reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A wy mi powiedzcie dziewczyny, jak to jest możliwe żeby w 23 dniu cyklu mieć objawy ciążowe.... mdłości mam od 2 dni, boli brzuch, cyce że hohoho i do tego doszła mi ohydna zgaga!!! Kawusi pić nie mogę bo mi nie smakuję i powoli zaczyna śmierdzieć i tak się zastanawiam czy to fasolka czy skutki uboczne Duphastonu? Jak myślicie? No bo nie możliwe żeby mieć takie objawy.. to za wcześnie nawet jeśli by się udało... prawda???

Dzastina albo to ciąża albo podświadomość :tak: kazdy organizm reaguje inaczej :tak: zaczekaj do bliższego terminu @ i zobaczysz ;-) Duphaston nie wiem jak działa :sorry:
 
reklama
Kinia a może zrobisz teścik co? ;-) gdybyś była w ciąży to powinno już wyjść :tak:

DZIEWCZYNY PRZESTAŃCIE SOBIE WKRĘCAĆ ŻE JA W CIĄŻY JESTEM
:-D:-D:-D to IMPOSIBLE narawdę
nie chcę abyście potem zawidzione były jak i ja.. po co to nam:-(
Nie jestem w ciąży koniec kropka
czekam do niedzieli:tak:
BUZIAKI DLA WAS
za to że tak wierzycie w to w co ja nie potrafię..
Chyba za wiele już razu porażek było:sorry:
 
royana kotku jak czytam twoje posty to widzę że ty masz identyko jak ja... Ja też od 8 miesiąca bałam się że poród będzie za wcześnie, tym bardziej że miałam już rozwarcie na 1,5 cm.... Z kolei od 38 tygodnia w nocy budziły mnie skurcze łydek 40 tygodniu to już notorycznie nie spalam od 4 rano do 6 wyczekując na skurcze i to co dziennie. Gdy minoł 41 tydzień spałam tylko kilka godzin a skurczy dalej brak...ale zaczoł odchodzić mi czop pamiętam, pojechałam do szpitala tam potrzyamli mnie 1 dzień i wygonili do domu... Zaczol się 42 tydzień na ktg prosta kreska żadnego skurczu nic...W 43 tygodniu zadzwoniłam do pywatnej kliniki i zaczełam płakać żeby mnie przyjeli bo ile można chodzićw ciąży.... Byłam już tak gruba że nie mogłam chodzić i spać też nie mogłam... Przyjeli mnie na oddział... na ktg prosta kreska a rozwarcie na 8 cm:eek::eek::eek: skurczów brak... Okazało się że synuś tak się poplątał w pępowinie że wogóle nie zszedł mi do kanału rodnego... był poplątany pod pachami i za szyjke... i szybko lekarze podjęli decyzję o cc...Porodu się bałam ale nigdy mi do glowy nie przyszło że będę mieć cesarke...I póżniej wszystko potoczyło się bardzo szybciutko...znieczulenie w kręgosłup kroplówki i o 18 leżałam na stole a o 18:07 usłyszalam płacz mojego synka...och co to za uczucie babeczki!!! Jeszcze mi się plakać chce jak sobie przypomne ten pierwszy płacz...ważył 3750 i miał 59cm... Dziś ma 95 cm i warzy 16 kilo i 23 października skończy 2 latka....:-):-):-):-)
 
DZIEWCZYNY PRZESTAŃCIE SOBIE WKRĘCAĆ ŻE JA W CIĄŻY JESTEM

:-D:-D:-D to IMPOSIBLE narawdę
nie chcę abyście potem zawidzione były jak i ja.. po co to nam:-(
Nie jestem w ciąży koniec kropka
czekam do niedzieli:tak:
BUZIAKI DLA WAS
za to że tak wierzycie w to w co ja nie potrafię..
Chyba za wiele już razu porażek było:sorry:

KINIA PRZEPRASZAM NIE CHCIAŁAM CIĘ ZDENERWOWAĆ JUŻ NIC NIE PISZĘ :zawstydzona/y: ZATEM CZEKAMY DO NIEDZIELI :tak: (ale myśleć sobie mogę ;-))
 
Dziś ma 95 cm i warzy 16 kilo i 23 października skończy 2 latka....:-):-):-):-)
ahh jaki kruszynek :-)
moje dziecko ma na dzień dzisiejszy metr wzrostu z kawałkiem waży 21kg w grudniu 3lata skończy.
:rofl2: wielki chopaczek z niego.
Tak sobie myślę że jak on mi pozniej z tej masy bujnie w górę to będzie naprawdę wysoki:eek::-) może ma to w genach... ;-)
 
KINIA PRZEPRASZAM NIE CHCIAŁAM CIĘ ZDENERWOWAĆ JUŻ NIC NIE PISZĘ :zawstydzona/y: ZATEM CZEKAMY DO NIEDZIELI :tak: (ale myśleć sobie mogę ;-))
Paula nie zdenerwowałyście mnie nie nie nie...
poprostu to nie jest dla mnie takie łatwe... bo owszem chciałabym tak jak i wy wierzyć w to, ale nie potrafię. Zablokowało się to już we mnie po takim czasie... mysle ze dopiero jak test pozyt zobacze to się uciesze i uwierzę :tak: tak wiec potrzeba czasu na to i zobaczymy...
Na pewno wam powiem jak coś;-)
 
hej dziewczynki...

Dzastina ty jestes na CLO , pecherzyki ci strzelały jeden po drugim i nie wiadomo jak liczyc owu...23 dzien cyklu moze byc rózniez 11 dniem po owu a wówczas te objawy ktróre piszesz sa juz ciązowymi....w ostatnim cyklu miałam dokładnie takie same dlatego robiłam bete ....niestety potem spadła ale to całkiem mozliwe ...zgaga w pierwszych dniach wynika z podniesionego progesteronu , który wytwarza ciałko zółte...
pamietasz kiedy pekł ci pierwszy pęcherzyk na monitoringu??

wszystkie was pozdrawiam ...czytam was cały czas , ale nie mam za bardzo co pisac...
 
Dzastina to miałaś przygody w ciąży i od razu widac jak sie przejmuje nasza służba zdrowia :wściekła/y: dobrze że pojechałaś do tej kliniki :tak: a synek duży chłopczyk już dawno chciał wyjśc na swiat a nie mógł :tak: a teraz proszę jaki chłopisko ;-) mój to drobinka ma prawie 4 latka a mierzy jakieś 96cm i waży ok. 15kg :tak:

Kinga mam nadzieję że niedługo wszystkie zobaczymy upragnione 2 kreseczki :tak:
 
reklama
Aniu ściskam hug.gif
 
Do góry