reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula... Jeszcze raz Kochana GRATULACJE :))) Az sie serduszko raduje jak sie pomysli o Tobie.. Mysle ze dalas dużo nadziei szczególnie Mi jak i Tusi :tak: Mam nadzieje ze niedlugo dołączymy do Ciebie ;-)Prawda Tusia ??:sorry:

Milego dnia Dziewczynki i Pozdrawiam WSZYSTKIE i Caluski dla Dzieciaczkow ;-)
 
reklama
Patrysiu cieszę się że Synuś zdrowo rośnie :-) no to teraz bierz leki i duuuużo leż a wszystko będzie dobrze!!!! tylko przy starszym synku to tak ciężko leżeć....nie ma Ci kto przy nim pomóc? trzymam kciuki abyś dotrwała 2w1 do świąt :tak: Buźka!
bede się starała jak najwięcej leżeć:tak:co do synka ach no niestety sama musze sie nim zająć jak M jest w pracy ale na szczęście nie jest tak źle bo duzo sie zajmuje synek sam soba:tak:

Ach PAULA jak mi miło patrzeć na twój suwaczek niech fasoleczka zdrowo rośnie:-)
Kochane zycze abyście wszystkie zaciążyły!!!!!!!!!!!!
 
Sylwia ja myślę że wszystkie niedługo dołączymy do Pauli:tak: Ty, Ja, Tusia, Honia, Joann@, Dzastina i reszta starających się...
Mnie też przepełniło to nadzieją, tak wiec jestem wręcz pewna tego że bede w ciąży tak jak i Paula nasza :) to tylko kwesia czasu :happy:

Dzastina nie dołuj się tak mocno, przecież do puki nie ma @ jest nadzieja. A poza tym masz wspaniałego syneczka i wiesz dobrze że możesz mieć drugie dziecko tylko musi przyjść odpowiedni na to czas, na każdą z nas.
Tulam cie.
 
Tak wiem.. ze sie uda wszystkim i to bez wyjatku.. tylko nam sie juz udalo niedawno ..:-(..jak pomysle ze juz bym miala USG polowkowe.. to mi sie srece kraja ehhhhh.. :-(.. No nic trzeba zagrysc zeby i do przodu !!!

Trzymam kciuki za Was Wszystkie !!
Patrysia a przed Toba finisz tuz..tuz ;-)
 
Starające się o dzidzię:

Joann@ 28 listopada test negatywny/ @ bark!
Dzastina 28 grudnia test negatywn/ @ brak!
Pajka 6 grudnia test
Honia 11 grudnia test
Sylola 23-24 grudnia test
Kinga85 25 grudnia test

Zafasolkowane:

Paula25
- 29 listopada test pozytywny!!:-)
 
Witajcie.
Chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Podczytuję Was już od bardzo dawna ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby się odezwać.
Mam już synka Filipka i teraz marzy nam się siostrzyczka dla niego, ale nie mamy ogromnego ciśnienia na dziewczynkę najważniejsze aby w ogóle było i zdrowe. Od marca tego roku liczyliśmy na "szczęśliwy traf" a od maja zaczęliśmy się starać no i w czerwcu nam się udało, pokazały się II kreseczki na teście. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo po w 5-tym tc poroniłam. Odczekaliśmy magiczne 3 @ i od września znowu podjęliśmy próby, ale jak do tej pory się nie udaje. W tym cyklu na pewno nam się nie uda bo mój M. się rozchorował i leży w szpitalu, ale mam ogromną nadzieję, że następny będzie owocny zwłaszcza, że M. już do końca roku będzie w domu. No bo tak normalnie to mój mąż w domu jest tylko na weekend, a i nie raz zdarza się, że co drugi.

Paula Ogromnie Gratuluję.
 
Witajcie.
Chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Podczytuję Was już od bardzo dawna ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby się odezwać.
Mam już synka Filipka i teraz marzy nam się siostrzyczka dla niego, ale nie mamy ogromnego ciśnienia na dziewczynkę najważniejsze aby w ogóle było i zdrowe. Od marca tego roku liczyliśmy na "szczęśliwy traf" a od maja zaczęliśmy się starać no i w czerwcu nam się udało, pokazały się II kreseczki na teście. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo po w 5-tym tc poroniłam. Odczekaliśmy magiczne 3 @ i od września znowu podjęliśmy próby, ale jak do tej pory się nie udaje. W tym cyklu na pewno nam się nie uda bo mój M. się rozchorował i leży w szpitalu, ale mam ogromną nadzieję, że następny będzie owocny zwłaszcza, że M. już do końca roku będzie w domu. No bo tak normalnie to mój mąż w domu jest tylko na weekend, a i nie raz zdarza się, że co drugi.

Paula Ogromnie Gratuluję.
witaj i kciuki aby się udało:tak:
 
Witajcie.
Chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Podczytuję Was już od bardzo dawna ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby się odezwać.
Mam już synka Filipka i teraz marzy nam się siostrzyczka dla niego, ale nie mamy ogromnego ciśnienia na dziewczynkę najważniejsze aby w ogóle było i zdrowe. Od marca tego roku liczyliśmy na "szczęśliwy traf" a od maja zaczęliśmy się starać no i w czerwcu nam się udało, pokazały się II kreseczki na teście. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo po w 5-tym tc poroniłam. Odczekaliśmy magiczne 3 @ i od września znowu podjęliśmy próby, ale jak do tej pory się nie udaje. W tym cyklu na pewno nam się nie uda bo mój M. się rozchorował i leży w szpitalu, ale mam ogromną nadzieję, że następny będzie owocny zwłaszcza, że M. już do końca roku będzie w domu. No bo tak normalnie to mój mąż w domu jest tylko na weekend, a i nie raz zdarza się, że co drugi.

Paula Ogromnie Gratuluję.

Witaj! Życzę Ci powodzenia w zafasolkowaniu:) Jasne że możesz dołączyć do nas.
Mamy synków Filipków jak widzę i są w podobnym wieku. Tak wiec czas już na rodzeństwo zgadzam się z Tobą.
 
Paula !! Ja też chce suwaczek! :tak:
Ech, super, że masz fasolinde w brzuchu :)
GRATULACJE RAZ JESZCZE!
Może któregoś miesiąca dołacze :)
Honia doczekasz się doczekasz :tak::tak::tak:

Sylwia ja myślę że wszystkie niedługo dołączymy do Pauli:tak: Ty, Ja, Tusia, Honia, Joann@, Dzastina i reszta starających się...
Mnie też przepełniło to nadzieją, tak wiec jestem wręcz pewna tego że bede w ciąży tak jak i Paula nasza :) to tylko kwesia czasu :happy:
Dziewczynki uda się i Wam zobaczycie :tak::tak::tak: jestem tego pewna to tylko kwestia czasu! :tak:bardzo mocno Wam kibicyję i trzymam kciuki!!! :tak:

Tak wiem.. ze sie uda wszystkim i to bez wyjatku.. tylko nam sie juz udalo niedawno ..:-(..jak pomysle ze juz bym miala USG polowkowe.. to mi sie srece kraja ehhhhh.. :-(.. No nic trzeba zagrysc zeby i do przodu !!!
Sylwia nie smuć się...czasu nie cofniesz....ja też często myślę o naszym Aniołku
[*] i wczoraj tak sobie pomyślałam że właśnie w listopadzie miałam rodzić a teraz zafasolkowałam...myślę że to jakiś znak, że musi teraz być dobrze!!! :tak: Tulam hug.gif i Ty i Tusia doczekacie się szczęśliwie fasolek :tak:

Dziewczynki macie pozdrowienia od Royannki :tak: Alanek mniej już kaszle ale nadal ma zmiany w oskrzelach, ale ładnie przybiera na wadze. W szpitalu będzie jeszcze z tydzień.
Dużo zdrówka dla Alanka a dla Royannki dużo siły! :tak:
 
reklama
Dziewczynki macie pozdrowienia od Royannki :tak: Alanek mniej już kaszle ale nadal ma zmiany w oskrzelach, ale ładnie przybiera na wadze. W szpitalu będzie jeszcze z tydzień.
Dużo zdrówka dla Alanka a dla Royannki dużo siły! :tak:
Ciesze się że Alanek ma się lepiej. Niech szybko wraca do zdrowia maluszek. Pozdrawiam Cię Royanko i całusy dla was!:happy:
 
Do góry