reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PYSZCZEK Dopuki dziecko siedzi a nie chodzi to chyba lepiej kombinezon jednoczesciowy....potem dwu..tak mysle. Zreszta sama zobaczusz!!

Zgadzam się z Czarodziejką :tak:

Cześć dziewczyny:)
Wpadam na chwilę powiedzieć wam tylko że znikam na parę dni. Zaczynamy w tygodniu remont w jednym pokoju i bede poprostu zbyt zajeta by zaglądać na bb. Myślę że w przyszłym tygoniu już będę wolna i wtedy napiszę do was:)

Pozdrawiam wszystkich
i życzę najlepszego.
Buziaczki

:happy:


Kinga czekać będziemy na Ciebie z utęsknieniem

Anusia ... Daj Kochana łapke.. powedrujemy sobie razem.. zawsze we 2 łatwiej :zawstydzona/y:
Dziewczynki ja Was cały czas podczytuje..ale ciezko mi pisac.. jak stane juz pozadnie na 2 nogi ..to sie odezwe..
a na razie ..
-Starajacym sie .. POWODZENIA!!! ;-)
-Zafasolkowanym... TRZYMAM KCIUKI DZIEWCZYNKI.:tak:
- A tym ktore sa juz tuż tuż finalu.. LEKKIEGO I SZCZESLIWEGO PORODU :-)
- A tym po wszystkim... ZDROWKA DLA DZIECIACZKOW:tak:
i Bereshka.. Kochana ja caly czas trzymam kciuki za Kubusia..
Caluje WAS WSZYSTKIE I KAZDA Z OSOBNA :tak::zawstydzona/y:

:-:)-:)-( BUZIA :-:)-(

bereshko wiem jak ci ciezko ..tulam cie..pociesz sie ze najgorsze macie juz za soba teraz juz bedzie coraz lepiej:tak::tak:;-);-);-)juz nie dlugo bedzie kubus w domku..i wtedy dalej lozeczko bedzie prawie puste bo nie bedziecie kubusia wypuszczac z rak..:tak:;-):-)
Kiki dziękuje za takie ciepłe słowa i wszystkim zresztą. Poza tym oglądałam Wasze zdjęcia i jesteście tacy uroczy wszyscy razem !!! mój Kubuś ma 2 m-ce niespełna i waży tyle co Twoja Derya :-)

Anufifi pragniesz tego dziecka i wiem, ze serce Ci pęka. Jak będziesz potrzebowała ciut wiecej cierpliwosć daj mi znać bo ja mam aż nadto :-(

Nie chcę zapeszać i boję się pisać tu takie rzeczy ale jestem z Wami już tak bardzo zżyta, ze muszę: Kubuś póki co ma wszystkie objawy zdrowego dziecka :-) jelitka nie są rozkarmiane ale są wlewkami pobudzane i ładnie wszystko spływa, nie ma paskudnych zielonych zalegań tak jak do tej pory, infekcja pooperacyjna się nie wdała no i teraz tylko czekaćna przyszły tydzień na pokarm. Tak bardzo się boje, ze znowu mogę się rozczarować :no: ale jestem na prawdę dobrej myśli, że teraz musi byc już tylko dobrze.
 
reklama
Paula wiesz, ja do tejpory nie mogę się pozbyć pseudo koleżanek, które do mnie wydzwaniają i pytają się o Kubusia i ciezko mi o tym mówić i opowiadać co innego Wam napisać posta co innego ślęczeć na telefonie. Poza tym mnie jako matce jest cholernie ciezko mówić o operacjach etc bo łzy mi się cisną do oczu wiec chciałam sobie zaoszczędzić jeszcze pytań z pracy, stąd ta moja decyzja. Jak już wszystko będzie dobrze to im powiem, jak tego nie zaakceptują, ze im nie powiedziałam i bedzie wielkie ALE to wracać do pracy przeciez nie muszę :eek:;-)

mam w końcu ten cholerny laktator i jak się okazało to nie wina sprzedającego :zawstydzona/y::wściekła/y:
lecz naszej poczty. Dostałam pierwsze awizo do skrzynki pocztowej ( choć byłam w domu listonoszce sie nie chciało wchodzić na 3 piętro ) to na awizo pisało, ze jest powtórne, czujecie ? paczka była n apoczcie a mnie nawet o tym nikt nie poinformował tym bardziej, ze byłam tam i pytałam sie czy coś do mnie jest bo czekam na przesyłkę, Pani chyba udawała ze szuka po czym stwierdziła że nic nie ma. Mam nauczkę, zeby nie obwiniać od razu sprzedajacego :zawstydzona/y:

ale suma sumarum laktator elektryczny to fajna sprawa :tak::tak::-)

 
Witam :-)

Ja już byłam na kawce u koleżanki a teraz przyszłam do Was ;-)

cappuccinowivory.jpg
Dziś odbieram wyniki i strasznie się denerwuję :confused2: oby wszystko było dobrze!

 
Nie chcę zapeszać i boję się pisać tu takie rzeczy ale jestem z Wami już tak bardzo zżyta, ze muszę: Kubuś póki co ma wszystkie objawy zdrowego dziecka :-) jelitka nie są rozkarmiane ale są wlewkami pobudzane i ładnie wszystko spływa, nie ma paskudnych zielonych zalegań tak jak do tej pory, infekcja pooperacyjna się nie wdała no i teraz tylko czekaćna przyszły tydzień na pokarm. Tak bardzo się boje, ze znowu mogę się rozczarować :no: ale jestem na prawdę dobrej myśli, że teraz musi byc już tylko dobrze.
bereshka witam ale sie ciesze..juz bedzie tylko dobrze musi byc...kubus dzielny chlopczyk..juz jest dobrze i bedzie coraz lepiej..zobaczysz tulam was z calego serduszka..;-):-)
 
Witam :-)

Ja już byłam na kawce u koleżanki a teraz przyszłam do Was ;-)


Dziś odbieram wyniki i strasznie się denerwuję :confused2: oby wszystko było dobrze!​
witaj paula to ty ranny ptaszek...bedzie dobrze zobaczysz glowa do gory..pamietaj po burzy zawsze swieci slonko..i bedziesz sie starac w krotce o dzidziusia..:tak:;-):-)
 
Paula wiesz, ja do tejpory nie mogę się pozbyć pseudo koleżanek, które do mnie wydzwaniają i pytają się o Kubusia i ciezko mi o tym mówić i opowiadać co innego Wam napisać posta co innego ślęczeć na telefonie. Poza tym mnie jako matce jest cholernie ciezko mówić o operacjach etc bo łzy mi się cisną do oczu wiec chciałam sobie zaoszczędzić jeszcze pytań z pracy, stąd ta moja decyzja. Jak już wszystko będzie dobrze to im powiem, jak tego nie zaakceptują, ze im nie powiedziałam i bedzie wielkie ALE to wracać do pracy przeciez nie muszę :eek:;-)

Bershka rozumiem Cię moja droga :tak:Zobacz załącznik 166983

Nie chcę zapeszać i boję się pisać tu takie rzeczy ale jestem z Wami już tak bardzo zżyta, ze muszę: Kubuś póki co ma wszystkie objawy zdrowego dziecka :-) jelitka nie są rozkarmiane ale są wlewkami pobudzane i ładnie wszystko spływa, nie ma paskudnych zielonych zalegań tak jak do tej pory, infekcja pooperacyjna się nie wdała no i teraz tylko czekaćna przyszły tydzień na pokarm. Tak bardzo się boje, ze znowu mogę się rozczarować :no: ale jestem na prawdę dobrej myśli, że teraz musi byc już tylko dobrze.

Bershka wszystko jest na dobrej drodze i napewno tak będzie :tak: Kubuś to dzielny i silny chłopczyk i napewno świetnie sobie poradzi z pokarmem :tak: Trzymam kciuki! :tak:
Moja wizyta przebiegla w super atmosferze. Synek jest nadal synkiem :) wazy 1940g co jest akurat w srodku siatki centylowej. Dr mowi, ze nie powinien wazyc duzo wiecej niz 3kg z haczykiem-zobaczymy...Termin porodu w usg jest podobny do OM, w zaleznosci co bylo mierzone(glowka, brzuszek, nozka) wacha sie tydzien do przodu, tydzien do tylu. Jest juz "spakowany" jak okreslil lekarz do porodu, glowka w dol. Zrobil mi na kilka sekund podglad 3d na jajeczka i siuraka(1.24cm ;)) oraz na buzie, ale nie wzial za to kasy, bo malo bylo widacbo synus wtulony jest w mamusie. Powiedzial lekarz, ze jeszcze ok 3 tyg i moge rodzic bo dzidzius bedzie wagowo ok, a oni specjalizuja sie we wczesniakach...a od 36tc to juz donoszony, wiec mam sie nie martwic, ze maly sie pcha na swiat. I mowi: do zobaczenia na porodowce. Ale ja nie chce w ich szpitalu rodzic.

Royanna cieszę się że u Ciebie wszystko wporządku i Alanek został Alankiem i zdrowo rośnie :-):tak:

Kiki cudne zdjęcia, przesłodką masz królewnę, śliczne dzieciaczki i sama super mamuśka jesteś :tak::-)
 
mmoje chlopaki juz w szkole ercan w przedszkolu..a ja siedze przed kompem z derya na kolankach bo wstala umylam ja przebralam i teraz sie przyglada mamusi...jest taka kochana i wdzieczna..bog wynagrodzil mi wszystko dziecmi..dziekuje mu za to..
 
reklama
hej dziewczyny!!

Aniu i Sylwio tulam Was bardzo mocno i mam nadzieje ze uda wam sie jeszcze zafasolkowac!!



ja derya i daniel..;-)

sliczna mama i sliczne dzieci:-)tez bym juz chciala miec swojego synka w ramionach!!
Pyszczku, kombinezony oba sliczne, ale ten z Nexta bardziej mi sie podoba :). Mylse, ze wystarcza. Ja kupilam jeden z Quelle(na allegro, uzywany, kremowy misio)roz 50-56, jeden mam po synku 62 i mam taki w ktorym Macius prawie sie topil(chyba 68-74, pislalo xs, czy jakos tak) wiec na Alanka tez bedzie za duzy, ale jak wyrosnie z innych to go bede w niego ubierac.
Moja wizyta przebiegla w super atmosferze. Synek jest nadal synkiem :) wazy 1940g co jest akurat w srodku siatki centylowej. Dr mowi, ze nie powinien wazyc duzo wiecej niz 3kg z haczykiem-zobaczymy...Termin porodu w usg jest podobny do OM, w zaleznosci co bylo mierzone(glowka, brzuszek, nozka) wacha sie tydzien do przodu, tydzien do tylu. Jest juz "spakowany" jak okreslil lekarz do porodu, glowka w dol. Zrobil mi na kilka sekund podglad 3d na jajeczka i siuraka(1.24cm ;)) oraz na buzie, ale nie wzial za to kasy, bo malo bylo widacbo synus wtulony jest w mamusie. Powiedzial lekarz, ze jeszcze ok 3 tyg i moge rodzic bo dzidzius bedzie wagowo ok, a oni specjalizuja sie we wczesniakach...a od 36tc to juz donoszony, wiec mam sie nie martwic, ze maly sie pcha na swiat. I mowi: do zobaczenia na porodowce. Ale ja nie chce w ich szpitalu rodzic.
Royanko Ciesze sie ze przynioslas dobre wiadomosci z usg:-)co do tego kombinezonu co kupilas to ostatnio obserwowalam wlasnie taki sam na allegro ale rozmiar byl chyba 74 i poszedl jakos za 70zl wiec sporo!!


Nie chcę zapeszać i boję się pisać tu takie rzeczy ale jestem z Wami już tak bardzo zżyta, ze muszę: Kubuś póki co ma wszystkie objawy zdrowego dziecka :-) jelitka nie są rozkarmiane ale są wlewkami pobudzane i ładnie wszystko spływa, nie ma paskudnych zielonych zalegań tak jak do tej pory, infekcja pooperacyjna się nie wdała no i teraz tylko czekaćna przyszły tydzień na pokarm. Tak bardzo się boje, ze znowu mogę się rozczarować :no: ale jestem na prawdę dobrej myśli, że teraz musi byc już tylko dobrze.
[/COLOR][/FONT]​
kochana mam nadzieje ze Kubus ladnie bedzie tolerowal pokarm i wyjdzie juz do domku!
mam w końcu ten cholerny laktator i jak się okazało to nie wina sprzedającego :zawstydzona/y::wściekła/y: [/COLOR][/FONT]lecz naszej poczty. Dostałam pierwsze awizo do skrzynki pocztowej ( choć byłam w domu listonoszce sie nie chciało wchodzić na 3 piętro ) to na awizo pisało, ze jest powtórne, czujecie ? paczka była n apoczcie a mnie nawet o tym nikt nie poinformował tym bardziej, ze byłam tam i pytałam sie czy coś do mnie jest bo czekam na przesyłkę, Pani chyba udawała ze szuka po czym stwierdziła że nic nie ma. Mam nauczkę, zeby nie obwiniać od razu sprzedajacego :zawstydzona/y:

ale suma sumarum laktator elektryczny to fajna sprawa :tak::tak::-)

[/CENTER]
czyli jestes zadowolona z tego elektrycznego laktatora tak??lepiej sie sprawuje niz ten aventu reczny co mialas??a cicho dziala??mozesz dac jeszcze raz linka jak on sie nazywa??
Witam :-)

Ja już byłam na kawce u koleżanki a teraz przyszłam do Was ;-)

Dziś odbieram wyniki i strasznie się denerwuję :confused2: oby wszystko było dobrze!

Paula czy znasz tych ludzi u ktorych byla wczoraj ta strzelanina w Celystynowie??kurcze taki starszy facet i takie cos zrobil!!3mam kciuki aby wyniki byly bardzo dobre:-)

Buziaki dla pozostalych babeczek:-)​
 
Do góry