reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufi kochana...dziękuję ci za wsparcie i wierzę że tobie też się uda bo ty taka dobra duszka jesteś...mam nadzieję że II kreseczki cię zaskoczą i będzie to córeczka.... ja też bym chciała babeczkę, żeby było w domu po równo;-) bo mam dwóch facetów:-D Dziewczynki można ubierać w sukieneczki, czesać w kucyki i kupywać śliczne buciki... a na faceta to wybór... szare moro albo zielone :-D:-D:-D:-D ale jak będzie synuś drugi to się nie przejmę też super...będę miała obstawę:-D:-D:-D życzę ci kochan wszystkiego najlepszego ty nasz Aniele:-) Czekam na wynik po woli się denerwuję :eek:

Dziekuję dziewczyny za kciuki.... kochane jesteście:-)
 
reklama
hej dziewczyny!nie wiem czy zauwazylyscie ale nie bylo mnie od piatku albo czwartku:szok: fatalnie sie czulam i nie bylam w stanie wstac do kompa:-(dzis mi troche lepiej ale oczywiscie polecilam dzis do gina aby sprawdzic czy wszystko ok...zrobila mi usg,ktg i normalne badanie powiedziala ze wszystko ok i ze musze jeszcze 2tyg wytrzymac a potem moge juz rodzic!!jutro znowu mam isc na ktg!!niestety nadal nie czuje sie dobrze:-(

nie jestem w stanie nadrobic wszystkiego co pisalyscie przez te dni :-(
Patrysiu super torcik:-)
Bershka bardzo sie ciesze ze z Kubusiem juz troche lepiej:-)


a jak po ginku poszlam kupic dla synka kocyk polarowy i dwa przesceradla bo to juz niedlugo poza tym mam duzo lezec i nic nie robic:-(w srode zabieram sie za pranie ciuszkow bo ma buc 23stopnie u nas!!

Buziaki dla wszystkich dziewczyn!!​
 
hej dziewczyny!nie wiem czy zauwazylyscie ale nie bylo mnie od piatku albo czwartku:szok: fatalnie sie czulam i nie bylam w stanie wstac do kompa:-(dzis mi troche lepiej ale oczywiscie polecilam dzis do gina aby sprawdzic czy wszystko ok...zrobila mi usg,ktg i normalne badanie powiedziala ze wszystko ok i ze musze jeszcze 2tyg wytrzymac a potem moge juz rodzic!!jutro znowu mam isc na ktg!!niestety nadal nie czuje sie dobrze:-(


niesmutaj sie wszystko bedzie dobrze a najważmniejsze że z synkiem jest dobrze jeszcze troche wytrzymaj i Kacperka będziesz miała obok siebie:tak:główka do góry;-)
 
My juz po spacerku...

patrysia śliczny i na pewno pyszny torcik! :) super że imprezka udana. A dla siostry i dzidzi najlepszego oby wszystko było dobrze, a na pewno bedzie!:tak: buzka
 
Gosia nie smuć się kochana, my tu jestesmy i zawsze możesz sie wygadać jak trzeba:) 3maj sie słonko jeszcze troszke i bedziesz miała syneczka obok siebie:tak:Jestes silna wytrzymasz, buzka
 
ALEZ MODRECZKI DO CMOKANIA CO????

dzieci-dziwnymi-czapkami.gif
 
reklama
Do góry