reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie kobietki!
Ja na razie na chwilke bo niedlugo zbieram sie do dermatologa. Musze wziasc z soba synka choc ma podwyzszona temperature, ale z drugiej strony dobrze mu zrobi wyjscie z domu. Mam nadzieje, ze to paskudztwo pod nosem szybko zniknie po iterwencji dr. Gorzej z moim dziaslem-zrobila mi sie na nim bolaca(ale dopiero jak dotkne) gula. Poczekam do jutra, jak co to sprobuje wcisnac sie na wieczorna wizyte u stomatologa. Mysle sobie, ze to nic groznego, jesli nawet podeszlo ropa, bo jakby od zeba, to nawet ten pod koronka powinien bolec, no nie? A mnie nie boli. A zaczelo sie chyba od szczotkowania zebow i zachaczenia dziasla...sama juz nie wiem. Ale boje sie brac wiecej lekarstw...
Milego dni Wam wszystkim!
 
reklama
Dzień Dobry :-)

Royannko to widzę że Ci lekarz podobnie jak mi powiedział, że jeszcze kilka tygodnii możemy rodzić :szok::-) Cieszę się że z Synkiem wszystko dobrze, i u Ciebie główką w dół, kurcze ja się teraz co chwila zastanawiam jak jest u mnie..:sorry: ale od kilku dni wyczuwam że inaczej leży, bo w innym miejscu wypycha mi piętki na brzuchu :-D
Mam nadzieję że i mi starczą te kombinezony. Najwyżej potem na wiosnę coś dokupię :)

Kinga powodzenia podczas remontu i wracaj do nas ;-)

Bershka tak jak napisałaś, u Kubusia może być już tylko lepiej :tak::-) my tu jesteśmy w temacie, więc na pewno łatwiej na naszym wątku pisać o takich sprawach, niż opowiadać pseudo-koleżankom. A swoją drogą - pogoniłabym takie koleżanki :wściekła/y: Ja też mam taką jedną z uczelni co by najchętniej wlazła z butami w czyjeś życie, wścibska jak nie wiem co, i do tego plotkara, więc staram się jak mogę nic jej nie opowiadać i zbywać ją lakonicznymi odpowiedziami na jej głupie pytania :-p
A z tą pocztą to nieźle, ja własnie dlatego nie lubię gdy przesyłka z Allegro nie może przyjść kurierem, bo na te z poczty to można czekać nie wiadomo ile. Chociaż ostatnio i tak jakoś szybko przyszło, teraz będę czekac na kombinezon, zobaczymy ile im zajmie ...

Paula nie denerwuj się, będzie dobrze zobaczysz! Trzymam kciuki :tak:

Kiki heheh super tak sobie z córeczką siedzieć na kolankach pewnie :-)

Miłego dnia wszystkim !
 
Czesc dziewczynki...
ja dzis ledwo na oczka patrze bo o 3:00 sie obudzilam i potem 1,5 godz patrzylam w sufit a o 6:00 pobudka....szczerze to nie wiem jak prowadzilam auto z zamknietymi oczami:)))))
Czuje sie ok choc zmeczona juz troche jestem...siedze za biurkiem a zmeczenie jak po pracy w kamieniolomach.....
Bershka- rozumiem Cię ze to trudne dla Ciebie rozmawiac z kazdym z osobna o przezyciach i sytuacji jaka Was spotkala z Synkiem. Tym bardziej jesli pytaja o to osoby obce tj kolezanki itp. Ja znając siebie to pewnie bym sie odciela od takich osob, zeby uniknąc pytań.
Ale ciesze sie Kochana ze Kubulek ma sie dobrze...trzymam kciuki zeby tak juz bylo caly czas!!!!
Kiki- prawdziwa matka polka z ciebie....dzieci wyprawione do szkoly/przedszkola a ty zajmujesz sie najmlodszą pociechą...pieknie to napisalam ze Pan Bóg wynagrodzil Cię dziecmi!!!!!

Pozdrawiaski dla reszty babeczek:)))
dziwna-mina-dziewczynki.gif
 
WITAM:-)
Moja wizyta przebiegla w super atmosferze. Synek jest nadal synkiem :) wazy1940g co jest akurat w srodku siatki centylowej. Dr mowi, ze nie powinien wazyc duzo wiecej niz 3kg z haczykiem-zobaczymy...Termin porodu w usg jest podobny do OM, w zaleznosci co bylo mierzone(glowka, brzuszek, nozka) wacha sie tydzien do przodu, tydzien do tylu. Jest juz "spakowany" jak okreslil lekarz do porodu, glowka w dol. Zrobil mi na kilka sekund podglad 3d na jajeczka i siuraka(1.24cm ;)) oraz na buzie, ale nie wzial za to kasy, bo malo bylo widacbo synus wtulony jest w mamusie. Powiedzial lekarz, ze jeszcze ok 3 tyg i moge rodzic bo dzidzius bedzie wagowo ok, a oni specjalizuja sie we wczesniakach...a od 36tc to juz donoszony, wiec mam sie nie martwic, ze maly sie pcha na swiat. I mowi: do zobaczenia na porodowce. Ale ja nie chce w ich szpitalu rodzic.


no jak super wieści tak wiec jak i u PYSZCZKA odliczamy do porodu:-Da u mnie cały czas leży główką w dół i miesiąć temu jak byłam na wizycie to takze chyba to nie jest źle że tak szybko główką leży co w sumie gin nic nie mówił i ogólnie zadowolony ale wiecie co jak sprawdzał szyjke to tak dziwną mine miał i tak tam macał macał az wkońcu powiedział szyjka zamknięta twarda no i jak przyłożył na dole jak robił usg (ja nie wiem jak na to sie mówi/)ale przyłożył tym tam na dole brzusia i odrazu główka i nie musiał jeździć tym tylko odrazu mierzył główke bo tak był synuś ładnie ułożony no ale to nie jest nic złego co:confused2:by mi powiedział odrazu ogólnie dobrze się czuje tylko wcześniej ale to tam dni w tył tam na dole koliło ale ogólnie dobrze jest i gin tez powiedział że jest dobrze na koniec tak mówił "no jak fajnie sobie maluszek rośnie":tak:



Nie chcę zapeszać i boję się pisać tu takie rzeczy ale jestem z Wami już tak bardzo zżyta, ze muszę: Kubuś póki co ma wszystkie objawy zdrowego dziecka :-) jelitka nie są rozkarmiane ale są wlewkami pobudzane i ładnie wszystko spływa, nie ma paskudnych zielonych zalegań tak jak do tej pory, infekcja pooperacyjna się nie wdała no i teraz tylko czekaćna przyszły tydzień na pokarm. Tak bardzo się boje, ze znowu mogę się rozczarować :no: ale jestem na prawdę dobrej myśli, że teraz musi byc już tylko dobrze.


ja także jestem pełna nadziei ze teraz to już tylko moze być lepiej:-)


Dziś odbieram wyniki i strasznie się denerwuję :confused2: oby wszystko było dobrze!​


będą dobre na pewno:tak:
 
Patrysia heheh to mówisz że można zacząć odliczanie do mojego porodu ...:sorry::szok::-D

A ja własnie dzwoniłam do mojego szpitala i wiem co mam zabrac ze sobą :tak: Dla siebie majtki jednorazowe, wkładki/podkłady poporodowe, koszulki wiadomo i rzeczy niezbędne do szpitala (typu szczoteczka, kosmetyki, itd.)
A dla Maluszka chusteczki. Ubranka mozna mieć swoje, ale jakby co to dają. Pieluszki też dają ale jak zabraknie akurat to Mąż ma mi donieść :tak:
Dziewczyny, które niedawno rodziły napiszcie mi proszę co jeszcze może się przydać :sorry: aha i czy dawałyście swoje ubranka czy nie..

Bershka ja wiem że w Twojej sytuacji od razu musiałaś mieć laktator żeby dla Kubusia odciągać, ale myślisz że ogólnie lepiej od razu mieć? Ja też chcę kupić Avent ręczny i nie wiem czy od razu mieć czy zobaczyć dopiero jak będzie z laktacją i wtedy zamówić. Boję się tylko że jak będę miała nawał pokarmu, to zanim zamówię ten laktator, zanim od do mnie dojdzie przesyłką...minie dużo czasu i nie będę miała jak sobie pomóc..:eek:
 
Patrysiu u mnie tak samo ginek mówił że wszystko dobrze, nic nie wspominał czy główką w dół czy nie, kurde a ja z tego wszystkiego zapomniałam zapytać. Ale mówił że mam się szykować na poród SN. Więc może gdyby Mały był jakoś inaczej ułożony to coś by mi powiedział..:sorry:
 
Pyszczku kup odrazu , bo nigdy nic nie wiadomo , ze mna na sali była dziewczyna której Jasiu miał mega zółtaczke wiec był na "hawajach": w lampach znaczy sie i musiała odciągac odrazu , sama nie kupiła i musiała sie zdac na męza i najbliższą apteke ...mały wybór i psioczyła na to co jej przywiózł jak nie wiem ...tak wiec moim zdaniem lepiej miec bo przyda sie napewno
 
reklama
Gosiu nic nie zastąpi aventu recznego ten elektryczny to taki tylko dodatek ;-):tak: ja mam ten LAKTATOR ELEKTRYCZNY GAIA marki TUFI WYPRZEDAŻ (738352573) - Aukcje internetowe Allegro
dzieki za linka..czytalam opinie na jego temat i sa zle:-(
Patrysia heheh to mówisz że można zacząć odliczanie do mojego porodu ...:sorry::szok::-D

A ja własnie dzwoniłam do mojego szpitala i wiem co mam zabrac ze sobą :tak: Dla siebie majtki jednorazowe, wkładki/podkłady poporodowe, koszulki wiadomo i rzeczy niezbędne do szpitala (typu szczoteczka, kosmetyki, itd.)
A dla Maluszka chusteczki. Ubranka mozna mieć swoje, ale jakby co to dają. Pieluszki też dają ale jak zabraknie akurat to Mąż ma mi donieść :tak:
Dziewczyny, które niedawno rodziły napiszcie mi proszę co jeszcze może się przydać :sorry: aha i czy dawałyście swoje ubranka czy nie..
u mnie tez mozna bylo miec ciuszki dla dziecka ale ja nie bralam bo przeciez to pielegniarki przebieraja malucha i zabieraja ciuszki takze moze sie tak stac ze do Ciebie juz nie wroca!!
Patrysiu u mnie tak samo ginek mówił że wszystko dobrze, nic nie wspominał czy główką w dół czy nie, kurde a ja z tego wszystkiego zapomniałam zapytać. Ale mówił że mam się szykować na poród SN. Więc może gdyby Mały był jakoś inaczej ułożony to coś by mi powiedział..:sorry:

skoro Twoj gin nic nie mowil ze np bedzie cc tzn ze maly jest dobrze ulozony:-)
co do laktatora tez uwazam ze lepiej odrazu kupic niz po porodzie bo moze byc tj Ania napisala...ja tak mialam i niestety kupilam pierwszy lepszy laktator ktory okazal sie kompletna klapa:-(teraz chce aventa recznego!
 
Do góry