reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Masz racje KIKI ...taka jestem...pomyśl więc co dla mnie znaczy 20 cykl starań ...najdłuższa lekacja cierpliwosci ...a że zabieg w styczniu to kolejne 12 cykli czekania ....serce mam spękane na 20 kawałaków
 
witam dziewczyny! Kinga po cichutku gratuluję! mam do ciebie pytanko, jakiej firmy robiłaś test? i jak wygląda ta kreska? bo ja też dzisiaj robiłam i wyszedł taki jakby cień kreski, jest bardzo delikatna ale ją widać i sama nie wiem co o tym mysleć :sorry:
to tobie tez juz pociuchutku gratuluje..ja nie moge ile wiadomosci dobrych dzisiaj w ciagu jednego dnia dwie fasolinka a gdzie tam do wieczora..:-);-):tak::-D
 
KINGA .... gratuluję z całego serca !!!!

SYLOLA ... przykro mi, ale już niebawem do Kingi dołączysz! :)

Dziś rano zrobiłam test PINK TEST. Zdjęcie załączam. Potem o 10:00 stawiłam się na betę, wyniki jutro po 12:00. Ciekawe, który to tydzień... jakoś nie mogę w to uwierzyć. Chyba to prezent na imieniny. Dopóki nie pójde do lekarza... 11 stycznia... nie uwierzę, chyba, ze mnie beta jutro zaskoczy. :eek:
Teraz patrząc na ten test widzę, że krecha jest jeszcze ciemniejsza, no, ale to już po czasie. Ważne jest zdjęcie z samego rana. Kreska pojawiła sie po trzech minutach.

pozdrawiam !
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 20
  • test (1).jpg
    test (1).jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 17
honia gratuluje...no i nastepna fasolinka pisalam poprzednio ze do wieczora daleko...jeszcze raz gratuluje..

ten 22to szczesliwy dzien

aniu wiem co czujesz..czulam to przez 7 miesiecy ale to byly moje najdluzsze 7 miesiecy zycia..tobie bog to wynagrodzi..bedziesz cieszyc sie dzidziusiem...na te twoje kreseczki czekam i czekam i wiem ze sie doczekam..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KINGA HONIA MSDRACULA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Jutro nie będe miała czasu aby wejść na BB i w czwartek tak jedynie tak na chwile co już teraz chce wam życzyć:

WESOŁYCH ZDROWYCH I SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT!!!
518_2003-0774.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga kochana gratulacje:-) w koncu sie udalo:-)teraz zobaczymy czy plec Wam tez sie udala:-)super bardzo sie ciesze:-)
Honia dla Ciebie tez ogromne gratulacje:-)ale macie prezenty pod choinke:-)
 
reklama
Do góry