reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Paula zapraszam do nas jak będziecie na śląsku :tak: :tak:

wiecie co ? z tą nasza chorobą Kubusia więzi między przyjaciółmi tak mi się fajnie zawęziły. Jedna z koleżanek powiedziała, ze kocha Kubusia jak własne dziecko i nie zniesie już telefonu ze złą wiadomością..... plusem jest też to, ze po 2 m-cach pobytu w szpitalu pielęgniarki są już ze mną na "TY" a lekarze rozpoznają nas już na ulicy :-D:-D:-D w środku nocy mogę wymienić wszystkich lekarzy z nazwiska z OIOM-u i Patologii Noworodka :eek: :-) z ręką na sercu : mogę napisać już książkę na temat tego co widzieliśmy w szpitalu i co przeszliśmy. Nie zawsze jest to płacz i smutek często bywa wesoło i nawet śmiesznie...a największym plusem jest to, ze poznałam tam inne mamy chorych dzieci, są wspaniałe, rozumiemy się bez słów no i mozemy sobie poobgadywać co poniektóre piguły :-D:sorry:
Ogólnie jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi za ratowanie życia mojego synka, widzę ile trudu to kosztuje a Oni w ogóle się nie poddają..... Minusem jest to, ze zaczyna mnie serce kłuć i dobrze, ze mam blond włosy bo pewnie siwki już by były widoczne..... Wyobraźcie sobie sytuacje jak wchodzicie na Intensywną terapię a ordynator mówi, ze dziecko jest w ciezkim stanie i bakteria którą ma w sobie jest śmiertelna w 70% centach :-( no nic ..... muszę być twarda i nie mogę się poddawać. Głęboko w sercu czuję, ze moje dziecko zdrowieje, modlę się codziennie o zdrowie do J.P. II i wierzę, ze to pomaga i staje się powoli kolejny cud....
bereshka doprowadzilas mnie po raz kolejny do lez..bardzo to przezywam i pieknie to wszystko napisalas..staje sie cud..bedzie cud maly ksiaze wyzdrowieje...bedzie dobrze czuje to..jeszcze raz tulam was i respekt..podziwiam za to wszystko..strach..bol milosc lzy szczecia i smutku poprostu za wszystko..
 
reklama
Bershaka bardzo się cieszę że z Kubusiem już lepiej.... Wiedziałam że to silny chłopczyk i zwalczy te choróbsko:-D:-D:-D śliny po mamusi...

Jadę dziewczyny na betę wstałam tak wcześnie żeby jechać autobusem bo jakieś fatum wisi nad naszymi autami oby dwa się popsuły cholerka..... muszę jeszcze do bankomatu iść bo to badanie u mnie kosztuje bez skierowania od gina 28 zł a ze skierowaniem 25 :szok: różnica wielka powiem szczerze aż 3 zł... :-D tempka dalej 37,1 i modlę się żeby nie spadła... dziś 26 dc... Boję się jak cholerka,,,,,ale nic mnie nie minie, jak ma przyjść @ to i tak przyjdzie, jadę na betę żeby już nie świrować bo z dnia na dzień wali mi na łeb jeszcze bardziej:-):-):-) mam nadzieję że to nie psycha mi fiksuję bo to najgorzej jest się nastawić że się udało a później przychodzi wielkie rozczarowanie.... wynik odbierze mi mąż po 14 to szybciutko dam znać.... miłego dnia życzę dziewczyny....... trzymajcie kciuki, żebym ze strachu nie uciekła z laboratorium :-D:-D:-D:-D:-D:-D
trzymam kciuki i czekam na wiadomosc;-):tak:
 
witam was dziewczyny z ranka..moje dzieciaczki maja ferie dwa tygodnie od dzisiaj to juz brykaja a derya spi na moich raczkach..

kinga zycze udanych staranek..owocnych i jeszcze raz owocnych

pyszczek fajne te flanelki..mam je z polski..fajnie ze parapetowa sie udala..

royanna ale sen te 85 cm..hi hi..

anufifi podziw dla ciebie za tyle wiadomosci ile ty posiadasz w sobie na temat planowanie plci dziecka..i wogle jak dobrze znacz swoje ciala..organizm..

czarodziejko jak samopoczucie..
 
witam was dziewczyny z ranka..moje dzieciaczki maja ferie dwa tygodnie od dzisiaj to juz brykaja a derya spi na moich raczkach..

kinga zycze udanych staranek..owocnych i jeszcze raz owocnych

pyszczek fajne te flanelki..mam je z polski..fajnie ze parapetowa sie udala..

royanna ale sen te 85 cm..hi hi..

anufifi podziw dla ciebie za tyle wiadomosci ile ty posiadasz w sobie na temat planowanie plci dziecka..i wogle jak dobrze znacz swoje ciala..organizm..

czarodziejko jak samopoczucie..


Niestety Kiki na nic mi ta wiedza:-:)-:)-:)-(.
dlatego przynajmniej jak mogę dziele sie z wami :)

Bershka...ty wiesz;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powtórzę pytanko:zawstydzona/y: Myślicie ze jak pojde 11d.c. na monitoring to bedzie okej?? Prawdopodobnie od 15go pazdziernika zaczynają mi sie dni płodne..
 
Witajcie!
ja dzis pozniej do Was zagladam, bo rano bylam w laboratorium porobic wyniki, aby zdazyli je do czwartku dostarczyc do mojej gin.
U nas nareszcie slonecznie wiec ja znowu wstawilam pranko z rzeczami maluszka. Moj M sie ze mnie smieje, bo ja panikuje, ze nie zdaze sie wyrobic, a za ostateczny termin dlalam sobie zakonczenie przygotowac 15.10(wczesniej chcialam 1.10, ale nie wyrobilam sie)czyli na 1miesiac wczesniej.

Bershka, tak sie ciesze, ze przynosisz nam dobre nowinki o Kubusiu! Dzielny chlopaczek! I ma juz dzisiaj pelne 2 miesiace! Kubusiu-duzo zdrowka z okazji malej urodzinkowej rocznicy !!!

Kinga, nooo, z tym winkiem to poszalalas, ale masz racje, korzystaj! Mi tez bardzo sie chce winka choc troszke, i pewniym sie napilabym sie ciutke nawet pomimo ciazy, gdyby nie te wszystkie leki ktore biore...Nawet moj M nie chcial, jak go w sobote chcialam poczestowac, bo mowi, ze musi byc w pogotowiu samochodowym ;)

Dzastina-czekamy do 14tej, a rece to nas beda bolec od trzymania kciukow! Oby byla fasoleczka i oby moooocno sie zagniezdzila!!!!

Paula, tez wczoraj ogladalam ten film, nawet postanowilam nagrywac sobie odcinki, ale ksiazki nie czytalam, ale slyszalam bardzo pozytywne opinie.

Anufifi, powtorze sie, ale dobrze, ze jestes z nami:)

Czarodziejko, Pati, Beti, jak samoppoczucie?

Pyszczku, Gosiu-co u Was?

Kiki, Ty jestes dzielna mamusia:)

Pozdrawiam wszystkie wymienione i niewymienione babeczki i milego dnia zycze!
 
a gdzie nasza Paula? Gosiu, pyszczku co u was???
Całą resztę dziewczyn pozdrawiam mocno i całuję
Znikam z małym na spacerek:)
Odpowiedzcie mi na moje pytanko jak możecie, dzięki z góry;-)
Baj
 
Kinga ...moje zdanie znasz ...najlepiej jest isć conajmnije 2 -3 razy zeby widziec jak rośnie pęcherzyk ....jak chcesz idź 9 dc potem 11 dc wtedy policzysz ile rosnie na dobe , a potem idx potwierdzic kiedy peka ....u jednych peka przy 23 mm u innych przy 26 mm...wiec zeby miec 100% pewnosc powinnas isc z 3 razy a dopiero w nastepnym cyklu sie starac

ale to tak na 100%
 
reklama
Kinga ja miałam monitoring od 12tc i tez było ok.... i wydaję mi się że tak możesz.... i dobrze by było gdybyś poszła jeszcze 14 dc i 16 to z zależności jakie masz cykle i kiedy będzie owu ale lekarz ci powie na jakim etapie jest twój pęcherzyk i kiedy może pęknąć... mi mówili od 12dc że już lada chwila a pękł w 16 ( chyba) ale dobrze że się zdecydowałaś na monitoring... przynajmniej będziesz wiedzieć co z twoim " jajeczkiem" się dzieję;-);-);-) ja już po becie czekam na wynik. M odbierze go po 14 i dam znać..... już trochę ochłonęłam... super by było gdyby się udało...a jak nie to trudno...znając siebięporyczę troszkę do poduszki i od kolejnej @ zacznę wszystko od nowa....
 
Do góry