Dziewczyny wychodzic z krzaczorow
oczyska.gif


Widze was
usmiechzokularami.gif



Mezus niedawno wstal zajmuje sie malym a mi sie nudzi...
Pozniej T bierze lapka i nie bede mogla wejsc,tzn teoretycznie moglabym,ale musialabym isc do chlopakow kompa,tylko ze oni beda spac a ja nie bede chciala im przeszkadzac.Moze jeszcze pozniej zajrze,mam nadzieje ze cos naskrobiecie,a narazie
znikam.gif
 
Royana wspolczuje Alankowi,ja niedawno przechodzilam to samo,maly przez kaszel nie chcial spac bo sie dusil,bylam z nim u lekarza i sie tylko dowiedzialam ze oni tu takim malym dzieciom nie przepisuja syropow bo maja cos w sobie ze uzalezniaja sa poprostu nie odpowiednie dla takich malych dzieci,wiec wyslalam meza do polskiego sklepu i upil flegamine i mucosolvan,i dalam go Natankowi dwa razy i jak reka odjal.
bd9.gif


Teraz budzi sie tylko na jedzonko,wiec jest dobrze,po tygodniu prawie nie spania,moj organizm w koncu odpoczywa
hippo.gif


Dobranoc...
 
Po odstawieniu tabletek powinno się odczekać 3 miesiące zanim rozpocznie sie starania. Warto też te 3 m wcześniej zacząć łykać kwas foliowy.

A co do planowania dziewczynki - swoje doświadczenia opisałam na pierwszej stronie, nie chcę się powtarzać ale któraś z Was napisała żeby próbować 2 dni przed owu-wg mnie to za późno. Na BB jest taki wątek o planowaniu płci i wiele dziewczyn planowało stosując testy owulacyjne i to właśnie 2 dni przed owulacją i okazało się w większości przypadków że to było za późno. Lepiej zacząć nawet 5 dni przed i co miesiąc przesuwać stopniowo na 4 potem 3 itd
 
Witam wszystkich! Ja bralam tabletki anty. 2 lata. Nie biore juz od 2 miesiecy. Natomiast zazywam codziennie Folik . Czekam teraz niecierpliwie na @ i chcemy po nim zaczac starania. Nie mam pojecia czy nam sie uda. Slyszlam o tym chinskim kalendarzu. I mam w tym miesiacu szanse na corke o czym marze. Natomiast w 2 kolejnych niby chlopczyk. Sprawdzalam wlasnie na tym kalendarzu jak to z moja siostra bylo i sie zgadza! Ona ma juz 2 dzieci. Wiec ten miesiac jest stresujacy dla mnie. Kiedy @ przyjdzie??? Moze dzis? Oby...
 
Hej Royannko,pewnie malemu juz przechodzi i cale szczescie..

A dlaczego bedziesz wracac o 19tej?chodzisz do pracy?


U mnie ciezka nocka ze wzgledu na nocne imprezowanie sasiadki z dolu,stara baba a glupia...maly calkiem niezle spal,ale ja przez jej smiechy,wrzaski itp nie moglam zasnac,jestem takim typem czlowieka,ze gdy jest glosno ja nie zasne,nawet jak bede bardzo zmeczona...

shm_mhm.gif


Dzisiaj T robi obiad,kochany moj na niego zawsze moge liczyc ...
bd3.gif



A wam jak mija dzien?
 
reklama
Kobietki, mam do Was pytanko. Wg tego chinskiego kalendzrza w tym miesiacu mam szanse na corke, natomiast w przyszlym wskazuje juz na synka. Czy to zalezy od daty zblizenia czy od daty owulacji? Bo zblizenie nastapi w tym miesiacu po @, natomiast owulka bedzie juz w przyszlym (lutym). Wiec co ma tu wieksze znaczenie? Bede miala wtedy szanse na corke czy raczej syn??? Pomozcie...
 
Do góry