reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royanna Pati dziękuje:-)

Tusiu wizyty mam już zapisane do grudnia po 2 w msc, może być też tak, że moje dziecie będzie duże, a Twoja kruszynka jest malutka;-), wg usg moja ma niecałe 21 mmm, nie denerwuj się, napewno wszystko będzie dobrze:tak:
 
reklama
BETI sliczna fasoleczka:-)
dziewczyny jak to jest z ta plcia?kiedy ja mozna okreslic przez usg?wogole w Wielkiej Brytanii produkuja testy na plec mozna je zrobic w 6 tygodniu ciazy,ale kosztuje 179f,kurcze to juz lepiej cos dla malenstwa kupic,ale mnie kusi...
Co Wy o tym sadzicie?
 
Dziendobry babeczki!
U nas cala noc padal deszcz-choc lal jak z cebra jest chyba lepszym slowem.
Teraz na szczescie przestal, ale jest chlodno, ponuro, po prostu brrr...A ja mam pranko maluszka na balkonie(na szczscie zabudowanym), a w domu jeszcze nie grzeja, i pewnie bedzie schlo 3 dni...
Mam wielkiego lenia i duzo pracy, ale przez caly dzien co zrobie wszystko co zaplanowalam, chyba ze bb mnie "wchlonie" na dluzej...
Ale teraz duuuzo usmiechu i milego dnia!!!
 
BETI sliczna fasoleczka:-)
dziewczyny jak to jest z ta plcia?kiedy ja mozna okreslic przez usg?wogole w Wielkiej Brytanii produkuja testy na plec mozna je zrobic w 6 tygodniu ciazy,ale kosztuje 179f,kurcze to juz lepiej cos dla malenstwa kupic,ale mnie kusi...
Co Wy o tym sadzicie?
Nie wiem, czy te testy sa naprawde wiarygodne...Mysle, ze szkoda kasy:tak:
Przez usg mozna ja okreslic najlepiej po 18tc, wczesniej niby tez, ale wychodzi duzo pomylek, najczesciej takich, ze dziewczynkom rosna siuraki:tak:
 
Dzień dobry :-)

No i pogoda się zepsuła deszcz.gif dziś tylko kawa nas ratuje
moze_kawa_duza.jpg
 
dziewczyny jak to jest z ta plcia?kiedy ja mozna okreslic przez usg?wogole w Wielkiej Brytanii produkuja testy na plec mozna je zrobic w 6 tygodniu ciazy,ale kosztuje 179f,kurcze to juz lepiej cos dla malenstwa kupic,ale mnie kusi...
Co Wy o tym sadzicie?

Pati ja nie słyszałam o takich testach i tez myślę że szkoda kasy, bo w sumie nie będziesz i tak mieć pewności czy dobrze wykazały a nie ma co niepotrzebnie się nakręcać :tak:
 
witam was koleżanki
i również życzę miłego dnia z uśmiechem mimo iż pogoda nie taka jak byśmy chcieli.

U mnie okej, wczoraj popołudnie miło spedzilismy z moimi chłopakami.Wieczorem padłam jak dziecko taka zmęczona jakaś byłam..

Paula ja piję kawkę ale zbożową :) miałam Cię zapytać Ty jesteś z Celestynowa?
Pati mi byłoby szkoda kasy na to... wolałabym poczekać i zrobić potem usg normalnie a za tą kasę to kupić coś sobie lub dla dziecka. Przecież płeć predzej czy później poznasz i tak:)
royana no bo bb uzależnia i nas czasami odciąga od obowiązków:-p;-) U nas też jeszcze nie grzeją ale już wywiesili zawiadomienia że bedą wypełniać wodą kaloryfery i na dniach zaczną grzać co mnie cieszy.
Nie nawidzę rozwieszać prania w mieszkaniu... ale cóż teraz taka pora roku że to jest nieuniknione :sorry:
 
reklama
Do góry