reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga to masz już prawdziwego mężczyznę w domku. Gratuluje !! Jak Ci nasi synkowie szybko dorastają :eek::sorry: a w przedszkolu u nas jest taki wymóg, że już bez pieluch i w miarę musi być dziecko samodzielne.

:-) oj szybko dorastają Jolu... Wiesz u nas własnie też dziecko idąc do przedszkola musi być na tyle samodzielne aby mogło samo skorzystać z wc, samo powinno umieć się ubrać i rozebrać. Ja osobiscie jestem spokojna bo moj Filipek naprawdę dużo już sam potrafi:) myślę że do września będzie to robił już perfekcyjnie więc do przedszkola powędruje pewniejszy i przygotowany na większość okolicznosci:happy:
Dobrze że twój chorowitek czuje się lepiej:))
A Kubuś tak ładnie rano wstaje i daje nie daje wam wycisku jak to maluszki potrafią:) tylko się cieszyć i oby tak dalej!


Agniesiak i ja trzymam mocno kciuki!!!
 
reklama
Jestem!!!:biggrin2::biggrin2:
Wyniki watrobowe w normie, więc to nie to paskudztwo:biggrin2: Lekarz mówi, że to prawdopodobnie jakies uczulenie na żywnośc:eek: No nic, wytrzymam do 3 marca ( bo mam zamiar się wtedy rozpakowac):-D Data mi sie spodobała 03.03.2010:tak: My z M braliśmy ślub 05.05.2007r, więc niech Tomasz tez ma ładną datę:-p:-D
 
Jestem!!!:biggrin2::biggrin2:
Wyniki watrobowe w normie, więc to nie to paskudztwo:biggrin2: Lekarz mówi, że to prawdopodobnie jakies uczulenie na żywnośc:eek: No nic, wytrzymam do 3 marca ( bo mam zamiar się wtedy rozpakowac):-D Data mi sie spodobała 03.03.2010:tak: My z M braliśmy ślub 05.05.2007r, więc niech Tomasz tez ma ładną datę:-p:-D

Cieszę się że wszystko jest ok:)
A już pisałam do dziewczyn czy mają jakieś wiadomości od Ciebie:)
Datę ślubu mieliście świetną a maleństwo jeśli urodzi się 3 marca to rewelacja:)
 
Tusia wielkie gratki....Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze. A tak swoją drogą masz niezłe stężenie hormonów skoro 5 dniu przed @ test wyszedl pozytywny!!!!!
Napewno wszystko będzie Oki:tak::tak:

Bershka- jaki Kubulek jest uroczy...jaki słodziutki malutki i Kochany:)
A Ty jaka laseczka!!!!!! Starszy synek tez fajny....

Agniesiak trzymam kciuki za magiczna datę 3 marca :)))))
 
TUSIA moje gratulacje,trzymam kciuki za Ciebie kochana:tak:;-):-)
AGNIESIAK moj maz tez jest Tomasz i jest urodzony 6.03 a 7.03 imieninki ma,ale by bylo wesolo jakby nastepny Tomaszek urodzil sie tego samego dnia,hi hi hi.:-)
 
Ja to widziałam na własne oczy. W muzeum anatomii w Glasgow są w słoikach z formaliną rózne częsci ciała etc. i między innym są narządy płciowe dziewczynki i chłopca w 4 miesiącu ciązy. Oczy miałam przyklejone do gabloty i za chiny bym nie wiedziała które sa które. Oba wyglądały na chłopczykowe. A co do Twojej ciąży to jeśli serduchowałas blisko owulacji albo w samą owulacje to marne szanse na dziewczynkę. Ja mimo ze planowałam zdawałam sobie sprawę że to nie daje 100% pewności i nastwiałam się na chłopca żeby potem nie przezyć rozczarowania, ale na szczęscie udało sie :)))))

Hej! Wpadlam tylko powiedziec, ze jestem juz po pierwszym usg. Dzidzia machala beztrosko nozkami i raczkami:tak:
Nie wiem jeszcze czy to chlopczyk czy dziewczynka moge tylko napisac , ze wg. usg dzidzius mial dokladnie 12 tygodni i 3 dni czyli tyle samo co wg OM. w 16 tygodniu ide na prywatny scan do babybond (oslawiony wsrod Angielek w sprawie rozpoznawania plci), ale jestem ciekawa:tak: Oczywiscie napisze jak juz bede wiedziala. Pozdrawiam:-)
 
witam dziewczyny..

bereshko jestem jestem tylko ostatnio ciagle mialam gosci i nie mialam chwilki by zagladac..ten aparat co kupilas rewelacja piekne robi fotki..sliczne te twoje dzieciaczki a kubulek przesliczny a ja caly czas myslalam ze kubulek ma ciemne oczka a tu taka niespodzianka ze ma niebieskie...a jak ladnie ci przybral widac ze robi sie maly pilpecik ..tulam was mocno..

tusia gratuluje to jest sobie fasolinka tak szybko wyszly dwie kreseczki..moze wczesniej zaciazylas niz myslisz..zycze zdrowych szczesliwych 9 miesiecy..

paula sliczny brzusio i jak juz widac super..ciekawe co nosisz pod serduszkiem..

patrysiu a alanek jaki juz duzy..a te oczka jakie sliczniutkie..a siostrzeniec tez slodziak maly..

derya z braciszkiem danielkiem..ile radosci przy kapaniu,,:tak::-D:-)

moja mala pielegniareczka;-):-)

foteczka z :tak:;-)dnia dzisiejszego..
 

Załączniki

  • DSC02018.jpg
    DSC02018.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC02016.jpg
    DSC02016.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC02020.jpg
    DSC02020.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC02021.jpg
    DSC02021.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 66
  • DSC02023.jpg
    DSC02023.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 65
  • DSC02024.jpg
    DSC02024.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uciekam spac bo strasznie zmęczyłam się sprzątaniem szafy:eek: Eh.. no ale już wszystko gotowe na przyjście Tomasza:rofl2: nawet łóżeczko pościelone i kocykiem przykryte by się nie zakurzyło:tak: no ja mam datę porodu wyznaczoną na 6 marca wlaśnie.. hehe:) Ale tak myślę, że 3.3.2010 jest ładniejsza:-D
 
reklama
Witam wieczorowa pora

Dzisiaj wrocilismy, było spoczko...
A teraz to ja musze odpoczac...... hihihi
Wszedzie dobrzez ale w domku najlepiej...

Oj kiki kiki ksiezniczka Ci sie udała ... widac ze jestes bardzo dumna mamusia....
Tusia niesmiałe gratki tak zeby nie zapeszac
a swoja droga to beda kucyki jak malowanie jak poziom hormonow tak wysoki na 5 dni przed owu, z chłopaczkami hormony rosna duzo wolniej.
Trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze.
Kinga co tam sie z Toba dzieje kobieto? Nadal boli?
Agniesiak coraz blizej......

Chciałąm cos jeszcze napisac ale głowa jakos "kiepsko mi pracuje"
i zapomniałam.........


Kolorowych.........................
 
Do góry