reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej
Dziwna sprawa, dziś jest mój 11 dc, wczoraj rano zrobiłam sobie test OWU od niechcenia i wyszly dwie grube krechy !!! Szybko dosyć, prawda? W sumie ostatni mój cykl trwał 24 dni... Dziś jest 11 dc, wczoraj i dziś były staranka. Nie wiem , czy obecny cykl nie bedzie bezowocny jak poprzedni. Bylam dzis u gina, niewiele mi powiedział. Podobno pecherzyki sa jeszcze za małe. Nie wiem więc jak to wszystko połaczyc... przeciez wczoraj i dziś były dwie grube krechy na OWU, a lekarz mówi, ze pęcherzyk za mały? Nic z tego nie rozumiem. Co do tempki... rośnie, codziennie o 0.2. Co Wy na to wszystko?
Pozdrawiam !
:-)
też się pogubiłam w tym:eek:bo jak jest owulka to i powinny pęcherzyki być ładniutkie:confused2:ale dobrze że seruszkowaliście i serduszkujcie dalej może jednak...;-):tak:
 
reklama
My już po imprezce, było bardzo fajnie wszystko się udało. Filip bardzo zadowolony. Tyle wrażeń że jeszcze siedzi z nami i się bawi... :) szok.
Ja już padam wiec zmykam zaraz do łóżka. Chłopaki niech siedzą;)
Pozdrawiam was wszystkie!

Paula dziekuje:)

nasz 3latek.. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kinga to fajnie ze imprezka sie udala urodzinowa od filipka..no i foteczka jaka super..no i prosze jak zdmu****e 3 swieczuszki..

paula nie przemeczaj sie powolutku wszystko zrobisz

czarodziejko masz racje napisalam tak a to juz sporo czasu temu a ty to tak dobrze pamietasz..naprawde moje dzieciaczki sa wszystkim co mam..sa wspaniali bog wynagrodzil mi nimi wszystko kazdy bol .cierpienie i porazki ktore odnioslam w zyciu..

dobranoc dziewczyny mykam do lozeczka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam z rana :-)
Wstałam dziś wcześniej bo musiałam umyć głowe przed pójściem do kościoła...wczoraj już nie miałam siły....

Kinga super że imprezka się udała :-) Filipek jaki elegancki :tak: super fotka :-) fajnie że zadowolony bo nie ma to jak radość dziecka :tak::-)

Honia dziwne z tą Twoją owulką...ja nigdy nie robiłam testów owu a na monitoringu byłam tylko raz dlatego trudno mi cokolwiek doradzić, ale wydaje mi się że monitoring jest chyba najpewniejszy :tak: w każdym bądź razie serduszkujecie dalej :tak:

Kiki to prawda że dzieciaczki wynagradzają nam największe krzywdy, a Ty masz ich aż czwórkę więc masz się czym cieszyć :tak::-)

Idę przygotować jakieś śniadanie :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i życzę miłej niedzieli :-)
Buziaki
 
Kinguś-spóżnione ale szczere życzenia dla FILIPKA- STO LAT>:-)
Paula Kochana śniłas mi się dzisiaj;-)
ten twoj suwaczek jest dla mnie nadzieją.:tak:że jednak mozna.:-)


 
Kinga 100lat dla Filipka:-)

dziewczyny a ja juz mam totalnie dosc..moj Kacper ciagle placze tj byl glodny..i ciagle chce jesc:-(dzis od 4 sie meczylam z nim...kolejne mleko mu nie odpowiada bo nie zaspakaja jego glodu:-(dziewczyny czy jest cos co moge mu dac do mleka aby bylo bardziej sycace??doradzcie cos prosze!!
 
tusia nie spóźnione:) spokojnie bo on dopiero jutro kończy 3lata!:-)
Dziękuje wam za życzonka w imieniu Filipka:happy:

Gosiu teraz raczej nie możesz jeszcze nic dodawać bo on jeszcze jest za malutki wiesz... dopiero od 4miesiaca raczej. Ja pemiatam że moj Filip tez płakał czesto bo ciągle był głodny i ciągle na butli... :sorry: ale to trzeba jakos przejsc... 3maj sie ryba!
 
reklama
Do góry