reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochana czuje sie b. dobrze.....o niebo lepiej niz w poprzedniej ciązy...jakos oszczedza mnie to dzieciatko!!!!
Tylko czasem jak za duzo zrobie plecy dają znac o sobie...ale to normalne!!!!!!
A jesieni takiej to i ja bym sobie zyczyla!!
Ciesze się że tak dobrze znosis ciążę i oby tak dalej:) najlepszego Ci i maleństwu życzę.


A ja dziś podrzucałam synka i przez to jajnik zaczął mnie z jednej strony boleć jak cholerka... powoli przechodzi na szczescie, cholera niech ta @ juz przyłazi bo mnie szlag trafi!:wściekła/y:
 
reklama
jestem kochane i dziękuje za pamięć:-)

no i po wizycie:-) mały cudek jest, serduszko pięknie bije, a mężo asystował dzielnie:-)
termin na 25 maj 2010:-)
dostałam na badania w tym na hiv nawet, także jutro z rana na wszystkie polece:-)

a tu mój mały cudek:-)
 
jestem kochane i dziękuje za pamięć:-)

no i po wizycie:-) mały cudek jest, serduszko pięknie bije, a mężo asystował dzielnie:-)
termin na 25 maj 2010:-)
dostałam na badania w tym na hiv nawet, także jutro z rana na wszystkie polece:-)

a tu mój mały cudek:-)
Beti jeszcze raz Ci gratuluję! :) niech maleństwo zdrowo rośnie:) spokojnych 9miesięcy kochana życzę:-) zdjęcie sliczne, mam nadzieję że i ja jeszcze takie ujrzę.. Pozdrawiam :happy:
 
jestem kochane i dziękuje za pamięć:-)

no i po wizycie:-) mały cudek jest, serduszko pięknie bije, a mężo asystował dzielnie:-)
termin na 25 maj 2010:-)
dostałam na badania w tym na hiv nawet, także jutro z rana na wszystkie polece:-)

a tu mój mały cudek:-)
beti kochana jeszcze raz gratuluje tak sie ciesze ze z fasolinka wszystko dobrze..sliczny twoj skarbek..tulam mocno..:-);-):-):tak:
 
Kinga Kiki Tusiu dziękuje:-)

Tusia kochana, nie denerwuj się, może za mała ta Twoja kropeczka jeszcze, mi wg suwaczka wychodzi 6tydz i 5 dni, a wg usg wychodzi 6 tydz i 2dni, więc młodsze niż podaje suwaczek, bo owulka była później, może u Ciebie owu też była późno i dlatego jeszcze takie maleństwo
 
Beti, cudna fasoleczka! Gratulacje!!! Caly dzien czekalam na wiesci od Ciebie!
Tusiu, i Ty wkrotce zobaczysz takie zdjecie, nie smutaj sie bo fasloki nie lubia smutnych mamus :)
 
Tusia kochana, nie denerwuj się, może za mała ta Twoja kropeczka jeszcze, mi wg suwaczka wychodzi 6tydz i 5 dni, a wg usg wychodzi 6 tydz i 2dni, więc młodsze niż podaje suwaczek, bo owulka była później, może u Ciebie owu też była późno i dlatego jeszcze takie maleństwo[/QUOTE]
wątpie żeby owulka była póżno bo starałam się do 11dc.więc
jakby owu póżno była to plemniki by chyba nie przetrwały.
a mi z usg-to 6tydz.wychodzi.
a twoje usg było takie zwykłe czy jakis lepszy sprzęt?
i kiedy masz kolejną wizyte?
 
reklama
tusia nie nakrecaj sie i nie smuć bo nie powinnaś. na pewno jest wszystko okej i niedługo tez zobaczysz swoją piekną fasoleczkę:tak:
patrysia widzę że powolli szykujecie się do 2urodzinek syneczka:-)
 
Do góry