reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja już wiem że od 23go Filip idzie do przedszkola. Dziś dzwonili. Początkowo na 3h potem dłużej trochę i od września na 8-9h już.
Sie zacznie... :>
 
reklama
O kurcze Kurcze jak nam sie dziewczyny porozwajały!!!!!!:tak::tak::tak:
PAJKO, MARCELKOWA MAMO...ogromne Gratulacje dla Was, niech maluszki zdrowo, szczesliwie rosną i niech dają Wam tyle radosci ile tylko mogą:))))

Sylwusia u Ciebie juz 9 dzidziusiowe okienko na suwaczku....zaraz Tobie bedziemy kibicowac...buzior moja Ty moja:))))
 
Dzień dobry :)
Miłego dnia Wam życzę :)

U nas dziś chłodno i wietrznie ale słonko się przebija....

Sylwia kochana to teraz Twoja kolej :tak::-):-) już niedługo będziesz tuliła synusia :-)

a później Joanna, Ryba, Tusia... Trzymam kciuki dziewczynki!!! :-)
 
Witam :))
Joanna .. Pewnie bysmy sie spotkaly albo w Z...albo w NT na porodowce :-D:-D ale by bylo... ale ze juz nie mieszkam w K-ku ;-) to sie nie spotkamy :-(przynajmniej na porodowce :-D:-);-)...

Czarodziejko ..Paula... ja juz mam pełno w gatkach :-D:-D:szok::baffled::-).. Ale po suwaczku patrzac to nie wiem czy czasem Joanna nie jest przedemna :-D
Paula.. Ty chyba kupowalas ten szlafroczek z Muzzy ten różowo-szary?? jak tak..to on ma rozmiarowke normalna?? i jak sie spisal?? :zawstydzona/y::-).. Boszzzz ja musze sie uwijac..bo nic nie mam dla siebie do szpitala :szok::eek:
Gieoska... a Ty kupowalas te butelki z TT dekorowane..te blekitne?? ladne sa? bo znalazłam 2 sztuki 260ml..za 41zl :-).. chcialam kupic u nas w sklepie jedna ta biala tak w razie czego..poszlam a tam sztuka 35zl!!:baffled::eek:

BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYNEK :)
 
Cześc dziewczyny!:)
zupełnie przypadkiem natrafiłam na wasze forum,czytajac o tym jak mozna zaplanowac dziewczynke,mam już dwóch chłopaków i to sporych 7 i 9 lat,rozmyslamy teraz o córeczce,ale wiem że zaplanowanie płci to nie takie proste:-)
Poczytałam was troche i widze ze znacie sie na takich sprawach i to bardzo dobrze może u was poradze sie na te tematy:-).Pozdrawiam Kemi
 
kemi witaj :-) poczytaj sobie wątek https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/udalo-mi-sie-zaplanowac-plec-dziecka-32063/ bo tutaj to mało której udało się zaplanować płeć ;-) większość chłopców jest :-)

Sylwia tak mam ten szlafroczek i jestem bardzo z niego zadowolona :tak: choć w szpitalu praktycznie go nie używałam bo takie upały były że w samej koszuli było za gorąco! Rozmiarówka jest normalna, ja mam M i jak miałam brzuszek to mi sie rozchylał ale później i teraz jest idealny :tak:

Miłego wieczoru :happy:
 
Hej dziewczyny!
Ja poluję na synka,ale powiem szczerze, że słabo u mnie z wiedzą a propos planowania płci:crazy:
Mam już córcię, ale nie planowaną:-)
Dzisiaj robiłam test owu wyszły dwie takie same kreseczki, z tego co czytałam powinno się odczekać 12h i zacząć działać, prawda to czy nie?:-)
 
PAJECZKO OGROMNE GRATULACJE!!!

Dziewczynki dziekuje wam bardo za gratulacje. Wpadne na BB jak sie ogarne i maluszek pozwoli :-)Opisze wam wszystko co i jak i oczywiscie wkleje fotki;-)
 
reklama
Gieoska... a Ty kupowalas te butelki z TT dekorowane..te blekitne?? ladne sa? bo znalazłam 2 sztuki 260ml..za 41zl :-).. chcialam kupic u nas w sklepie jedna ta biala tak w razie czego..poszlam a tam sztuka 35zl!!:baffled::eek:

BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYNEK :)

Sylwia chcialam kupic te dekoracyjne ale odpuscilam..mam zwykle TT i sa ok...
 
Do góry