reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

RELACJA Z WIZYTY
Kochane nasz maluszek..choc juz nie taki maluszek wazy ok 2600 ale to tak orientacyjnie i ginka powiedziala ze nie wie dokladnie jaka jest rozbieżnosc bo bardzo ciężko bylo zmierzyć główkę…Maluch wcisnięty łepetynką juz poza spojenie łonowe wiec główka bardzo nisko osadzona!!!!! Łozysko ocenione jakos 2/3 stopień czyli b. dojrzałe. Szyjka miękka ale zamknieta. Dzidziuś zdrowy, wszystkie narządy prawidłowo rozwiniete więc to jest dla mnie powód do radości!!!!!
Badania do porodu mam juz wszelkie porobione i wszystko jest prawidłowo!!!!!
Czyli co….ostatnie zakupy i moge rodzić :)))))))


Pati- to trzymam kciuki......ale bardziej za zdrowego dzidziusia!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
A te nerwy są zrozumiale....tez to przechodziłam....
 
reklama
Witajcie :)

Mam nadzieję że Święta minęły Wam w ciepłej, rodzinnej atmosferze :tak:
Czarodziejko to super że wszystko oki u maluszka, rozumiem Cię że Ci ciężko, mnie tez nie było łatwo w ostatnim miesiącu ciąży:sorry2: ale już niedługo!
Czarodziejko, Patrysiu zaciskam kciuki za udane porody :-)

Royannko współczuję tego chorowania chłopców! A jak objawiła się u Alanka skaza białkowa? Mój Sebcio ma jakieś krostki na policzkach i szyji i nie wiem co to jest :confused: Jutro mamy szczepienie, więc przy okazji zapytam pediatrę.

Kinga, Honia przykro mi :-( ale w końcu się uda! na pewno :tak:

Paula miłego pobytu w Ustce :-)

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny bez wyjątku! :)
 
ANUFIFI - pewnie, ze lepiej wiedziec! :)
I dobrze miec dobrego doradce! Dzieki temu, że zrobione były testy wczesniej... wiemy, ze ciaża jest u nas mozliwa! Buziaki! :)
 
ANUFIFI - pewnie, ze lepiej wiedziec! :)
I dobrze miec dobrego doradce! Dzieki temu, że zrobione były testy wczesniej... wiemy, ze ciaża jest u nas mozliwa! Buziaki! :)
Prawda!
:tak:
Czarodziejko fajnie że dzidzia zdrowo rośnie i jest wszystko okej:)
Pati i ja 3mam kciuki! :)
Royana zdrowka dla dzieci.
kiki śliczne zdjecie! :) masz tych synków ach:)) no i królewna urocza
Paula miłego pobytu, czekamy tu na ciebie... ;)
Pyszczek :happy2:
 
CZARODZIEJKA no to super wieści:-)

GIEOSKA jak Kacperek już brzuszek tak niedokucza;-)
PYSZCZEK może potówki ale spytaj się spytaj bo z tą skazą to jest czesty problem:sorry2:
 
A u mnie dziewczynki oki:) Święta, święta i po świętach:) Najedzona i szczęśliwa:) M ma wolne i do pracki rusza dopiero po Nowym roku także błogie lenistwo:)
Test ciążowy zrobiony godzinę temu NEGATYWNY :(
Nie ma nawet śladu, cienia, NIC !!!
SZKODA :(
Gdybym nie robiła tego testu ciażowego kilka dni temu... nawet bym nie wiedziała, że bylam w ciaży. Ale wiem i źle mi z tym.
Bardzo mi przykro...:-( Przytulam..
 
Witam się z wami po południowo... u mnie już po kolędzie... Czarek śpi, a M w pracy to ja sobie leniu****e.... podjadłam sobie troszkę słodyczy z Czarka paczek:baffled: i pije kawkę zbożową....

Anufifi a jak bierzesz Luteinę albo Duphaston to ciąża się i tak nie utrzymuje???? To troszkę smutne... ale fajnie że możesz chociaż zobaczyć 2 kreseczki.....w styczniu usuniesz obcego i się uda... bo bardzo ładnie zachodzisz..... szybciutko:happy2: i to też świadczy o tym, że męża wojsko też jest sprawne;-);-);-);-) my nie robilismy badań nasienia ale jak się teraz nie uda to w styczniu zrobimy....co prawda M bierze witaminki które mu mój gin polecil...ale...hmmm no nic czekamy na efekty;-)
 
Witam się z wami po południowo... u mnie już po kolędzie... Czarek śpi, a M w pracy to ja sobie leniu****e.... podjadłam sobie troszkę słodyczy z Czarka paczek:baffled: i pije kawkę zbożową....

Anufifi a jak bierzesz Luteinę albo Duphaston to ciąża się i tak nie utrzymuje???? To troszkę smutne... ale fajnie że możesz chociaż zobaczyć 2 kreseczki.....w styczniu usuniesz obcego i się uda... bo bardzo ładnie zachodzisz..... szybciutko:happy2: i to też świadczy o tym, że męża wojsko też jest sprawne;-);-);-);-) my nie robilismy badań nasienia ale jak się teraz nie uda to w styczniu zrobimy....co prawda M bierze witaminki które mu mój gin polecil...ale...hmmm no nic czekamy na efekty;-)


Bo u mnie kochana problemem nie jest progesteron ....ten mam piekny ....ale ucisk mięsniaka na endometrium...a skurczybyk rosnie wiec jest coraz gorzej....a jak był jeszcze mały i były szanse to miałam rozwalone cykle ...albo torbiele , albo brak owulek ...masakra jakas ...teraz mam cykle jak w zegarku ...owu 16 dc ...no i niechciany obecny obcy......
 
Honia, Kinga bardzo mi przykro, Honia ja na Twoim miejsca poszłabym do gina, żeby sprawdził co jest grane...A to plamienie było tylko brązowe czy z krwią? zawsze myslałam że przy poronieniu jest żywa krew...Zyczę wam żeby w końcu się udało ;-)

a u mnie jednak cień cienia kreski okazał się ciążą, tydzień po terminie @ wygląda teścik tak:
 
reklama
honia, kinga bardzo mi przykro, honia ja na twoim miejsca poszłabym do gina, żeby sprawdził co jest grane...a to plamienie było tylko brązowe czy z krwią? Zawsze myslałam że przy poronieniu jest żywa krew...zyczę wam żeby w końcu się udało ;-)

a u mnie jednak cień cienia kreski okazał się ciążą, tydzień po terminie @ wygląda teścik tak:

gratuluję piękne 2 tłuste krechy o których ja ciągle marzę;-);-);-);-)

a jaki test robiłaś?

bo u mnie kochana problemem nie jest progesteron ....ten mam piekny ....ale ucisk mięsniaka na endometrium...a skurczybyk rosnie wiec jest coraz gorzej....a jak był jeszcze mały i były szanse to miałam rozwalone cykle ...albo torbiele , albo brak owulek ...masakra jakas ...teraz mam cykle jak w zegarku ...owu 16 dc ...no i niechciany obecny obcy......

kurka anufifi to faktycznie..... Ale styczeń już za pasem... Zanim się obejrzysz... Już będzie po wszystkim i może bozia te cierpienia wynagrodzi ci śliczną maleńką dziewczynką:-):-):-):-)
 
Do góry