reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam.. :) Juz pisze:))
Dziekuje Okruszynka ze pytasz :zawstydzona/y:
Wlasnie wykapalam..nasmarowalam-co wcale nie jest takie proste .. bo odrazu polowa rozmazana:-D..nakarmilam i udal sie jak zwykle na drzemke ..
A wiec... obsypalo go bardzooooo.. po buzce bidulek ma bardzo.. najmniej ma na pleckach.. cale szczescie ze sie nie drapie..pewnie to zasluga fenistilu i sanosvitu.. humorek mu dopisuje.. w nocy sie balam ze bedzie zle ze spaniem..ale spal jakby nigdy nic slicznie.. i na dodatek tylko raz jadl :-)..wiec nie jest tak zle.. widze ze niektore juz ma pekniete.. wiec jest dobrze.. goraczki nie mamy ufffff :-)..
Jeszcze raz dziekuje za rady ;-)
Caluje:)
 
Royanko moj ma 1 ślad na tyłeczku :-D tez go nie swędziało....Sylwia..bedziesz miec juz to za sobą...teraz jestes z małym w domku i przetrwacie ta ospe, poza tym jest zima i nie wychodzicie tak często na podwórko a później gdyby go złapało w przedszkolu to i wolne w pracy i płacz dziecka ze musi w domku zostać...bedzie dobrze jak to się zawsze mówi ;-)
 
Witam

Sylwia to super że maluszek znośnie przechodzi "zarazę" :-D
Myślę że to zasługa leków. Ja na początku małą tylko gencjanowałam tzn postępowałam jak ze starszym synkiem, który przechodził w miarę łagodnie bez temp i marudzenia.
Ale jak się zaczęły marudzenie i nieprzespane nocki poszperałam w necie i wysłałam męża do apteki z zapytaniem o fenistil. Pani jak najbardziej poleciła i podała dawkowanie. Potem jak byłam na kontroli to pediatra mówiła że te kropelki są dobre przy ospie i nawet kazała jeszcze kilka dni podawać. U nas gorączka była taka jednodniowa.
oby się maluszek wykurował w miarę do świąt. Tylko troszku fioletowy będzie na tych chrzcinach bo to troszkę się zejdzie zanim się zmyje. A ubraniami się nie przejmuj wszystko się odpiera nawet w 40 c. Właśnie robicie chrzciny czy przekładacie?
Pozdrawiam:-):-):-)
 
Kinga..Bershka.. Dziekuje ;-)
Okruszynka.. nie ..nie przekladamy.. trudno bedzie fioletowy troszke ;-).. jakbym przelozyla..to dopiero by sie dalo moze na wiosne..albo pozniej bo moj eM.. i ojciec chrzestny sie mijaja wiecznie..wiec zostaje jak bylo 25.12 :tak:..
Dzis smacznie Maluch sobie spi.. nocka tez byla superowa..tez mysle ze to dzieki lekom;-).. gdzieniegdzie sie juz strupki robia.. mam nadzieej ze z dnia na dzien bedzie ich wiecej :tak:
Milego popoludnia..Caluje :-)
 
Witam, przeczytałam całe forum i bardzo mnie zaciekawiło. Wcześniej czytałam tylko takie, gdzie dziweczyny wymieniały sie sposobami ale nie sparawdzonymi, a tu piszą osoby, które spróbowały planować płeć i im się to(w większości) udało:). Ostatni wpis był dość dawno ale mam nadzieję, że będziecie dalej pisać, bo jestem bardzo ciekawa czy uda się wam wstrzelić i zaplanować płeć. Sama mam synka, który był dla nas wielką nispodzianką, gdyż nie planowaliśy ciąży tak szybko ( pierwsza ciąża okazała się obumarłą). Z wyboru nie poznaliśmy płci do samego porodu. Teraz myślimy o drugim dzidziusiu, no i wiadomo- fajnie jak by była parka, chociaż bycie mamą samych chłopaczków też musi być super :) Mam nadzieję, że dowiem się jeszcze czegoś na tym forum, a sama zaczynam obserwację.
 
reklama
dziewczynki dawno mnie nie był, ale pamiętam o was i korzystając z okazji chciałam, wam złożyć życzenia

[FONT=&quot]Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia[/FONT]
[FONT=&quot]Oraz Nowego 2011 Roku[/FONT]
[FONT=&quot]Pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia![/FONT]
[FONT=&quot]Niech będzie to niezapomniany czas spędzony bez pośpiechu, trosk i zmartwień,[/FONT]
[FONT=&quot]Przepełniony spokojem i radością w gronie[/FONT]
[FONT=&quot]Rodziny i Przyjaciół[/FONT]

a i widzę, że ospa na topie, mój Kamil mial ospę w wieku 2 miesięcy, ale przeszedł bardzo łagodnie, bo miał tylko ok. 15 kropek, ale na pupie tez miał taką pierwszą, wielką i najdłużej się goiła ....
 
Do góry