reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

royana moja wredota powinna pojawić się najpóźniej do wtorku. Ale myślę że jeszcze w tym tygodniu zawita, jakoś tak czuję :sorry:
Ja też od 7:30 z Filipkiem na nogach!:tak: mąż w pracy..
Ah widzę że u was Macio jeszcze w pampersiku na noc... na pewno w koncu zacznie wstrzymywać ładnie. U nas Filip już dawno jak bez pampersa jest a w nocy sie budzi na sikanie zazwyczaj jak chce. Najgorzej jak sie dziecko przed snem opije soku i potem zaśnie to wtedy może zdążyć sie ze zasiusia posciel, chociaż u nas to ja widzę po tym jak Filip się wierci i wtedy go sadzam szybko.
Ostatnio nocnik wywaliłam juz ale żałuje bo wnocy musze małego na sedes brać.. :confused2:
Miłej sobotki rodzinnej!:happy: U nas tez bedziemy razem jak tylko mąż wroci koło 11.
 
reklama
tzn Dzastina ja sie sugeruje tym co pisałas ...ze na monitoringu pęcherzyk pękł 12 dc ...to jutro bedzie 13 DPO a to znaczy ze test wyjdzie....pisałas jakie masz objawy , ...tepka w fazie lut. jest podwyższona ...moze równiez spaść 28 dc i wtedy przychodzi @...sama pisałas ze zrobisz test w niedziele , dlatego napisałam ze czekam na testa....ja nie namawiam , bo ja zawsze za wczesnie testuje i na dobre mi to nie wychodzi....ale mocno zaciskam kciuki i zycze jutro dwóch kreseczek :)
 
dziewczyny jak już ciągnie w kroku i promieniuje do podbrzusza tak dziwnie tz że @ się zbliża no nie? pewnie dziś lub jutro..... :sorry: jak ma być to oby nawet dziś!!:confused2:
 
Dziewczyny kochane nie chcę zapeszać, ale przed miesiączką mnie brzuch boli i to nie kilka dni przed ale tydzień, i mam zawsze wypryski na buzi... a teraz tego nie mam:-) brzuch pobolewa ale to inaczej niż na @... buzią piękna i gładka .... Tak test zrobię jutro z samego rańca ,,,, ale bez względu jaki będzie wynik testu to w poniedziałek i tak pójdę na betę bo ja troszkę w te testy nie dowierzam, jak wyjdzie to super ale chyba się mocno nie przejmę jeśli będzie 1 krecha:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)

Oglądamy Tylko mnie kochaj poraz któryś z kolei :tak: ale bardzo lubię ten film :-)

Patrysiu myślę że jak będziesz brała 1 tabl. nospy wieczorem to nic sie nie stanie, napewno gorsze jest to twardnienie brzucha.


my także ten film ogladaliśmy i co dobre to M zabrał mnie na naszą pierwszą randke na ten film:-)ps.było lepiej nie twardniał tak:tak:


Tak wogóle to witam wszystkie moje forumowe koleżanki kochane:-) Pewnie jeszcze się w łóżkach wylegujecie.
Żebyście wiedziały co się ze mną działo wczoraj do 1 w nocy to czyste jaja...:sorry::confused2: Najpierw pojadłam sobie jogurtu z rabarbarem siedziałam oglądając matrixa, spać nie mogłam.. potem sobie popłakałam bo dołka wyrwałam aż mąż się obudził bo nie mogłam ciszej...:zawstydzona/y: pocieszał mnie tulił... przyjemnie się zrobiło od razu. I sobie teraz myślę że po takim tuleniu to dziś na pewno @ zawita!:cool2::laugh2:
dziś 29 d.c. i oczekiwanie na..@

BUZIACZKI DLA WAS WSZYSTKICH
MIŁEGO WEEKENDU ŻYCZĘ!:-)​


czekam na testowanko:-)


Kinga85 tak za 4 dni powinnam dostać;-);-);-);-)


i u ciebie czekam na testowanko:-)

Ja ogólnie na chwilke bo zaraz zabieramy się na zakupy i potem bede jedzonko na jutrzejsze urodzinki przygotowywać co tak nie posiedze z wami ale jutro na bank zagladne i pokarze wam torta:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)


Ja ogólnie na chwilke bo zaraz zabieramy się na zakupy i potem bede jedzonko na jutrzejsze urodzinki przygotowywać co tak nie posiedze z wami ale jutro na bank zagladne i pokarze wam torta:-)

Patrysiu udanych zakupów :tak: a jutro koniecznie pokazuj tego pysznego torta!:-);-) buźka

Agniesiak85, Czarodziejka ,Paula ,jarzebinka ,royana ,anufif i, kiki , gieoska i reszta BUZIAKI I MIŁEJ SOBOTY:-)
 
witam witam u nas ladnie ale wiatr..sklepy pozamykane bo swieto polaczenie ddr z rfn..to juz 20 rocznica..to dzisiaj beda nudy..posprzatam i co potem robic..gdymym miala faceta fajnie by bylo a tak to smutno czasami..nie ma do kogo sie przytulic odezwac..o cos lapie dola nie pisze juz bo sie rozkleje..

kinga ciesze sie ze wieczor z m sie udal..ja ostatni raz bylam w kinie jak bylam panienka moze jakies 17 lat temu.................dlugo co nie...

dzastina cos mi sie wydaje ze beda dwie kreseczki..

anufifi trzymam kciuki by bylo dobrze...jak tam twoje dzieciaczki..wklej jakas foteczke tomusia tego slodziaka malego...

pozdrawiam wszystkie dziewczyny..
 
kuje mnie dziś podbrzusze cały czas co chwilka kuje i kuje jak szpileczką... :sorry: dziwnie sie z tym czuje

no czekam dalej....



kiki kochana nie smuc sie masz jeszcze nas na bb
ja to zaraz znikam bo obiad musze robić... ale moze pogadasz z kims innym:) Jasne ze lepiej jak jest obok druga połóweczka wiem cos o tym bo moj maz duzo pracuje i malo go mam dla siebie..
masz dzieciaczki, przytul je:happy:;-) Buzka A na pewno swojego mężczyznę tez będziesz miała nadlugo w sowim czasie, życzę ci tego

ide do szkraba mojego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga, mojego Macia probowalam oduczyc nocnych pampersow w czerwcu, ale sie rozchorowal i nic z tego. Teraz tez sobie chyba jeszcze z tydzien dwa jednak odpuszcze, bo nie bardzo u nas grzeja i posciel nie ma mi jak wyschnac. Najgorzej jest z tym, ze Macio jak sie obsiura to nawet sie nie budzi i potem lezy taki mokry dopuki mi nie zauwazymy:-(...
Kiki-czasami facet faktycznie przydalby sie pod reka, aby bylo sie do kogo przytulic:tak:. Ja wierze, ze i Ty spotkasz tego wlasciwego dla ktorego bedziesz wszystkim! Moze na spacerkach z coreczka;-):-):-):-)

A ja wlasnie wynalazlam zajeciem moim facecikom, bo sie juz nudzili:-). Poprosilam aby wyciagneli z piwnicy i poskrecali lozeczko dla maluszka, bo musimy je gdzies upchnac-doslownie, w naszej sypialni:eek::eek::eek:...I zadwoleni posluchali. Ale mieli pecha, my mieszkamy na ostatnim pietrze, osmym, a winda nie dzialala:szok:. I tak zeszli po schodach a potem weszli z tym lozeczkiem:szok::szok::szok:! Pytam sie M jak Macio to zniosl, a moj M stwierdzil-lepiej ode mnie..:sorry:Teraz dzialaja w pokoju:-D
 
reklama
co u was dziewczyny?

ja oglądam tylko mnie kochaj.. i co chwila mi łzy się do oczu cisną. taki jakiś ten film ma wpływ na mnie

ogólnie okej..
 
Do góry