reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kemi.. Szuszu .. Witajcie i powodzenia w starankach :-);-)
Paula i Gieoska .. Wielkie dzieki za odpowiedzi ;-):tak:...
Paula.. ja to sie chyba tylko na koszulke skusze.. bo widze ze szlafroczek z wymiarow to jakis malutki :-(.. a ja wysoka to bedzie na mnie kusy :baffled: a XXL nie ma :szok::-).. ale koszulka za to jest :-)...
Marceklowa Mama.. super ze juz w domku jestescie..to czekamy w takim razie na relacje ;-)
Tusia !!! a co u Ciebie??? :-)

Dziewczyny ja to juz sie czuje jak stara babka :baffled:... do poludnia jeszcze jakos funkcjonuje ale popoludniu to juz masakra :szok:.. nawet mi ciezko wstac do kibelka :baffled:.. chyba jakis kryzys mnie dopadl :crazy:... Ale jeszcze 4 tyg.. musze jakos przetrzymac :zawstydzona/y::-)...Zaczynam z lekka panikowac..jak tu mnie zakuje..albo tam.. hahahah:-D..aby do konca :-)

Pozdrawiam i milego wieczorku wszystkim :)
 
reklama
Sylwia....rozumiem Cie doskonale....u mnie 2 godziny lezenia , daja mozliwosc jakiejsc godziny aktywnosci tzn siedzenia i tak bola krzyze ze musze znowu lezec....masakra....nienawidze bezczynnosci:(
 
witam was
życzę Wam miłego weekendu!!!
pozdrawiam ciepło

PAULA Wszystkoego najlepszego i duuużo miłości dla was z okazji kolejnej rocznicy ślubu!! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sylwia....rozumiem Cie doskonale....u mnie 2 godziny lezenia , daja mozliwosc jakiejsc godziny aktywnosci tzn siedzenia i tak bola krzyze ze musze znowu lezec....masakra....nienawidze bezczynnosci:(

Mozemy sie jedynie pocieszyc ze jest nas 2 ;-):-).. i juz nie tak daleko a zobaczymy nasze dzidzie :sorry2::zawstydzona/y: a wtedy o wszystkim innym zapomnimy :-)..

Milej niedzieli wszystkim :-)
 
Wstałam na karmienie i spieszę od razu z wiadomością że Pajciaa urodziła!!!!! :biggrin2:

"Sebuś urodzony o 23:05 waga 3100 długość 58cm poród bardzo ciężki"


Pajciu Kochana jeszcze raz moje największe gratulacje! :biggrin2: Sebusiu witaj na świecie! :biggrin2: Odpoczywajcie teraz Kochani, dużo zdrówka dla Was! Buziaki :*

Pajkaa ogromne gratulacje:-D

Zmykam do pracy ehhh...

Wstałam na karmienie i spieszę od razu z wiadomością że Pajciaa urodziła!!!!! :biggrin2:

Pajeczko SERDECZNIE GRATULUJĘ
niech SEBUŚ ZDROWO ROŚNIE.



Pajka wielkie gratulacje!!!!!!! :-)

Wowo...Pajka GRATULACJE.....nie ukrywam ze ogarnaelo mnie lekkie przerazenie, ze w dwupaku nas tu ubywa z dnia na dzien.....juz sie boje....a wczoraj to byla masakra....tak mnie bolaly krzyze i brzuch ze juz sie mialam do szpitala pakowac...ale w nocy sie uspokoilo i teraz jest ok.... to chyb awczorajsze zakupy( glupia baba dzwiagala)...

Sylwia nie chodze do A.I...
Mama sowka.....powrot do pracy to nielada wydarzenia po tak dlugim pobycie w domu:)

Pajka Gratulacje!!!!!!!!!!!!

Pajkaa OGROMNE GRATULACJE!
SEBUŚ WITAJ!

Pajkaaa.. Ogromne Gratulacje..:))) Niech sie Sebus zdrowo chowa :)))

Joasia.. kurcze ja mam to samo..jak tylko mnie krzyze bola to juz panikuje :baffled::eek:... Aaaaa to nie znam A.I ;-):-)

POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH :)

Ale super wiadomość ! :-)

Pajeczko ogromne gratulacje!!! No to już oficjalnie jesteś Mamusią!
Witamy kolejnego Sebusia na naszym forum! :-D:-D:-D

Bardzo się cieszę Twoim szczęściem!

GRATULACJE KOLEJNEJ MAMUSI!!NIECH SYNUŚ ZDROWO SIĘ CHOWA!!!

WOW totalne BABYBOOM haha suuper alem się cieszem:-D:-D:-D

PAJKA JESZCZE RAZ I TU POGRATULUJE!!!


A WCZORAJ MOJA SZWAGIERKA URODZIŁA SYNKA 3750 G I 57 CM :-):-):-)

O kurcze Kurcze jak nam sie dziewczyny porozwajały!!!!!!:tak::tak::tak:
PAJKO, MARCELKOWA MAMO...ogromne Gratulacje dla Was, niech maluszki zdrowo, szczesliwie rosną i niech dają Wam tyle radosci ile tylko mogą:))))

Sylwusia u Ciebie juz 9 dzidziusiowe okienko na suwaczku....zaraz Tobie bedziemy kibicowac...buzior moja Ty moja:))))

PAJECZKO OGROMNE GRATULACJE!!!

Dziewczynki dziekuje wam bardo za gratulacje. Wpadne na BB jak sie ogarne i maluszek pozwoli :-)Opisze wam wszystko co i jak i oczywiscie wkleje fotki;-)

dziewczynki dziękuje bardzo za gratulacje w moim i Sebka imieniu :)

Marcelowa mamo GRATULACJE:)
 
Ja niestety nie pamiętam:), ale wiecie że pojawiły się testy na płeć dziecka... tylko nie ma ich jeszcze w Polsce...Baby Gender Prediction Test | Baby Gender Predictors | Natural Remedies to help moms and babies

Te testy wykrywają płeć dziecka jak już jestes w ciazy a nie przed :D No i nie jest 100% pewny.... firma produkujaca je podaje 80% skutecznosci ale pewnie ja zawyzyli (a na opakowaniu napisali ze 90%);p
Sikasz do pojemniczka, pobierasz troche siku i przelewasz je do drugiego pojemniczka z jakimis krysztalkami, mieszasz i juz wiesz :D Jak kolor zmieni sie na pomaranczowy to bedzie dziewczyna a jak na zielony to chlopak :D Calosc trwa jakies 10 minut.
 
reklama
Do góry