reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej! Ja znowu z problemem:( Otóż na ostatniej wizycie lekarz powiedział,że mam miękką szyjkę macicy...co to oznacza??? Jestem w 26tc. Kazał mi się oszczędzać i leżeć.
Pytanie czy mogę wyjść na zakupy ugotować obiad?
Albo możliwe,że na następnej wizycie szyjka już zrobi się twarda i nie znacznie mi się skracać lub rozwierać???
to oznacza ze z miekkiej szyjki potem przechodzi do jej skracanuia a potem do rozwarcia i poród ale to na tym etapie o wiele wiele za szybko:no:kochana leż ile wlezie koniec z dzwiganiem spacerowaniem itp.tak więc zakupy odpadaja bo nie wiadomo co może sie stać z miekkiej szyjki u ciebie w jakim tepie:sorry:ja właśnie mam problemy i mi sie skraca(na szczeście staneła w miejscu)ale mam skurcze co biore leki i oby wytrzymac do świat co oszczędzaj się aby donosić maluszka:tak:swoja droga dziwne że gin nie powiedział ci żebyś leżała itp.miekka szyjka a tu 26 tc hmm no ale każdy gin ma inne podejście:sorry:
 
reklama
to oznacza ze z miekkiej szyjki potem przechodzi do jej skracanuia a potem do rozwarcia i poród ale to na tym etapie o wiele wiele za szybko:no:kochana leż ile wlezie koniec z dzwiganiem spacerowaniem itp.tak więc zakupy odpadaja bo nie wiadomo co może sie stać z miekkiej szyjki u ciebie w jakim tepie:sorry:ja właśnie mam problemy i mi sie skraca(na szczeście staneła w miejscu)ale mam skurcze co biore leki i oby wytrzymac do świat co oszczędzaj się aby donosić maluszka:tak:swoja droga dziwne że gin nie powiedział ci żebyś leżała itp.miekka szyjka a tu 26 tc hmm no ale każdy gin ma inne podejście:sorry:
dziękuje za odpowiedź;-) A Tobie w którym tygodniu zaczęła się skracać szyjka? Mi gin powiedział,że na zakupy mogę wyjść...ale za to dużo odpoczywać i leżeć:szok:
Leże ile się da ale cały czas nie da się:zawstydzona/y: Też miałaś miekką szyjkę macicy na początku?
Skurcze ile masz w ciągu doby? Ja typowe skurcze mam 1 dziennie ok ale twardnień macicy to ok 10 razy...
 
dziękuje za odpowiedź;-) A Tobie w którym tygodniu zaczęła się skracać szyjka? Mi gin powiedział,że na zakupy mogę wyjść...ale za to dużo odpoczywać i leżeć:szok:
Leże ile się da ale cały czas nie da się:zawstydzona/y: Też miałaś miekką szyjkę macicy na początku?
Skurcze ile masz w ciągu doby? Ja typowe skurcze mam 1 dziennie ok ale twardnień macicy to ok 10 razy...
wiesz jak ja sie dowiedziałam o moim problemie to juz ona była skrócona w 29 tc co leżenie oszczędzanie sie duuuuzo pomaga:tak:wiesz skurcze hmm sama już nie wiem ile ich mam ogólnie jak wstawałam to twardniał itp.brzuszek a głównie mnie brało na wieczór i w nocy:sorry:skurcze przepowiadające sa norma czyli tak do tych 10 tylko gorzej gdyby było ich wiecej i na dodatek regularne:tak:skoro gin pozwolił iść ci na zakupy to może nie jest tak źle wiesz to nie jest tak że odrazu poród itp.tylko skoro robi sie miekka u ciebie to warto sie dużo oszczędzac i zmiejszyć spacerki :tak:trzeba myśleć pozytywnie ja tez zaczełam myśleć i narazie jest w miare ok bynajmiej dotrwałam z 29 tc do 34 tc i oby tak dalej co i życze aby u ciebie niepogarszało sie;-)
 
Witajcie.
Chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Podczytuję Was już od bardzo dawna ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby się odezwać.
Mam już synka Filipka i teraz marzy nam się siostrzyczka dla niego, ale nie mamy ogromnego ciśnienia na dziewczynkę najważniejsze aby w ogóle było i zdrowe. Od marca tego roku liczyliśmy na "szczęśliwy traf" a od maja zaczęliśmy się starać no i w czerwcu nam się udało, pokazały się II kreseczki na teście. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo po w 5-tym tc poroniłam. Odczekaliśmy magiczne 3 @ i od września znowu podjęliśmy próby, ale jak do tej pory się nie udaje. W tym cyklu na pewno nam się nie uda bo mój M. się rozchorował i leży w szpitalu, ale mam ogromną nadzieję, że następny będzie owocny zwłaszcza, że M. już do końca roku będzie w domu. No bo tak normalnie to mój mąż w domu jest tylko na weekend, a i nie raz zdarza się, że co drugi.

Paula Ogromnie Gratuluję.

witaj:tak::tak::tak:

Paula raz jeszcze gratuluję :tak::tak::tak:
teraz lece nadrobić zaległości bo naskrobałyście :tak::tak::tak:
 
reklama
wiesz jak ja sie dowiedziałam o moim problemie to juz ona była skrócona w 29 tc co leżenie oszczędzanie sie duuuuzo pomaga:tak:wiesz skurcze hmm sama już nie wiem ile ich mam ogólnie jak wstawałam to twardniał itp.brzuszek a głównie mnie brało na wieczór i w nocy:sorry:skurcze przepowiadające sa norma czyli tak do tych 10 tylko gorzej gdyby było ich wiecej i na dodatek regularne:tak:skoro gin pozwolił iść ci na zakupy to może nie jest tak źle wiesz to nie jest tak że odrazu poród itp.tylko skoro robi sie miekka u ciebie to warto sie dużo oszczędzac i zmiejszyć spacerki :tak:trzeba myśleć pozytywnie ja tez zaczełam myśleć i narazie jest w miare ok bynajmiej dotrwałam z 29 tc do 34 tc i oby tak dalej co i życze aby u ciebie niepogarszało sie;-)
Mam nadzieje,że nie będzie się pogarszało u mnie,,,:no: może w sumie też wcześniej miałaś miękką szyjkę a dopiero później rozwarcie...Ja życzę Tobie wytrwałości :tak:jeszcze z 3tyg. u Ciebie i będzie dobrze:-) Już jesteś w 33tc. też już bym chciala w tych tygodnich ciąży być...
ja dmucham na zimne i jak na mnie i tak dużo leżę;-)
 
Do góry