reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga ja miałam monitoring od 12tc i tez było ok.... i wydaję mi się że tak możesz.... i dobrze by było gdybyś poszła jeszcze 14 dc i 16 to z zależności jakie masz cykle i kiedy będzie owu ale lekarz ci powie na jakim etapie jest twój pęcherzyk i kiedy może pęknąć... mi mówili od 12dc że już lada chwila a pękł w 16 ( chyba) ale dobrze że się zdecydowałaś na monitoring... przynajmniej będziesz wiedzieć co z twoim " jajeczkiem" się dzieję;-);-);-) ja już po becie czekam na wynik. M odbierze go po 14 i dam znać..... już trochę ochłonęłam... super by było gdyby się udało...a jak nie to trudno...znając siebięporyczę troszkę do poduszki i od kolejnej @ zacznę wszystko od nowa....


Dzastina wiec zaciskam kciuki mocniej :), ale mam cos przeczucie ze sie udało...
swoja droga podziwam ze nie robisz testa...:):):)

nie denerwuj sie ...choc ja doskonale wiem co przezywasz ...gdyby nie nasz Beti z którą czekałam na gg na wyniki chyba bym umarła ....
cieszyła sie ze mną z dodateniej i opłakiwała spadek ...
 
reklama
No wiecie ja nie pozwolę sobie na monitoring 3 razy w miesiącu bo wizyta kosztuje mnie 80zł... Nie wydam tyle kasy:confused2::sorry:
Moja znajoma była raz i jej sie udało... mam nadzieje że mi ten jeden raz też wystarczy. I mam nadzieje że zajdę w ciążę już w tym miesiącu nie chce czekać na starania do listopada.... :-(
dzieki....
 
Kinga , czesty monitoring jest dobry kiedy sie planuje płec...bo lekarz na podstawie jednej wizyty nie da ci gwarancji ze peknie za 12 czy 24 godziny...on moze powiedziec ze owu według niego za 2 dni...a sama dobrze wiesz ze w planowaniu dziewuszki w gre wchodza godziny czasem :):)...ja zyczę ci zebys zaciazyła odrazu , ale błagam nie nastawiaj sie bo ja z chłopcami zaszłam w pierwszym cyklu starań bez monitoringów testów itp ...a teraz sama widzisz...............
a doskonale wiem jak boli rozczarowanie ...bo teraz to mój 17 cykl ...i serce mam juz spakane na maxa...
 
kinga ja tez ci zycze by ci sie udalo mi udalo sie w 7 cyklu a w 6 miala,m tez rozczarowanie..bylo to straszne ale teraz bog wynagrodzil mi to moja derya..

anufifi taki mi przykro az lezka mi kreci jak czytam twoje posty..tak bardzo chcialabym ci pomoc..ale jak?tak bardzo bym chciala by ci sie udalo..od poczatku prawie jestesmy tu razem i tak bardzo zwiazana jestem z wami..beti juz sie udalo a tobie bedziemy dopingowac bedziemy z toba w dobre dni i zle..smiac sie i plakac razem z toba..tulam cie mocno..

beti slonce a co u ciebie?
 
Kinga ja miałam monitoring od 12tc i tez było ok.... i wydaję mi się że tak możesz.... i dobrze by było gdybyś poszła jeszcze 14 dc i 16 to z zależności jakie masz cykle i kiedy będzie owu ale lekarz ci powie na jakim etapie jest twój pęcherzyk i kiedy może pęknąć... mi mówili od 12dc że już lada chwila a pękł w 16 ( chyba) ale dobrze że się zdecydowałaś na monitoring... przynajmniej będziesz wiedzieć co z twoim " jajeczkiem" się dzieję;-);-);-) ja już po becie czekam na wynik. M odbierze go po 14 i dam znać..... już trochę ochłonęłam... super by było gdyby się udało...a jak nie to trudno...znając siebięporyczę troszkę do poduszki i od kolejnej @ zacznę wszystko od nowa....
wiec trzymamy kciuki byle do 14..:-)ja mam przeczucie jak anufifi jak pisalam wcuzesniej mi sie wydaje ze jest fasolinka..:tak:
 
HEJKA:-)
Ja dopiero dzisiaj bo nie dałam rady wcześniej taaaaaaka byłam zabiegana:sorry:ale urodzinki udane co mnie bardzo cieszy:tak:tylko najgorsze to jest to że wczoraj moja siostra zawiozła szybko do szpitala druga siostre która jest w 15 tc ciąży(czy już 16 sama nie wiem dokładnie teraz)bo bardzo brzuszek bolał i nawet drgawki dostała:-(ale na szczęście z dzidzią jest wszystko dobrze do jutra poleży w szpitalu bo jeszcze chcą miec pod oserwacją:sorry:oby było wszystko dobrze bo już jedną ciąże straciła co bardzo bym chciała aby teraz się udało tym bardziej jak już maluszek jest w takim tc:sorry:


A ja wlasnie wynalazlam zajeciem moim facecikom, bo sie juz nudzili:-). Poprosilam aby wyciagneli z piwnicy i poskrecali lozeczko dla maluszka, bo musimy je gdzies upchnac-doslownie, w naszej sypialni:eek::eek::eek:...I zadwoleni posluchali. Ale mieli pecha, my mieszkamy na ostatnim pietrze, osmym, a winda nie dzialala:szok:. I tak zeszli po schodach a potem weszli z tym lozeczkiem:szok::szok::szok:! Pytam sie M jak Macio to zniosl, a moj M stwierdzil-lepiej ode mnie..:sorry:Teraz dzialaja w pokoju:-D


suuuper zajęcie im dałaś:-D ach nie moge się doczekać kiedy ja łóżeczko rozłoze a to bedzie tak w grudniu:tak:


Dostałam @:-(
wiedziałam że to nie ciąża... czułabym że coś we mnie siedzi czułabym....:-(
cóż 1 d.c. zaczynam...
obliczyłam sobie średnią długość cyklu, wynik 30. Tak wiec zobaczymy co z tego wyjdzie w tym październiku... wybiorę się do ginekologa może na monitoring.


przytulam:-(ALE TEN CUKL BEDZIE WASZ!!!!!:tak:


a tu jeszcze moja derya..tu miala 2 albo 3 tyg..:-)


buuuuziaczki dla Deryki:-)



Wstałam rano i ku mojemu zdziwieniu @ nie przyszła.... brzuch już nie boli, tylko taki dziwny się zrobił jakby obolały...Tempka dalej 37.1 ni drgnie, już sama nie wiem, ale wydaję mi się że @ przyjdzie to kwestia kilku godzin, tylko czemu tempka nie spada???


czekam na wyniki betki;-):-)



My po spacerku:)
przyjemnie było pochodzić tym bardziej że pogoda dziś dopisała. Ładnie jesiennie było:happy:
A tu moj syncio
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=697be082e9abe8d6"]
[/URL]



buuuuuziaczki dla synka:-)



Kiki ale masz cudowną córusie


No my wciaż między domem a szpitalem...Kubuś walczy z sepsą dzielnie! Kolor zółty schodzi ze skóry to oznacza, ze wątroba zaczyna działać należycie, gorączki nie ma, układ oddechowy i krązeniowey w normie no i cóż...chyba tyle co moze być w tej chorobie.... poza tym dostaje coraz większą dawkę mleczka :-) heheh zaczęli rozkarmiać od 5 ml później 8ml nastepnego dnia teraz 10 ml i tak musi dojśc do 100-tki :szok::-D no ale póki co nie ma zalegań w żółądku qpki w końcu robi zółte jak zdrowe dziecko no i tyle info :tak: Nauczyłam go na raczkach i Panie pielegniarki muszą bawić jak mnie nie ma :-D:-D:-D jest póki co w izolatce i pielegniarki na zmianę opiekuje się tylko nim, jak królewiczem :eek::-) Jest ciekawy świata i taki słodziutki do całowania


ide na jakiegoś drinka

qrka zjadłam jajecznicę z grzybami i coś mnie muli :eek:



kochana i na takie wieści czekałam:-Dmodliłam się za Kubusia:tak:duuużo zdrówka życze dla dzielnego małego mężczyzny:tak:musi być dobrze:tak:wielkie buuuuuuuziaczki dla synka:-)

A to jest torcik urodzinowy i powiem że przepyszny w środku bezy i przekładane kremówką śmietankową z wiśniami mniaaaaaam a dobre bo taki lodowy jakby był(i tez kazano nam go trzymać w zamrażarce):-)ps.chciałam wam pokazać jak synek zdmu****e świeczki ale tak był szczęśliwy z torcika że nieustawił mi się tak do zdjęcia tzn.tort stał w miejscu a synek nie i zamazany jest na zdjęciu przez ruszanie się:rofl2: no szkoda bo zrobiłam 3 a i tak głupio wychodziły zdjęcia bo z kom.robiłam bo cyfrówka coś nie tak nam działa:sorry:
 
reklama
Do góry