reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewczynki :)
sprawdzam czy pyszczek lub gie-oska juz sie rozpakowały:-)
ciekawe co tam z Bershka dawno sie nieodzywała:sorry2:
wszystkie Was pozdrawiam i śłe buziole :****
 
reklama
hej dziewczyny!u mnie tez bez zmian...wczoraj bolal troche brzuch i myslalam ze cos sie rozklreci ale niestety:-(

Dziewczynki a u mnie nic się nie dzieje, więc nie mam co pisać...może tylko tyle że mój Synek coś mało się rusza dzisiaj i już się zaczynam martwić :confused:
Kasiu nie przejmuj sie ze Sebus sie mniej rusza..moj tez mial pare dni temu takie 2-3dni ze prawie sie nie odzywal...ale jak ktg Cie uspokoi to jedz sprawdzic i moze faktycznie masz jakies rozwarcie??ja mam w pon gina wiec sie dowiem czy cos sie zmienilo???wolalabym nie dotrwac do poniedzialku ale nie odemnie to zalezy...
Gosia a Ty jak się czujesz?:confused:
QUOTE]

Kochana czuje sie ok fizycznie,gorzej psychicznie ale co zrobic???kolejna listopadowka urodzila wiec jak tak dalej pojdzie do polowy listopada wszystkie urodza...

Dzastina a mozna wiedziec gdzie rodzilas i jak sie nazywa ta prywatna klinika??ja sie nie boje cc czasami bym chciala miec cc z uwagi na to ze raczej Kacperek bedzie wazyl ponad 4kg ale nie ode mnie to zalezy a w panstwowych szpitalach niechetnie robia cc:-(
 
No i ja przybiegam zeby sprawdzić jak tam nasze "brzuchatki" (oczywiscie te na mecie i nie tylko) :))))

Ciekawe jak nasza Royanna :)
WŁASNIE i ciekawe jak Bershka z Kubusiem....mam nadzieje ze u nich Ok.

A tak w ogóle to dzien dobry i zapraszam na jakies cieple poranne piciu

U nas dzis lepiej...Maciuś spal cala noc i nie kaslał...mnie wieczorkiem troche w nosie zatykało ale gardlo i zatoki juz nie bolą wiec luc....mam dzis duzo energii....pomimo pogody ktora nie sprzyja.
Caluski laleczki na ten dzien!!!!1

Rusalko- WIELKIE GRATULACJE!!!!! TRZYMAM KCIUKI ZA ZDROWEGO BOBASKA!!!!​
 
Ostatnia edycja:
Kinga mój M zaproponował żeby może na IP pojechać żeby sprawdzili na ktg czy wszystko ok u Sebusia naszego, sama nie wiem, w sumie coś tam się rusza malutko, a tak jak piszesz - miejsca już dużo nie ma na fikołki ;-) ale może zobaczyliby od razu czy mam rozwarcie, pomyślę jeszcze nad tym ...
Hmmm fasolka po bretońsku - mniam! Może jutro zrobię? Kinga smaku mi narobiłaś :-D
No jasne jedz nich cie zbadają od razu a co :) bedziesz spokojniejsza:tak: Tylko sie odezwij w razie czego! plis! :happy2:

Gosiu kochana ty nasza nie stresuj się i nie zamartwiaj bo nie masz co:) urodzisz lada dzień lada chwila nawet!:happy2: zobaczysz że tak bedzie. Jesteśmy z Tobą pamietaj. Aha wiesz co ja polecam ćwiczenia delikatne dla Ciebie jak coś:tak: to nie zaszkodzi na pewno a nawet pomoże ci sie rozciągnąć i bedziesz miała lżej przy porodzie:) nie martw się kochana.

Paula miłego dnia wzajemnie! :-)
Czarodziejka ciesze się że u was lepiej już trochę :)


Fasolka już prawie gotowa :)
Moja mama dziś robi czernine z kluchami wiec bede miała rarytas i ja
:-p
 
WITAM SIĘ I JA:-)
Ja się dobrze czuje ale brzusio ostatnio twardnieje częściej:dry:ale też mówiono że to jest normalne gorzej gdyby były regularne twardnienia:tak:
ja zalozycielka wciaz niezapomnianego watku oswiadczam, ze jestem drugi raz w ciazy- w pierwszej strzelalismy na coreczke- udalo sie...teraz na chlopca- czas pokaze:-D

trzymam kciuki za pozytywny!:tak::tak:
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!spokojnych 8 miesiecy:tak:
Kinga mój M zaproponował żeby może na IP pojechać żeby sprawdzili na ktg czy wszystko ok u Sebusia naszego, sama nie wiem, w sumie coś tam się rusza malutko, a tak jak piszesz - miejsca już dużo nie ma na fikołki ;-) ale może zobaczyliby od razu czy mam rozwarcie, pomyślę jeszcze nad tym ...
Hmmm fasolka po bretońsku - mniam! Może jutro zrobię? Kinga smaku mi narobiłaś :-D
ja myśle że warto jechac bynajmiej cie przebadaja i zobacza jak się ma synek:tak:ale nie martw się bo na pewno wszystko wporządku jest Sebuś ma teraz mało miejsca co też mniej się rusza;-)
GIEOSKA wiecej uśmiechu optymizmu poprawi ci się humorerk a za tym może i urodzisz:-)niedołowac mi się tu bo synuś to czuje a wiesz że przyjdzie na świat w swoim odpowiednim momencie ;-)
 
Paula już po śniadanku? Świeże bułeczki - to jest to :-) a z tym ktg to jeszcze się zastanowię, bo co jakiś czas trochę brzuszek faluje, ale dużo rzadziej niż zwykle i stąd mój niepokój :eek:

Agnieszko ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam i ślę buziaki dla Waneski :happy2: jak widzisz my z Gosią nadal się trzymamy :)

Gosiu ja dzisiaj noc miałam bardzo spokojną, teraz od czasu do czasu brzucho poboli, byłam już z rana w sklepie i jak wracałam to też bolał i źle mi się spacerowało, ale nic po za tym :sorry: jak dzisiaj nie pojadę na ktg, to mam umówione we wtorek także też niedługo :tak: wiem że codziennie jakaś listopadówka rodzi, fajnie Dziewczynom że mają już swoje dzieciaczki przy sobie, ale nasz czas też przyjdzie Gosiu, nie martw się ;-)

Czarodziejko dobrze że trochę Cię puszcza to przeziębienie :happy2: co do piciu to ja już po porannym naparze z malin :dry::-D

Rusałko a Tobie serdecznie Gratuluję fasoleczki - jesli uda się chłopczyk, będziesz miała parkę :-) Zdrowej i Spokojnej ciąży życzę! :)

Kinga a jakie ćwiczenia polecasz? Może i ja się skuszę :sorry: Ostatnio próbowałam robić przysiady, ale kolana mnie tak bolą że nie daję rady się podnosić z tych przysiadów :confused:

Patrysiu ja myślę że jak pojade na tą IP to Sebuś zacznie kicać z wrażenia :-D cieszę się że dobrze się czujesz, oby brzuch tez się uspokoił i nie twardniał :)


A mi na suwaczku wózek zniknął i jakiś teraz taki nijaki ten suwaczek się zrobił :sorry:
 
Gosia nie smuć się bo i Ty lada dzień urodzisz :tak: szybciej niż myślisz :tak: pomyśl sobie że im dłużej synek w brzuszku tym dłużej będziesz z nim w domku a do terminu napewno urodzisz :tak: no ciekawe czy gin da Ci jeszcze zwolnienie? :confused:

Pyszczek tak po sniadanku już :tak: a Sebuś napewno odpoczywa sobie przed porodem ;-):tak::-)

Agnieszka pozdrawiam :-) ucałuj Waneskę cmok.gif

Czarodziejko dobrze że już lepiej się czujecie :tak: życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia! :tak:

Kinga czernina :baffled::-pale jak lubisz to smacznego życzę ;-)

Ciekawe co u Bershki i Kubusia? jak tam im jest w tym nowym szpitalu? :confused:

no i jak tam nasz Royanna i Alanek? :confused::-)

Patrysiu witaj dobrze że czujesz się dobrze :tak: jutro wizyta u gina tak?

Zmykam dalej prasować a065.gif
 
Paula nie pojechałam jeszcze, bo i tak musze czekac aż M do domu wróci :tak: ale Sebuś przed chwilą dał znać o sobie, jak zaczęłam głaskac brzuszek :-)
Jest spokojny, ale chyba wszystko ok u niego :) Wiesz co kusi mnie żeby pojechac szczególnie to rozwarcie sprawdzić :-D Na razie siedzę w domu :)

Idę szykować obiadek, a przed chwilą Sebuś czkawkę miał także chyba niepotrzebnie sie martwię :)
 
Ostatnia edycja:
Pyszczku napewno wszystko dobrze u Sebusia :tak: tak jak pisałam odpoczywa sobie :tak: ale jak dalej będziesz niespokojna to jedźcie sprawdzić na ktg :tak: Ściskam 14.gif
 
reklama
Napisałam do Royannki i pozdrowiłam ją od nas wszystkich.....odpisała:

"Dziękuje, czujemy się dobrze, może jutro wyjdziemy do domu. Zamieszcze wtedy fotki. Alanek to słodziak. Pozdrawiam wszystkie e-ciotki!"

:-):-):-)
 
Do góry