reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczyny, ja chcialam tylko powiedziec cos na temat tych testow owulacyjnych. Wiem ze powinny byc 2 grube krechy i tylko wtedy sie liczy ale nie zapominajmy tez ze test pokazuje ZBLIZAJACA sie owulacje w ciagu 24-36h. Ja w 1 cyklu uzywalam ich prawie codziennie i niestety nie doczekalam sie nawet bladej kreseczki, wiec domyslam sie ze bylo u mnie bez owulacji, natomiast w drugim cyku, stosowalam codziennie od 9dc o tej samej porze i pewnego dnia pojawily mi sie 2 kreski ale ta jedna blada, ale dzialalismy mimo wszystko, nastepnego byly juz 2 mocne i tak az do konca. Dzialalismy tylko ten 1 raz jak byla blada kreska i sie udalo :D Jestem ciekawa czy to upragniona dziewczyna.
Wiec ja testom mowie tak!
 
reklama
hej
Dziewczyny witam sie po długiej -niedługiej przerwie:-)
Marcelkowa Momo gratuluje slicznego synka-super go ubierasz:tak:

Ja ja wskazuje jeden z suwaczków za niedługo zaczne starania o 2 dziecko, w sumie chciałbym 2 dziewczynkę, na początku nie dopuszczałam mysli, że może byc chłopiec, a teraz .... jakoś obojętne mi Ważne, by dziecko zdrowe było i ciąża bez problemów, chociaż tam w środku nadal pozostaje marzenie o dziewczynce-a nuż się spełni??

Z testów z mężem postanowiliśmy zrezygnować i działać no bardziej spontanicznie:tak:
Moja gin tez twierdzi , że to wszystkie te metody tylko zwiekszają prawdopodobieństwo, jak juz pisała Pajka testy mogą pokazywac 2 krechy a owu może nie być, albo na odwrót owu jest a testy nie pokaża
Poza tym u niektórych mężczyzn jeden rodzaj plemników może byc zdolna do zapłodnie, pozostałe są "uposledzone" np dzieje sie tak u niektórych spawaczy-u nich ok są tylko plemniki x-oczywiście nie ma co generalizować
Tak samo w śluzie niektórych kobiet tez nie przezyje dany rodzaj plemników-zależy od ph w pochwie itp
Do tego dochodzi pole magnetyczne wokół danej komórki jajowej i szereg innych rzeczy
Więc reasumując ginekolog nie kazała mi jakos tak emocjonalnie podchodzic do celowania w płeć, można spróbować i tak zrobię, ale jakoś mnie to nie będzie determinować:tak:
 
Z tym celowaniem w płeć to ciekawa historia. Ja staram się dopiero 2 mies i muszę przyznać, że z mizernym skutkiem, lecz nie łamie się bo wiem ile to czasem trwa zanim pojawią się upragnione dwie kreski. Choć powiem wam, że chciałabym chłopaczka, ale i tak najważniejsze żeby był zdrowy :]
Gratulacje dla Marcelkowej mamy Śliczny maluszek :]
 
witam się

hej
Dziewczyny witam sie po długiej -niedługiej przerwie:-)
Marcelkowa Momo gratuluje slicznego synka-super go ubierasz:tak:

Ja ja wskazuje jeden z suwaczków za niedługo zaczne starania o 2 dziecko, w sumie chciałbym 2 dziewczynkę, na początku nie dopuszczałam mysli, że może byc chłopiec, a teraz .... jakoś obojętne mi Ważne, by dziecko zdrowe było i ciąża bez problemów, chociaż tam w środku nadal pozostaje marzenie o dziewczynce-a nuż się spełni??

Z testów z mężem postanowiliśmy zrezygnować i działać no bardziej spontanicznie:tak:
Moja gin tez twierdzi , że to wszystkie te metody tylko zwiekszają prawdopodobieństwo, jak juz pisała Pajka testy mogą pokazywac 2 krechy a owu może nie być, albo na odwrót owu jest a testy nie pokaża
Poza tym u niektórych mężczyzn jeden rodzaj plemników może byc zdolna do zapłodnie, pozostałe są "uposledzone" np dzieje sie tak u niektórych spawaczy-u nich ok są tylko plemniki x-oczywiście nie ma co generalizować
Tak samo w śluzie niektórych kobiet tez nie przezyje dany rodzaj plemników-zależy od ph w pochwie itp
Do tego dochodzi pole magnetyczne wokół danej komórki jajowej i szereg innych rzeczy
Więc reasumując ginekolog nie kazała mi jakos tak emocjonalnie podchodzic do celowania w płeć, można spróbować i tak zrobię, ale jakoś mnie to nie będzie determinować:tak:

zgadzam się u mnie było tak, ze dzięki metodzie objawowo-termiczjej poznałam swój organizm i sama się zorientowałam,z e nie mam owu i taka info podsunęłam lekarzowi. Jeden miał to gdzies drugi zaryzykował i sprawdził i bingo :)


Z tym celowaniem w płeć to ciekawa historia. Ja staram się dopiero 2 mies i muszę przyznać, że z mizernym skutkiem, lecz nie łamie się bo wiem ile to czasem trwa zanim pojawią się upragnione dwie kreski. Choć powiem wam, że chciałabym chłopaczka, ale i tak najważniejsze żeby był zdrowy :]
Gratulacje dla Marcelkowej mamy Śliczny maluszek :]

hehe ja chciałam córkę :p mam siusiorka, ale nie zamieniłabym go na 100 dziewczynek :p
teraz bedziemy sie starac o drugie dzidzi i wcale nie byłabym zła jak bedzie drugi siusiurek :p
 
Marcelkowa Mamo - cud miód i orzeszki ten teoj synus!!!!!

asiunia- no ciekawa jestem jak u ciebie bedzie z plcią....my z mezem wstrzelislimy sie ponad 3 dni przed owu a jednak drugi facecik jest:)
 
witam sie i ja z wami dziewczyny a najbardziej z anufifi beti margarita i sylwia..fajnie ze jestescie ze odezwalyscie sie to taka nasza stara ekipa moja dercia skonczy juz 14 miesiecy..jak ten czas leci..moze znowu odnajdziemy sie tu beda imprezki przy drinkah..ah to byly czasy..tesknimy wszystkie za nimy wiec dziewczyny do dziela..

czarodziejko rozkrecaj cos prosze..
 
Anufifi , Beti, Margeritka, Sylwia a pamiętacie jeszcze mnie ??:-):-):-)
Jeeeeju mi też się tęskni za tymi czasami kiedy pisałyśmy wszyscy razem...
Buziaki dla Was!

Aniu pamiętam jak były Tomeczka 2 urodziny i tort z Kłapouchem, a tu zaraz 3cie!!! :)
 
reklama
Patrysiu , Pyszczku ,Kiki , jak czytam wasze posty to az mi ciarki przechodza tak miło wspominam okres kiedy tu w ciągu dnia kilka stron dopisywałysmy ....
Ja dołoze wszelkich staran by to powróciło , ale sama to nie mam szans...

Pyszczku , dokładnie za miesiac z hakiem mam 3 urodzinki ...a Filipka 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , jak patrze na nich to az nie wierze ...

Czas zapiernicza ze az przykro czasami....

Ja mysle ze sie jeszcze postaram o dzieciątko , ale musze troche poukładac moje zycie , prace....bo teraz ciezko by było czerpać same radości z ciązy i narodzin a to mi sie marzy....w sumie mam czas , choc przy wiekszej częsci WAS to ja stara dooopa jestem , ale w sumie nie jest tak źle :)

Byłam na kontroli po zabiegu i wszystko sie ma wzorowo jak to lekarz powiedział wiec spoko :)
buziaczki
 
Do góry