reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień Dobry :-)

Heheh ale widzę Dziewczyny smaku narobiłam ta rybką, Kiki, Patrysiu, Dzastina, Royanna cieszę się, mam nadzieję że będzie Wam wszystkim smakować, Patrysiu nie ma za co dziękować :)

Dzastina ale się cieszę że rybka się udała!!! :-):-):-):-):-) trochę się obawiałam bo wiadomo każdy ma różne upodobania i nie każdemu wszystko smakuje, ale widzę że jesteś zadowolona - własnie miały powstać takie racuszki z tej panierki - tak jak piszesz ;) fajnie że Ci smakuje :-D
I mam nadzieję że fasolka już jest u Ciebie! :tak:

Paula może kiedyś spróbuję zrobić z pietruszką ;-) Witaj piątkowo :-) Za chwilkę weekend..:) Buziaki

Kinga co do porodu to teraz się boję, ale jak przyjdzie co do czego to po prostu będę musiała zacisnąć zęby i wytrzymać :) nie ma innego wyjścia :tak:
A co do Waszych staranek to będę trzymac kciuki, uda się, zobaczysz :) My też staraliśmy się 6 miesięcy :tak:

Jarzębinko fajnie że masz takiego rozsądnego Synka i tak reaguje na pojawienie się Maluszka w domu ;-)

Anufifi dobrze że jesteś z nami...:tak:

Bershka napisz prosze cokolwiek co u Was ..
 
reklama
HEJ LASECZKI:-)

JA ŻYCZE ABY KAŻDEJ SIĘ UDAŁO ZAFASOLKOWAĆ :tak:


Acha piszecie o porodach swoich ja szczerze do dzisiaj nie wiem czemu synek mi się niechciał się ruszyć w dół:eek:ja miałam już parte i 3 parłam i na tym koniec bo jak gin mówił że nic się nie ruszyło:eek:chciał kleszcze(przestraszyłam się tego)potem że ona da rade az wkońcu cesarka:sorry:i nie wiem czy ja za słabo arłam czy było cos nie tak synkowi zaczeło szybko tętno spadać i nie było czasu na dalsze parcie:sorry:ciekawe jaki teraz będzie poród:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki dziękuje Wam za zainteresowanie ale boję się mówić, ze do przodu bo znowu zapeszę :baffled:
Kubuś nadal żółty ale już CRP spada i krwinki czerwone same się odbudowują. Jest cały czas zagrożony. Kicia Ty pytałaś jaka bakteria wywołała sepsę...prawdopodobnie ta najgorsza czyli Pałka.

Miłego dnia
 
Dziewczynki dziękuje Wam za zainteresowanie ale boję się mówić, ze do przodu bo znowu zapeszę :baffled:

Kubuś nadal żółty ale już CRP spada i krwinki czerwone same się odbudowują. Jest cały czas zagrożony. Kicia Ty pytałaś jaka bakteria wywołała sepsę...prawdopodobnie ta najgorsza czyli Pałka.

Miłego dnia


ajenka:-(takie maleństwo i tyle musi przechodzić:-(moja siostra odrazu po porodzie dłuuugo leżała w szpitalu bo takze jedną chorobe za drugą łapała:-(ale wszystko dobrze się skończyło i WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA ŻYCZE!!!!!!!!!!!
 
Pyszczku... rybka odlotowa!!!! Wczoraj była pyszna a dziś to odlot taka mniamuśna...fajnie się ją robi bo dość szybko, zresztą gotowanie to moja pasja uwielbiam godzinami w kuchni siedzieć.... Jak masz jeszcze jakieś przepisy na takie pyszności to się podziel...:-):-):-)
 
Dziewczynki dziękuje Wam za zainteresowanie ale boję się mówić, ze do przodu bo znowu zapeszę :baffled:
Kubuś nadal żółty ale już CRP spada i krwinki czerwone same się odbudowują. Jest cały czas zagrożony. Kicia Ty pytałaś jaka bakteria wywołała sepsę...prawdopodobnie ta najgorsza czyli Pałka.

Miłego dnia
Czekamy na dalsze wiesci, aby byly tylko te najlepsze!
Myslimy o Was i modlimy sie za Kubusia:tak:
Milego dnia i trzymaj sie dzielnie(o ile jeszcze bardziej mozna):tak:
 
też się modlę i modlitwa pomaga...nic innego mi nie zostało

Sługo Boży Janie Pawle II,
za Twoim pośrednictwem proszę
o łaskę dla mnie (i moich bliźnich).
Wierzę w moc mej modlitwy i w Twą
zbawienną pomoc.
Wyproś u Boga Wszechmogącego łaski,
o które się modlę...

(wymienić prośby)

Uproś mi dar umocnienia mej wiary,
nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał,
że o cokolwiek w Jego imię poprosimy
to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie,
pełen ufności, proszę Cię o łaskę
wysłuchania i obdarzenia tym,
o co się modlę za wstawiennictwem
Sługi Bożego Jana Pawła II.
Wysłuchaj mnie, Panie.

Amen.

ps to modlitwa o płodność ale nam tez pomaga
 
Bershka wierzę że będzie dobrze, trzymajcie się cieplutko, tulam mocno...
Patrysia ja też się nastawiam na poród naturalny ale jak trzeba będzie cesarkę to trudno, aby Sebulkowi mojemu było dobrze :tak:
Royanna mam nadzieję że tym razem do porodu trafisz na lepszego lekarza i wszystko będzie ok z Małym :tak:
Dzastina no to super, jeszcze raz napiszę że cieszę się że smakuje ;-) ja ją dzisiaj będę robić na jutrzejszą imprezkę. Hehe nad przepisami pomyślę, jakby co to będę udostępniać na naszym forum :-) Ostatnio dużo nie gotuję bo już mi ciężko stać przy kuchni i gorąco od garnków i w ogóle :eek:
A Ty skoro uwielbiasz gotować na pewno też pyszności przyrządzasz więc również poproszę o jakiś fajny przepis przy okazji :)
 
reklama
Do góry