reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nadia- u mnie takze gin zaobserwowal miekką szyjkę ale nie pamietam dokladnie ktory to byl tydzien ciązy.tez jakos 25 moze nawet wczesniej!!!!
puki co zdarzaja sie napięcia podbrzusza i biorę nospę...oczywiscie zalecenie mam odpoczywac i nie forsowac sie ale bywa u mnie z tym bardzo rożnie...tym bardziej ze cięzko jest sie polozyc na poł dnia mając w domu szalonego 3- latka!!!!!

w pierwszej ciązy szyjkę mialam twardą ale w polowie 7 miesiaca zrobilo mi sie rozwarcie na 2cm i dziecko bylo bardzo nisko osadzone....kazdy jeden gin jaki mnie badał mowil ze nie dotrwam do terminu.....urodzilam dokladnie dzien przed terminem i wszyscy byli bardzo zdziwieni!!!!!
Dlatego nie ma co panikowac ale oszczedzac sie trzeba......


Joanna- trzymaj sie Kochana i główka do góry....moze na same Swięta nieoczekiwany prezent przyniesie Mikołąj!!!!!

ryba- witaj!!!!
Masz bardzo dobre podejcie......warto planowac płec ale warto miec na względzie ewentualne zmiany decyzji Pana Boga:tak::tak::tak::tak:Najwaznijueszy zdrowy dziedek!!!!
 
reklama
Kinga !!!! Złapałam jedną koniczynkę dla siebie !! Mam nadzieję, że przyniesie mi szczęście, bo jak nie... to będziesz musiała jeszcze raz sypnąć :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Joanna przykro mi :-( trochę to dobijajace że masz takie długie cykle :-( 41 dni szok!!! ja miałam 25 dniowe - jaka różnica!!! :szok: ale trzymam kciuki za następne staranka! :tak:

Dzastina a jak tam u Ciebie??? jak samopoczucie?

Nadia jak najwięcej leż i odpoczywaj, staraj się nie dzwigać dużych zakupów!!!

Kinga oby te koniczynki przyniosły Wam szczęście!!!! :tak: Masz i Ty złap jedną!
1946223bgngkans14.gif
 
Ostatnia edycja:
Paula samopoczucie beznadziejne... jakoś nie mogę się pozbierać...może gdy przyjdzie @ to jakoś mi będzie lżej... bo póki co jej nie ma ale podejrzewam że rano mnie zaleję... Brzuch mnie boli ale jej nie ma... wiec czekam... życzę wam spokojnej nocy,,,, pozdrawiam.
 
reklama
Paula samopoczucie beznadziejne... jakoś nie mogę się pozbierać...może gdy przyjdzie @ to jakoś mi będzie lżej... bo póki co jej nie ma ale podejrzewam że rano mnie zaleję... Brzuch mnie boli ale jej nie ma... wiec czekam... życzę wam spokojnej nocy,,,, pozdrawiam.
Dzastina to jest najgorszy okres gdy test wychodzi negatywny gdy zalewa nas @
Wierze ze ci przykro bo mi też w takich momentach jest strasznie źle. Ale to minie, jutro lub po jutrze albo innego dnia wstaniesz rano i powiesz nie udało się nam teraz ale bedziemy starać się nadal bo jest nadzieja na to ze sie uda. Bo naprawde w koncu i Tobie i Mi i innym dziewczynom sie uda! jestem tego pewna.
3maj się tulam cię.
Buziak


Dobranoc dziewczęta! :happy:
 
Do góry