reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To i ja pochwale sie Alankie, bo dawno go nie pokazywalam. I moj nowy kolor wlosow. Mial byc orzech laskowy, ale ta firma ma dosc ciemne kolory. Tak jak w pazdziernku mial byc ciemny blond i byl bardzo ciemny, teraz tez wyszlo ciemne.
 
reklama
Witam

Jestem Majówką 2009.
W naszym przypadku (nieświadomie) skuteczny okazał się kalendarz chiński. Tzn. jak teraz o tym czytam, to wiem, jak staralismy się o dziecko, to płeć nie miała dla nas znaczenia,

Wszystkim planującym życzę powodzenia

 
Witajcie
Nareszcie pogodnie,
po spacerku, budowanie igla i babeczek zaliczone wiec młody sobie ładnie spi...........
Paula foty super, Kacper to zuch chłopak, a jak smiga, jak tak ładnie trzyma rownowage to dla niego nauka jazdy na dwoch kołkach bedzie pikiusiem

Bershka sympatyczny nasz usmiech, a Kubuli to bym nie poznała,
nowy aparat i nowa twarz, hihih, tak go wiecej bo na wczesniejszych fotach to taka chudzinka:):)
I tez bym powiedziałam ze starszak to mamuska a młodszy to tatus, Przystojny Oli

Kinga wracaj cała i zdrowa!!!

Agniesiak wapno pomogło?

Dzastina222 daj znac co po wizycie, oby nic powaznego:)

Tusia a Ty ja sie czujesz?

royanna witaj, no to masz urwanie głowy, biedny Maciej, zeby szybko mu przeszło, no i zeby sie nie odwodnił...... a pije marchwianki?

W kalendarz chinski nie wierze, wiadomo jednym sie sprawdza innym nie, zawsze jest 50% szans ze trafisz na konkretna płec....


Miłego......
 
Ostatnia edycja:
To i ja pochwale sie Alankie, bo dawno go nie pokazywalam. I moj nowy kolor wlosow. Mial byc orzech laskowy, ale ta firma ma dosc ciemne kolory. Tak jak w pazdziernku mial byc ciemny blond i byl bardzo ciemny, teraz tez wyszlo ciemne.
śliczniuchny a uśmiech powalający:-)i ty ładniuto wyglądasz:-)

KINDZIA ja też nie wierze w te kalendarze:no:
 
Dziękujemy wszystkim za miłe komentarze :-)

Kubulka zasypia w łóżeczku a ja mam czas powiedzieć Wam DZIEŃ DOBRY :sorry:

Wróciliśmy ze spacerku, cudna pogoda

dziewczyny czy deserki z jagodami i z leśnymi owocami są na rozluźnienie czy na zawężenie kupek? Wiecie, Oli wszystko jadł i miałam to w nosie na co co jest ale przy Kubuli muszę uważac, zeby znowu biegunki nie wywołać.


 
Teścik chyba powtórzę w sobotę.albo i wcześniej bo cos juz sobie wkręcam
że morze jakaś felerna produkcja tak wcześnie pokazał.:eek:
a samopoczucie hym.:sorry: bolące szczególnie podbrzusze i cycolki
i metaliczny smak w ustach.:-p
Royanna-fajnie cie widziec jaki słodziak juz nie taki malutki
a ja jak bedzie ok tez bede miała termin na 6.11.2010 czyli roczek Alanka :tak:
Kindzia to jak u ciebie bo nic nie napisałas starasz się???
 
RoyannA WITAM JAK FAJNIE ZE ZAGLADNELAS DO NAS::KURCZE Z TYMI DZIECIACZKAMI ZAWSZE COS DUZO ZDROWKA DLA SYNA::NAJWAZNIEJSZE BY PIL ZEBY SIE NIE ODWODNIL A ALANEK JAKI JUZ DUZY CHLOPCZYK PRZEKOCHANY JAK TEN CZAS LECI::ZAGLADNIJ CZESCIEJ DO NAS::

BERESHKO JAGODY JA PODAWALAM DZIECIA NA ZATRZYMANIE BIEGUNKI TAK JAK I MARCHEW WIEC MYSLE ZE MOZESZ PO TROSZECZKU DAC KUBULCE::ON JEST TAKI KOCHANY::pOTWIERDZAM ZDANIE DZIEWCZYN KUBULEK WYWLADA JAK TATA A OLUS JAK TY::SUPER WSZYSCY WYGLADACIE

Jolu tez paetam ten smak w ustach i to jak nie moglam dotykac papieru toaletowego to byl problem::hi hi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
motywu z papierem nie mialam :-D:-D:-D:-D ale wstręt do kawy przez cała ciążę :-);-)
a teraz piję hektolitrami

BERESHKO JAGODY JA PODAWALAM DZIECIA NA ZATRZYMANIE BIEGUNKI TAK JAK I MARCHEW WIEC MYSLE ZE MOZESZ PO TROSZECZKU DAC KUBULCE::ON JEST TAKI KOCHANY::pOTWIERDZAM ZDANIE DZIEWCZYN KUBULEK WYWLADA JAK TATA A OLUS JAK TY::SUPER WSZYSCY WYGLADACIE

dziękuję :happy:


Ja tak bardzo się cieszę, ze Kubuś w końcu przybiera na wadze!!! Nawet nie wiecie jakie to dla nas szczęście jest i jaka nadzieja w tunelku, że nie będzie mieć wkrótce tego JP a tu podbródek Kubuli Wam wklejam, jaka to rozkosz dla naszego oka. Wcześniej był chudziutki na zdjęciach bo stanął na wadze 6500 a tu już 7500 g !!



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry