reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

beti kochana tulam cie mocno...

margarito a ty kiedy staranka o chlopca,,,

kicia jak brzusio..

jarzebinko co u ciebie jak synus grzeczny?

okruszynko i co postanowilas zrobic z praca wracasz czy co?

malenka to twoje pierwsze dzieciatko wiec wydaje mi sie ze powinnas isc na calosc i zrobic sobie niespodzianke,,

wszystkie dziewczyny pozdrawiam..
 
reklama
anufifi ja mysle ze tak szybko was nie opuszcze bardzo zwiazalam sie z wami,,naprawde moj pierwszy nalog w moim zyciu to bb,,hi hi,,wiec bede ci dopingowac.czekac na twoje staranka bede czekac na pozytywny test..na twoja upragniona kruszynke bede wyczekiwac razem z toba,,uda sie musi sie udac,,nasza dobra duszko..tulam cie mocno..
 
Witajcie w sobotni poranek :-)

Kiki jestem, jestem, ciągle jako ciężarówka ;-) Ja wieczorami rzadko bywam na BB, bo jak Mąż wróci z pracy to zawsze coś tam robimy sobie, więc już nie zaglądam tutaj..

Sylwia bardzo bym chciała dołączyć do Royannki :tak:

Dzastina hehe fajnie to wszystko opisałaś o Twoim porodzie, widzę że Ty rzeczywiście wiesz najlepiej co to znaczy czekać :sorry: ja się pocieszam faktem że według zaleceń mojego szpitala max mogę tydzień chodzić z brzusiem po terminie, a potem już bez gadania kładą mnie na oddział. Tak więc jeśli miałabym przenosić to najpóźniej w przyszły piatek mam się stawić na IP. Przynajmniej to jakaś data graniczna :sorry:

Dziewczynki a u mnie nic się nie dzieje, więc nie mam co pisać...może tylko tyle że mój Synek coś mało się rusza dzisiaj i już się zaczynam martwić :confused:
 
witam

Pyszczek nie martw się tym ze dzidzia mało co sie rusza bo to normalne na tym etapie ciąży:) Maluszek ma już naprawdę ciasno i jedynie co może się troszkę przeciągać przez co czujesz ciągniecia i bóle bo to zapewne boli (ja jeszcze pamietam ten ból)
Na pewno jest wszystko okej.
Czekamy spokojnie razem z Tobą. :tak: buźka

a ciekawe jak Gosia.. :confused::happy2:


A ja ide robić fasolkę po bretońsku dla męża bo wczoraj specjalnie fasolę kupił:-):-)
taką ma ochotę, zrobię mu cały gar!
 
kiki ciesze sie bardzo że nie masz zamiaru opuszczac tu nas na bb:-)
anufifi na pewno nie bedziesz sama! pamietaj o tym :tak::-) buźka
 
Kinga mój M zaproponował żeby może na IP pojechać żeby sprawdzili na ktg czy wszystko ok u Sebusia naszego, sama nie wiem, w sumie coś tam się rusza malutko, a tak jak piszesz - miejsca już dużo nie ma na fikołki ;-) ale może zobaczyliby od razu czy mam rozwarcie, pomyślę jeszcze nad tym ...
Hmmm fasolka po bretońsku - mniam! Może jutro zrobię? Kinga smaku mi narobiłaś :-D

Gosiu a co u Ciebie???
 
reklama
I ja się witam w sobotni poranek :-)

Narazie tylko na chwilkę wpadłam przed śniadaniem, M właśnie poszedł do piekarni po świeży chlebek i bułeczki :-)

Pyszczek napewno wszystko jest ok ale jak masz się zamartwiać to jedźcie na to ktg będziesz spokojniejsza :tak:

Gosia a Ty jak się czujesz?:confused:

Kiki dziękuje Ci kochana za te słowa :-) cieszę się że będziesz z nami :tak:

Anufifi napewno sporo z nas tu jeszcze będzie jak Ty będziesz się starać :tak: może nawet sporo starających się ;-)

Kinga pozdrawiam i życzę miłego dnia!:-) fasolka mniam mniam :-p

Wszystkim życzę miłego dnia :-) Buziaki!
 
Do góry