reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki :)
Nawet nie tyle pod choinkę, co na moje dzisiejsze imieniny!
Zastanawiam sie, kiedy męża wtajemniczyć, ale myslę, że w dzien wigilijny rano, czyli pojutrze. Jutro będę znala wyniki bety..., zapakuję teścik świeży czwartkowy w jakieś pudełeczko i dam synkowi, by dał tatusiowi hihi. Co Wy na to? :-):-D:szok::cool2::rofl2::-p
 
reklama
Honia gratulacje!!!

Ja nie wierzę :) już sie nie mogę doczekać wigilii! chociaż mój mąż chce abym jeszcze dziś test zrobiła i jutro rano i w wigilię oszalał! :-D
Będzie prezent na świeta!!!:rofl2:
 
Witajcie!!!:-)
Ja dopiero teraz pisze bo byłam rano u gina na wizycie :) Słyszałam serducho dzidziolka:) przepisał mi lek na te moje swędzenie i opuchnięcie w kroczu. Rozmawialiśmy trochę o moim kręgosłupie i powiedział, że jeszcze będziemy rozmawiac na temat porodu by wybrac dla nas najlepsza opcję:tak: No i będe miała wplyw na decyzję :tak: Ah!! No i mam skierowanie na usg, jupi:-) Na usg ide 22 stycznia :) Akurat w dzień dziadka:) Ciekawe czy Dziubas rozłozy nożki pokaże kim jest :D No i wizyty mam juz co 3 tygodnie:) Ah! No i jezeli będe tak dalej się męczyc (nawet podczas mówienia) i dostawac zadyszki to będziemy robic spirometrię i inne badanka. (Kiedyś leczyłam się bo mam zmniejszona pojemnośc płuc o połowe..) No zobaczymy jak to będzie, ale dzidzia zdrowa i to najważniejsze:) Następna wizyta 12 stycznia:):-)
wy pipki!!!:rofl2:

no są!! ta duga bardzo cholera słabo widoczna wiec nawet zdjęcia nie dodam bo nie zobaczycie ale ja ją widzę! no chyba że mam zwidy!
cholera no nie mogę poryczałam się!
czekam teraz do wigilii na powtórzenie testu. i wtedy zrobię z rańca.

Dziś rano zrobiłam test PINK TEST. Zdjęcie załączam. Potem o 10:00 stawiłam się na betę, wyniki jutro po 12:00. Ciekawe, który to tydzień... jakoś nie mogę w to uwierzyć. Chyba to prezent na imieniny. Dopóki nie pójde do lekarza... 11 stycznia... nie uwierzę, chyba, ze mnie beta jutro zaskoczy. :eek:
Teraz patrząc na ten test widzę, że krecha jest jeszcze ciemniejsza, no, ale to już po czasie. Ważne jest zdjęcie z samego rana. Kreska pojawiła sie po trzech minutach.

pozdrawiam !
AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-D:-D:-D:-D
Wiedziałam że Wam się uda:tak: Mega gratulacje!!:tak:
 
AGNIESIAK super wieści:-)ps.ojej i pomyśleć że ty będziesz czekać na usg a ja już b ede miała maluszka przy sobie az tak dziwnie mi się zrobiło(ale w pozytywnym znaczeniu):tak:
 
Kinga Honia moje mega wielkie gratulacje:-):-):-):-):-):-) strasznie sie ciesze!!!! Macie prezent na gwiazdkę jak sie patrzy:-D:-D:-D:-D super... zazdroszczę wam tych dwóch kreseczek;-);-);-);-)

Anufifi nie jesteś sama ja już 12 cykl się staram i nawet dopingi brałam i też nie pomogły... to straszne wiem... ale musisz czekac bo nic innego nam nie pozostaje.

Ja nadal te śledzie zajadam he he he jeszcze jedno opakowanie mi zostało i chyba zaraz je zjem:-):-D mam dziwne przeczucie że się udalo ale nie chce się nakrecać.... dziś 21 dc może rano sobie temke zmierzę... tydzien do @... więc czekam cierpliwie... nic mnie nie boli... zupełnie,,, czasami tylko troszkę cycę...

Kinga odnośnie tego bialego mleczka....to jak ono wygląda? jest zupełnie biale, bialutkie? ciągłe? lepkie? jakie? od którego dnia cyklu je zauważylaś? dużo tego?:sorry::sorry::sorry:
 
Dziewczyny ja dzisiaj w ogóle nie miałam czasu więc teraz na chwilę zaglądam i oczom nie wierzę :-D:-D:-D

Kinga, Honia - Dziewczyny super! Ogromne Gratulacje!!! :)))))

Dzastina ja myślę że Ty też zobaczysz dwie kreseczki! :tak:

Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna !
 
No proszę nie było mnie cały dzień a tu takie wieści!!!!! :-):-):-) chyba muszę częściej znikać ;-)

Kinga WIEDZIAŁAM :-) moje Gratulacje narazie takie cichutkie, większe będą jak wstawisz teścik :tak::-) ale napewno 2 kreseczka będzie w czwartek ciemniejsza :tak: SUPER! strasznie się cieszę :-):-):-)

Honia :-):-):-) Gratulacje :tak: no kreseczki pięknie widać :tak: ciekawe który to tydzień u Ciebie bo to chyba z poprzedniego cyklu fasolka :tak::-) super prezent masz....wszystkiego najlepszego z okazji imienin! :-)

msdracula witaj :-) Tobie też gratuluje!!!! :tak::-):-)

No proszę ile fasolek jednego dnia :-):-):-)

Dzastina ciekawe jak tam u Ciebie? coś czuję że Ty też ujrzysz 2 kreseczki :tak:
Oj to będą szczęśliwe święta :-)

Anufifi teraz najważniejsze dla Ciebie jest pozbyć się tego mięśniaka a potem będą już tylko piękne chwile :tak: czego bardzo serdecznie Ci życzę :tak:

Patrysiu również Tobie i Twojej rodzince Wesołych i Zdrowych Świąt!!! :-)

Agniesiak cieszę się że wszystko wporządku że dzidzia zdrowo rośnie!! :-) no ciekawe czy pokaże co tam ukrywa na Dzień Dziadka ;-):-p

A ja byłam na USG i jakoś narazie nie jestem na 100% zadowolona :-( niby narazie wszystko jest ok :tak: widziałam bijące serduszko :-) ale jedna rzecz mnie martwi....niby dzidzia z usg ma 7 t.c. (tak jak i z terminu ostatniej @) ale pęcherzyk ciążowy jest większy niż powinien tj. na 9 t.c. :-( lekarz powiedział żeby się raczej tym nie martwić ale żeby lepiej sprawdzić za jakieś 2-3 tygodnie.
że w tym tygodniu to już sie mierzy płód a nie pęcherzyk ale jednak zasugerował że powinien być mniejszy :-(i to mnie martwi.:-(
Przez to jutro nie jedziemy do Ustki tylko w wigilię a jutro rano idę do mojej ginki z tym wynikiem usg i powiem jej o tym wczorajszym plamieniu, zobaczymy co powie. Od razu zapisałam się na następne usg na 12 stycznia!
Teraz pozostaje czekać i modlić się aby dzidzia zdrowo się rozwijała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula-jupi serduszko jest musi być dobrze.:tak:
Kochane Serdeczne gratulacje,no no trzy fasolki w jeden dzień super.:-)
Honia pytałaś o suwaczek cyklowy a tu trzeba ciążowy wstawiać:-D
Dzastinka oj coś też czuje ,że będziesz happy.:-D:tak:
dziewuszki a jak myslicie moje dni są już bezpieczne bo niby wynik dobry ale
nie chcialabym zajśc bez zielonego świarełka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pyszczek - dziekuję!
Paula - dziekuję!
Wszystkim dziekuję!

tusia: MASZ CAŁKOWITĄ RACJĘ !!!! HIHIHI

Wizytę u gina mam dopiero 11 stycznia, będzie wiadomo wtedy coś bliżej, no i jutro oczywiście wynik bety :) - ciekawa jestem, który to tydzien, bo mam kompletną kołomyję w głowie teraz :) :eek:
 
Do góry