reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny... dziś mam 24 dc i rano zmierzyłam sobie temperaturę... nigdy tego nie robiłam i miałam 37,1 dlaczego mam podwyższoną? To przez Duphaston? Przecież już po owulacji jestem??? Nie ch mi któraś coś powie????:-):-):-)

Miłego dnia życzę :-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny... dziś mam 24 dc i rano zmierzyłam sobie temperaturę... nigdy tego nie robiłam i miałam 37,1 dlaczego mam podwyższoną? To przez Duphaston? Przecież już po owulacji jestem??? Nie ch mi któraś coś powie????:-):-):-)

Miłego dnia życzę :-D:-D:-D

jeśli nie jesteś w ciąży, podwyższona temperatura w normalnym cyklu utrzymuje sie od owulacji do ostatniego dnia cyklu, dzień przed miesiączką zazwyczaj spada do wartości podstawowej sprzed owulacji.
Widocznie masz owulację :)
Może się mylę bo nie wiem jak jest przy Duphastonie tz czy ma on wogole jakis wpływ na temp.
Pozdrawiam ;)
 
Kinga85 ja owu miałam w 14-15 dc bo miałam monitorowaną...w 16 dc pęcherzyka już nie było pozostał po nim płyn... A najlepsze jest to, że kiedyś też sobie zmierzyłam i też po owu to miałam normalną 36.6 dlatego teraz zzieleniałam;-);-);-)
 
Kinga85 ja owu miałam w 14-15 dc bo miałam monitorowaną...w 16 dc pęcherzyka już nie było pozostał po nim płyn... A najlepsze jest to, że kiedyś też sobie zmierzyłam i też po owu to miałam normalną 36.6 dlatego teraz zzieleniałam;-);-);-)
ahaaa:)) a kiedy powinnas niby dostać @? To być może sie udało?! ;-)
 
Kinga85 tak za 4 dni powinnam dostać;-);-);-);-)
aha no to lepiej żebyś nie dostała!:-);-) 3mam kciuki!

Tak wogóle to witam wszystkie moje forumowe koleżanki kochane:-) Pewnie jeszcze się w łóżkach wylegujecie.
Żebyście wiedziały co się ze mną działo wczoraj do 1 w nocy to czyste jaja...:sorry::confused2: Najpierw pojadłam sobie jogurtu z rabarbarem siedziałam oglądając matrixa, spać nie mogłam.. potem sobie popłakałam bo dołka wyrwałam aż mąż się obudził bo nie mogłam ciszej...:zawstydzona/y: pocieszał mnie tulił... przyjemnie się zrobiło od razu. I sobie teraz myślę że po takim tuleniu to dziś na pewno @ zawita!:cool2::laugh2:
dziś 29 d.c. i oczekiwanie na..@

BUZIACZKI DLA WAS WSZYSTKICH
MIŁEGO WEEKENDU ŻYCZĘ!
:-)
 
Dziendoberek Babeczki!
Kinga, Ty i Paula to nocne marki, ja o 22 juz wykapana szlam spac. Dobrze, ze udal sie Tobie wieczor kinowy, dobrze czasem tak wyskoczyc. Kurcze, mi tez by sie przydalo...bo po urodzeniu dziecka to dluuugo nie bedzie okazji...
Dzastina, oby @ nie przyszla!!!
Kinga, a my czekamy co z Twoja @. Do kiedy najpozniej powinna sie pojawic? Jutro czy w poniedzialek?
U nas leje. Moj M jeszcze spi a ja z Maciem od 7:30 na nogach. M spi, bo odsypia nocke. Probowalismy Macia bez pampersa polozyc. Zasnal o 21, o 23go M wysadzil, o 2 nastawil specjalnie budzik ale bylo za pozno i zmienialismy posciel. Potem walczyl z malym 1-1.5godz a przed 7 acio przyszedl juz mokry...A jak na zlosc lejje, ogrzewanie prawie nie dziala i nic nie schnie...
Ale deszczowy weekend. Ale przynajmniej spedzimy go rodzinnie w domku, a Macio szczesliwy, ze do przedszkola nie idzie.
Przyjemnej sobotki!
 
reklama
Do góry