reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula dokladnie nie bede mogła go nawet włozyc pod bluzkę bo widac sutki :wściekła/y:
w rzeczywistosci on wygląda tak
2lt0ahi.jpg
 
reklama
WITAM SIĘ:-)
Właśnie szwagierki były u mnie sobie pogadałyśmy co ubrać itp.na jutrzejszą sobótkę:-p

To dla poprawy humoru kosmiczny;-) usmiech mojego dziecka:-D
hihi jak fajnie:-D
No wiesz...niby troche czasu, ale chcialbym wiedziec ze wszystko jest ok chocby z Twoim samopoczuciem:tak::-)
Kurcze, na KSBB jakos mi nie podrodze, stanowczo za zadko tam zagladam:-(. Bede musiala dodac sobie nowa zakladke w przegladarce a potem nadrabiac zaleglosci:-)
ja też mam w zakładce;-)

witam sie
Tusia nie szalej to, ze masz niski cukier niczego złego nie śwoadczy nie wkręcaj sobie ;-)ja miałam niższy od ciebie i wszystko jest OK.
Współczuję ospy, ale maluchy będą miały za sobą :)
dziewczyny , ale sie wkurzyłam boze kupiłam ten stanik na allegro BEZSZWOWY biustonosz do karmienia *DALAJA* 80 B (1075840806) - Aukcje internetowe Allegro. a w rzeczywistości wygląda całkiem inaczej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dość, ze widac mi w nim sutki czego niecierpie bo nie jest w ogóle podszyty czego w ogóle nie widac na aukcji a jest nawet info, ze jest podszyta miska:wściekła/y::wściekła/y: to na dodatek w ogóle nie jest usztywniony:wściekła/y:wiec cyc mi zwisa, ze hej:wściekła/y:Nabazgrałam do laski maila o zwrot towaru ciekawe co mi odpisze:wściekła/y:
no to mi ulżyło
uuuuuu no to niefajnie bo faktycznie na zdjeciu ciekawie a w realu hmm:sorry2:i cena kosmiczna jak dla mnie:szok:

Patrysiu ten fiolet to genjana roztwór wodny. Zmywa się po jakimś czasie i ubrana na szczęście też sie odpierają. Podobno lepiej przysusza krosteczki. I pokrywa je ze nie są takie zaczerwienione pewnie dlatego wam się wydaje że była mniej zsypana od Kubusia, ale jak popatrzyłam to wydaje mi się że tak samo mniej więcej.
Pozdrawiam
aaa to dobrze wiedzieć na wszelki...

Jak ja wam zazdroszcze tego pieknego(choc uciazliwego czasami stanu)...szkoda ze moj M sie nie zgodzi na trzecie dzieciatko...w sumie to i finansowo tez chyba bysmy nie podolali...ale tak by sie je kochalo:-D:-D:-D:-D
hihi ja tak samo mam a jeszcze teraz 2 szwagierki sa w ciaży(jedna na sierpnia ma a druga na styczen)i tak patrze i zazdraszczam:-peee ale ja nie dam tak łatwo na tą 30 sobie zrobie maluszka i koniec:-pmysle ze do tego czasu poprawi sie finansowo(czyt.ja bede pracować macierzyński etc.)no i dzieciaczki starsze tak więc...no i mam nadzieje ze pokój będzie dorobiony(balkon zabudowujemy) no ale M i tak mi tu stęka ze nie:dry:ech...na ale i tak sobie vbęde gadać mu hihi a nóż się złamie:-pps.nawet mamy już imiona dla chłopca i dziewczynki:-Dgdzie M sam wymyślił je tak więc...
 
Royanna :-D:-D:-D co to za ufoludek :-D ? ja tez miałam spadek formy ostatnio, to były poczatki depresji i nic nie robiłam, tylko obiady, koszmar ! ale przeszło!!

Paajka nie denerwuj sie, na Twoim miejscu wszyłabym sama dwie poduszeczki do srodka białe i po sprawie...i tak nie kosztował majątek więc takie doszycie samoróbkowe będzie ok, co o tym myślisz ? ja czasami jak kupuje ciuszki z allegro tez przerabiam..to są własnie uroki sprzedazy wysyłkowej

dzisiaj było biegania co nie miara, musiałam jeździć po wpisy, przedłużać oddanie pracy etc ale mam juz wszystko i teraz mogę się relaksować :-)

miłego wieczorku




Okruszynko, masz pewnie racje ze przez ten fiolet wydaje sie tylko ze miała mniej.....ale mają już to za sobą :-) Kubusiowi naliczyłam około 200 na samej główce :-( ech... nigdy nie powiem nikomu, ze małe dziecko lepiej znosi ospę :wściekła/y::no:

dobranoc :-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Okruszynko, masz pewnie racje ze przez ten fiolet wydaje sie tylko ze miała mniej.....ale mają już to za sobą :-) Kubusiowi naliczyłam około 200 na samej główce :-( ech... nigdy nie powiem nikomu, ze małe dziecko lepiej znosi ospę :wściekła/y::no:

dobranoc :-);-)

święte słowa mnie też już nikt nie wmówi że im mniejsze dziecko tym lepiej:no::no::no:
Teraz już jesteśmy happy bo mamy to za sobą:tak:Ale co tam nam jezszce zostało? rózyczka, świnka i pewnie kika innych zaraz..............
ZDRÓwka dla dziecziaczków.
Pozdrawiam:cool2:
 
Witajcie sobotnio:)

Malo pisze bo macius wczoraj wrocil z przedszkola po 18tej z tep ponad 38 stC i od tamtej pory temperatura go trzyma :((( Po czopkach zejdzie na godzinke na ok 37st a potem caly czas ponad 38-39stC. Rano bylismy w dyzurujacej przychodni bo sie przestraszylam, ale ddr go zbadala(w sumie wygladala jakby za kare pracowala, zero usmiechu, i sluzbowo strasznie-nie to co nasza dr)i oskrzela, pluca czyste, garddlo czyste. Przepislala antybiotyk Augmentin i kazala obserwowac....Ale mam stresa co z moim biedulkiem znowu...
A z ddobrych nowin-moj wozek wrocil z serwisu i jest wszystko ok :) Juz go wyprobowalam na spacerku. Nooo, nie jest to to samo co moj Roan(chodzi glownie o kola i zawieszenie) ale jest fajny :)
 
Witajcie sobotnio:)

Malo pisze bo macius wczoraj wrocil z przedszkola po 18tej z tep ponad 38 stC i od tamtej pory temperatura go trzyma :((( Po czopkach zejdzie na godzinke na ok 37st a potem caly czas ponad 38-39stC. Rano bylismy w dyzurujacej przychodni bo sie przestraszylam, ale ddr go zbadala(w sumie wygladala jakby za kare pracowala, zero usmiechu, i sluzbowo strasznie-nie to co nasza dr)i oskrzela, pluca czyste, garddlo czyste. Przepislala antybiotyk Augmentin i kazala obserwowac....Ale mam stresa co z moim biedulkiem znowu...
A z ddobrych nowin-moj wozek wrocil z serwisu i jest wszystko ok :) Juz go wyprobowalam na spacerku. Nooo, nie jest to to samo co moj Roan(chodzi glownie o kola i zawieszenie) ale jest fajny :)

Royanko może ospa?
U niektórych podobno zaczyna się temperaturą? Obserwuj czy nie ma krosteczek. Podobno w tym roku strasznie dużo zachorowań. A po co antybiotyk jak wszystko czyste?
Pozdrawiam babeczki
 
DZIEN DOBRY:-)
Super było wczoraj a siedzielismy na tej sobótce aż do 22:00:-pbył i grill i ognisko pogadalismy sobie posmialiśmy gdzie rozrywka jak ta lala:-)Dominiś wybiegał się na całego a Alanek taki spokojny chłopak ze wszędzie można z nim iść i sobie fajnie też pospał i jednym słowem super:tak:

Witajcie sobotnio:)

Malo pisze bo macius wczoraj wrocil z przedszkola po 18tej z tep ponad 38 stC i od tamtej pory temperatura go trzyma :((( Po czopkach zejdzie na godzinke na ok 37st a potem caly czas ponad 38-39stC. Rano bylismy w dyzurujacej przychodni bo sie przestraszylam, ale ddr go zbadala(w sumie wygladala jakby za kare pracowala, zero usmiechu, i sluzbowo strasznie-nie to co nasza dr)i oskrzela, pluca czyste, garddlo czyste. Przepislala antybiotyk Augmentin i kazala obserwowac....Ale mam stresa co z moim biedulkiem znowu...
A z ddobrych nowin-moj wozek wrocil z serwisu i jest wszystko ok :) Juz go wyprobowalam na spacerku. Nooo, nie jest to to samo co moj Roan(chodzi glownie o kola i zawieszenie) ale jest fajny :)
ojejku zdrówka dla Maciejka ob y to nie była ospa:-(ps.daj nam tu zdjątko wózia:-)
 
reklama
Witam dziewczynki :happy2:

Royanna melduję się :happy2: ale bez przesady jeszcze mam trochę czasu ;-) nie chciałabym urodzić dużo wcześniej...choć dzisiaj w nocy tak bolały mnie biodra...więc chyba się przygotowują ;-)

Pajkaa no nie dziwie Ci się że się wkurzyłaś i to jeszcze za taką cenę! :wściekła/y:może sprzedający się pomylił i wysłał Ci nie ten model co trzeba...ja kupiłam sobie 2 zwykłe staniczki do karmienia, żeby nie przepłacać bo nie wiem jaki rozmiar będzie mi potrzebny po porodzie ale wiadomo że jakieś muszę mieć na początek :tak:

Pyszczku chyba każda z nas ma nieraz takie dni że się nic nie chce :/ a Ty dodatkowo nie masz nic do nauki i nie wiesz za co się wziąć, co robić ;-)

Ja też muszę się wziąć za sprzątanie, układanie w szafach, prasowanie itp. ale jakoś nie mam weny...:/

Beti chwaliła się synkiem na KSBB :-) a Pati jeszcze się nie odzywała :-(
Dziewczynki napiszcie jak tam Wasze maluszki? :tak:

Pozdrawiam :happy2:

Czesc! Paula jak tam dzidzius ? Moj daje czadu w brzuszku jak nie wiem co:-DZaden z moich chlopakow tak nie szalal:-D Mam tylko nadzieje, ze to wynika z innego ulozenia( jest pleckami do moich pleckow ) a nie z temperamentu. Od wczoraj u nas mega upal. Co prawda wczorajszy dzien spedzilismy nad morzem wiec tlenu nie brakowalo, ale dzisiaj siedze w domu (przez formule1 i mecz :baffled: i staram sie nie oddalac od wentylatora co by nie zemdlec bo nie ma czym oddychac.
Pati nie pisze bo nie ma kompa , no i problem z czasem. Synus Pati jest bardzo slodki i z pewnosca nie dlugo sama sie nim pochwali:tak:
Milej niedzieli:)
 
Do góry