reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)


Witam z rana niewyspana

wieczorami mam takie mdłości że szok :eek: zaczyna się tak koło 20....wczoraj to myślałam że z 5 razy polece do kibelka a tu nic tylko mnie tak męczyło
w sumie to lepiej niż by mnie rano męczyły bo wtedy nie wiem jak ja bym do pracy jeździła :confused2: a chcę popracować do 18 grudnia...jeszcze 2 i pół tygodnia :tak:
mój M biedny bo nie możemy się teraz nawet poprzytulać :sorry: musi czekać do weekendu to może rano się coś uda ;-)

Joanna no własnie chodziło mi w stytuacji starania się o dzidzie bo inaczej to rewelacja ;-)

Dzastina coś ta @ nie przychodzi! który to dzień cyklu u Ciebie? zobaczysz że szybko minie i od razu samopoczucie się poprawi, przyjdzie nowy cykl i nowe nadzieje, wkońcu się uda, napewno!!! :tak: tylko nie możesz sie poddawać bo nigdy nie wiedomo kiedy przyjdzie czas na Twoją fasolkę! :tak:


Pyszczku dobrze że byliście u lekarza....życzę aby to sie unormowało i niepotrzebne były dodatkowe badania. Napewno wszystko jest wporządku tylko Sebuś tak poprostu ma i niedługo minie! Buziaki dla Was!

Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
i ja sie witam z rana....wczoraj miałam tyle pracy że nie miałam nawet czasu wypic herbatki ....

Kochane starające się posiadam świeżą dostawę niebieskich bobotestów tych najczulszych wykrywających w 10 dni po owu , w cenie 12,50zł
Sprawdzonych przez nasze koleżanki ( u mnie wskazywały w 9 dniu bladziocha), jesli byście chciały dawajcie znać .Mam nadzieje że będą wam przynosić szczęśliwe kreseczki .

to ja robie kawkę :)
 
Nadia- u mnie takze gin zaobserwowal miekką szyjkę ale nie pamietam dokladnie ktory to byl tydzien ciązy.tez jakos 25 moze nawet wczesniej!!!!
puki co zdarzaja sie napięcia podbrzusza i biorę nospę...oczywiscie zalecenie mam odpoczywac i nie forsowac sie ale bywa u mnie z tym bardzo rożnie...tym bardziej ze cięzko jest sie polozyc na poł dnia mając w domu szalonego 3- latka!!!!!

w pierwszej ciązy szyjkę mialam twardą ale w polowie 7 miesiaca zrobilo mi sie rozwarcie na 2cm i dziecko bylo bardzo nisko osadzone....kazdy jeden gin jaki mnie badał mowil ze nie dotrwam do terminu.....urodzilam dokladnie dzien przed terminem i wszyscy byli bardzo zdziwieni!!!!!
Dlatego nie ma co panikowac ale oszczedzac sie trzeba......
!
Dziękuje za pocieszenie:tak:Dałaś mi nadzieje,że nie urodzę teraz(26tc) Oszczędzam się ile mogę, to jest moje pierwsze dziecko więc jest łatwiej bo nie mam innych obowiązków:-D Będzie napewno dobrze! Ja słyszałam,że w drugiej ciąży miękka szyjka częściej się zdarza bo już jest ona rozciągnięta i to aż tak niepokoi;-)
 
czesc dziewczynki!
my juz na nowym domku i nie mialam neta!

WIELKIE GRATULACJE DLA PYSZCZKA, ROYANKI I GOSI!!!!!!!!!
MACIE CUDNYCH SYNKOW!!!!!!!!!! UCALUJCIE OD CIOCI :)

oraz

OGROMNE GRATKI DLA PAULI! BARDZO SIE CIESZE Z TWOICH DWOCH KRESECZEK!!!!!!!!

u nas ok, mala rosnie. wazy juz ponad 2100 wiec kawal kluchy ;-)
ja sie czuje dobrze, mam nadzieje ze tak zostanie!

pozdrawiam wszsytkie dziewczynki!!!!!!!!!!!!
lece Was troche poczytac!
 
I ja sie witam z rana:))))
Dziś znowu jakas snieta jestem ale moze to tylko teraz i przejdzie mi.
Synek w przedszkolu, mąz w pracy a ja chyba zaraz sobie legnę na troszke ..tylko pranie musze wstawic.
Ogólnie czuje sie super...moja mama sie ze mnie smieje ze mam tyle energii :-D:-D:-D:-D
Obsluguje cały dom....jak sprzataczka, kucharka i kelnerka na etacie :))))
Kladę sie do łóżka i czuje ze roznosi mnie energia...

Ubranka dla Maksiulka wyprane mam juz do 6 miesiaca:-D
...jak nic "wije gniazdo" !!!!!

Gdybym tylko mogła to codziennie rano bym biegała...no ale wiecie...nie chce dziecka zgubic......u nas w domku prace trwaja a ja chetnie poszla bym np podlogi pomóc klaść czy coś....:-D:-D

Dobra babeczki
buziam kazdą z Was..ide coś szamnąc bo jeszcze nie mialam okazji!
buuuuuuuuuuuuuuuzia
 
WITAM:-)
wieczorami mam takie mdłości że szok :eek: zaczyna się tak koło 20....wczoraj to myślałam że z 5 razy polece do kibelka a tu nic tylko mnie tak męczyło
w sumie to lepiej niż by mnie rano męczyły bo wtedy nie wiem jak ja bym do pracy jeździła :confused2: a chcę popracować do 18 grudnia...jeszcze 2 i pół tygodnia :tak:

ojej wiem jak to meczy i to na wieczór bleeeee:cool:ale wytrzymasz wszystko dla fasolinki:tak:
czesc dziewczynki!
my juz na nowym domku i nie mialam neta!

WIELKIE GRATULACJE DLA PYSZCZKA, ROYANKI I GOSI!!!!!!!!!
MACIE CUDNYCH SYNKOW!!!!!!!!!! UCALUJCIE OD CIOCI :)

oraz

OGROMNE GRATKI DLA PAULI! BARDZO SIE CIESZE Z TWOICH DWOCH KRESECZEK!!!!!!!!

u nas ok, mala rosnie. wazy juz ponad 2100 wiec kawal kluchy ;-)
ja sie czuje dobrze, mam nadzieje ze tak zostanie!

pozdrawiam wszsytkie dziewczynki!!!!!!!!!!!!
lece Was troche poczytac!
no kobitko ja się martwiłam juz:sorry:ciesze się że wszystko jest dobrze że malutka zdrowo rośnie oby tak dalej:tak:
 
witam.
mam swoje wyniki awidność toxoplazmozy
wynik 0.6.
<0.3 -niska awidnośc
0.3-0.39-graniczna awidność
>=0.4-wysoka awidnośc
index o wartości równej lub wyższej 0.3 umożliwia
wykluczenie bieżącej infekcji i świadczy,że zakażenie
nastąpiło w okresie powyżej 4 miesiecy
Rozumiecie coś.PAULA może pomożesz.to jednak wychodzi że to
było przyczyną P czy nie?:eek:
A i jeszcze progesteron robiony 20dc.11.4 ng/ml
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry