reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny proszę was o pomoc...

Mam bardzo nisko szyjkę macicy..tak nisko jakby miała za chwile wypaść...jest miękka ale bardzo nisko...czy to oznacza najgorsze? Proszę o pomoc... nigdy aż tak nisko nie była...zawsze gdzieś w połowie... czy to oznacza zbliżającą się @ ???
 
reklama
Kinga to jednak była u Ciebie ciąża tylko fasolce nie udało się zagnieździć :-( smutne to :-( bardzo mi przykro! Trzymaj się kochana i dobrze robisz że idziesz do gina i na monitoring może uda się ustalić przyczynę, może dostaniesz jakieś leki na podtrzymanie...napewno wkońcu się uda :tak: nie trać nadziei.

Honia bardzo mi przykro :-( wiem jak się czujesz teraz ale musisz wszystko sobie tam oczyścić żeby potem móc dalej starać sie o dzidziusia! Trzymaj się słonko czas leczy rany a z dwojga złego lepiej teraz niż za kilka tygodni :-( jeszcze doczekasz się fasoleczki! :tak:

Dziewczyny tak strasznie mi smutrno z Waszego powodu :-( szczególnie że była nadzieja na fasolkę :-( jakoś trudno mi jest teraz cieszyć sie nawet swoją ciążą...a tu już 8 tydzień mi leci!!! :eek: a dopiero co wstawiałam suwaczek :tak:

Dzastina niestety nic Ci nie doradzę bo ja nigdy sama nie badałam sobie szyjki więc nie wiem :no: oby to nie było na @ :no: Buźka dla Ciebie!

Bershka a może skrzydełka w miodzie jak dla mnie pycha :tak:

SKRZYDELKA W MIODZIE:

1kg skrzydelek - to wychodzi okolo 10 sztuk
1 duze opakowanie ketchupu - 500gram

czosnek - wg uznania, okolo 4 zabki czosnku
miod - chyba obojetnie jaki - okolo 2-3 lyzki stolowe!
vegetta (czy jakies inne ziarenka smaku) - do smaku
ewentualnie przyprawa do zup (magi) - do smaku

Wszystko (oprocz skrzydelek) wymieszac w misce - tzn ketchup, miod, czosnek, posypac vegetta i dolac magi i dokladnie wymieszac. Zalac tym sosem skrzydelka I TERAZ UWAGA - zalac na 1 dzien przed planowana imprezka !!!!!! I wstawic na noc do lodowki. No i nastepnego dnia wlozyc do rozgrzanego piekarnika (200 stopni) i piec pol godziny, potem obrocic skrzydelka, polac najbardziej jak sie da sosem i wstawic na kolejne pol godziny !!!!
Skrzydelka mozna podawac z czymkolwiek, ale najlepiej je sie je same i rekami ;-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś zaczęło mnie strasznie boleć podbrzusze, az po krzyż. Pojechaliśmy do szpitala na Izbę przyjęć. Miałąm zrobione USG, Karta informacyjna szpitalna wypisana na maksa. Lekarz polecił mi zostać w szpitalu, nie zgodziłam się, choć krwawię. W takim razie powiedział, bym przyjechała jeszcze jutro na 8 rano, bo wtedy będą anestezjolodzy i będę miałą zrobione łyżeczkowanie. Nastepnie badanie hcg itp, i i tak zaproponują pozostanie w szpitalu. Zostanę więc jutro, nie wiem, na jak długo, mam nadzieję, ze najpóźniej w czwartek do domu. Choć będę się starała wyskoczyc stamtad jak najszybciej.

Honiu Tulam mocno przykro mi :-:)-:)-:)-(

Dziewczyny proszę was o pomoc...

Mam bardzo nisko szyjkę macicy..tak nisko jakby miała za chwile wypaść...jest miękka ale bardzo nisko...czy to oznacza najgorsze? Proszę o pomoc... nigdy aż tak nisko nie była...zawsze gdzieś w połowie... czy to oznacza zbliżającą się @ ???

Ogolnie jak jest twarda to moze swiadczyc o ciazy, ale ja zawsze przy @ miałam raczej wysoko a dopieor pozniej miałam nizej wiec tez nie pomoge, a szukałas na necie?
 
msdracula - moje największe GRATULACJE!!! piękne 2 krechy! :tak: Spokojnych kolejnych miesięcy życzę :tak::-)

Bershka życzę aby Kubusiowi te kupki się jak najszybciej unormowały :tak: dużo zdrówka dla Was i udanej imprezki sylwestrowej :tak:

Anufifi styczeń już tuż tuż i z nowym rokiem nowe nadzieje :tak: z całego serca życzę Ci aby wkońcu nic nie stało na przeszkodzie abyś mogła się cieszyć małą istotką w brzuszku :tak:

Agniesiak cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze i sobie z M odpoczywacie :tak::-)

Pyszczku to mogą być potówki u Sebusia, bo Kacper przy skazie białkowej miał czerwone plamy! Widziałam zdjęcia Twoje z Sebusiem na nk :tak: SUPER! :-)

Czarodziejko cieszę sie że wszystko ok, że Maksio zdrowo i ładnie rośnie bo to najważniejsze :tak: pewnie kamień spadł Ci z serca że synek zdrowo się rozwija :tak: teraz czekac tylko na poród ;-)

Pati trzymam kciuki abyście mogli poznac płeć:tak: zyczę oczywiście wymarzonej córeczki ale co ma być to będzie najważniejsza zdrowa dzidzia! :tak:

Patrysiu Ty już na wylocie jesteś :tak:;-) trzymam mocno za Ciebie kciuki! :tak:

Royanna dużo zdrówka dla dzieciaczków!!! aby wkońcu opuściły Was choroby! Buziaki i najlepszego....

Kiki śliczne rodzinne zdjęcie :-) wszystkiego najlepszego dla Was! takie dzieciaczki to skarb :tak:

Pajkaa jak się czujesz???

Sylola ja niestety nic Ci nie podpowiem bo nigdy nie badałam sobie sama szyjki ale może powinnaś robić raczej testy owulacyjne albo iść na monitoring...trzymam kciuki aby udało Ci się ustalić owulacje :tak:

To się rozpisałam....Pozostałe dziewczynki bardzo mocno ściskam!!! Buziaki! :-)
 
dziękuje ślicznie za przepisy !!!!

Paula moje obżarciuchy nie najadłyby się skrzydełkami ale dla mojej 4rki zrobie na obiadek !! dziękuje

Dziastina ale ze mnie tłumok wybacz...te ćwiartki to jak mam nadziać do nich skoro są sztywne :confused: moze chodzi o filety, co ? brzmi super, chciałabym zrobić to danie :tak:

Czarodziejko Tobie dziękuje również za pomysł :tak:

Kiki teraz zobaczylam zdjecie, jesteście wszyscy tacy eleganccy :shocked2::tak: ja również dziękuje za życzonka


Anufifi Skarbie, Ty jesteś biegła w różnych nowostkach dziecięcych....mam pytanie Kochana i do Was dziewczynki również....opłaca się kupować maluszkowi coś takiego ?
FISHER PRICE J7811 HUSTAWKA DELUXE 3w1 0-18 kg DHL (860125362) - Aukcje internetowe Allegro

już nie chodzi mi o ten typowo model choć zastanawiam się nad FP.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga - wiem! Czuje to, że mnie wspierasz! Naprawde! Bardzo dziękuję! :)

Paula - dzieki, masz rację, wiem, że się uda! :)

Dziękuję wszystkim Wam baby! :*

Ciekawa jestem, jak tam bedzie jutro. Kurde! Nie chcę, by gin powiedział, że mam czekac trzy miesiące! :(
 

Dziastina ale ze mnie tłumok wybacz...te ćwiartki to jak mam nadziać do nich skoro są sztywne :confused: moze chodzi o filety, co ? brzmi super, chciałabym zrobić to danie :tak:



Hi hi hi no własnie nie piersi kochana....Ćwiartki z kurczaka kupujesz... i wycinasz z nich kości... wtedy one są mieciutkie i takie rozlazłe... tylko pamietaj ćwiartki z kurczaka...np. jak masz całą nogę z kuraka to odcinasz palki...te na dole i to o tą górną część chodzi...jak pujdziesz do sklepu np. do Tesco to sa tam ćwiartki... i pamiętaj że muisz usunąć kości... ŻEBY USUNĄC KOŚĆ MUSISZ NACIĄĆ W MIEJSCU GDZIE NIE MA SKORY... czyli pod spodem, tam sobie podziubiesz ostrym nożem... tylko rób to ostrożnie żeby nie pokaleczyć i nie porobic dziór... mam nadzieję że jasniej wytlumaczyłam.... jakby co to śmialo pytaj... i najlepiej przyżądź je i pozawijaj w te sreberka dzien wczesniej i schowaj do lodówki... wtedy kurczak przejdzie przyprawami... na prawde pyszotka... dobre bo na ciepło i jako przekąska do alkoholu tez pyszne....
 
no już kumam :zawstydzona/y::-) tylko jeszcze jedno...ten farsz mam położyć na ćwiartkę i zawinąć w sreberko ? Czy wkłądasz go do jakiejś tajemnej dziury w udku :-D:-D:-D:-D
 
Honi i Kinga trzymam za was mocno kciuki :tak:żeby wam się udało. Najgorsze jest to że już widziałyście II kreseczki i w głebi serca już była radość...smutne to...
a miałyście jakieś objawy, że coś się dzieje niepokojącego?

dziękuje wszystkim za gratulacje ;-):-D
 
reklama
No juz mowie....

gdy już wyciągniesz kośc, i rozbijesz tluczkiem te nogę i przyprawisz z oby dwóch stron.. to w miejscu gdzie byla kość ukladasz troszkę farszu....zwijasz nogę z tym farszem w rulonik i dopiero zawijasz w sreberko:-):-):-):tak::tak::tak:
 
Do góry