reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anusia ... Daj Kochana łapke.. powedrujemy sobie razem.. zawsze we 2 łatwiej :zawstydzona/y:
Dziewczynki ja Was cały czas podczytuje..ale ciezko mi pisac.. jak stane juz pozadnie na 2 nogi ..to sie odezwe..
a na razie ..
-Starajacym sie .. POWODZENIA!!! ;-)
-Zafasolkowanym... TRZYMAM KCIUKI DZIEWCZYNKI.:tak:
- A tym ktore sa juz tuż tuż finalu.. LEKKIEGO I SZCZESLIWEGO PORODU :-)
- A tym po wszystkim... ZDROWKA DLA DZIECIACZKOW:tak:
i Bereshka.. Kochana ja caly czas trzymam kciuki za Kubusia..
Caluje WAS WSZYSTKIE I KAZDA Z OSOBNA :tak::zawstydzona/y:

dziewczyny czytam was , ale nie moge pisac normalnie bo mi serce pęka jeszcze, druga beta spadła do 4... czułam to juz w sobote , ale nie mogłam uwierzyc , że Bóg dał i zabiera tak szybko ...byłam u gina , uwaza ze to nie przez miesniaka , a jego bez zmiany nie wytnie bo jestem za młoda a to zbyt duze ryzyko ...bedziemy monitorowac cały cykl od początku do samego konca podające leki jak wychodzic bedzie ...ale nie wiem czy to cos da , jednak musze mu zaufac bo nic prócz tego i modlitwy mi juz nie zostało....
Miał to byc ostatni cykl moich starań , ale otrzymałam tyle wsparcia i deklaracji od M ze moze jeszcze spróbuje , choc dzisiaj czuje sie fatalnie i nie wiem czy dam rade...
strasznie to boli powiem wam , wolałabym chyba dostac kijem w łeb ...bo czuje jakby mi ktos serce wyrwał....
przez chwile byłam najszczęsliwsza kobietą na świecie!!!!!!!!!!....
M mówi , że może to znak zebysmy adoptowali dzidzie...tyle kiedys o tym mówilismy i mysleliśmy ale ja tak bardzo chciałabym jeszcze poczuc te kopniaczki :(:(:(
cóż ....ŻYYYYCIE...nie wiem czemu u mnie wiecznie pod górkę ...
teść jak wracam i czasem marudze ze znów pod górkę mówi:" to Ty sie jeszcze nie przyzwyczaiłas " ....a da sie???? albo na starosć bede jak głaz bez serca , sumienia uczuc , albo umre z przed 40-tką...
strasznie sie pozaliłam wam tutaj ...
wiem co mi napiszecie....ze mam dwóch cudownych synków ...ja o tym wiem , nie zapominam , ale mam duze serce chce je jeszcze komus dac ...znaczy narazie nie mam bo mi pekło, ale sie zlepi....

rzadzko jestem ale uwazajcie bo WIDZE WAS :)

Pyszczku ty pisałaś ze Sebuś spory ...,nie wiem wiec czy kombinezonik zimowy 62/68 nie bedzie mały ....z tymi rozmairówkami to tak u nas dziwnie jest....nie kupuj za wczasu dopiero jak bedziesz juz miała synusia i widziała jak rosnie ...

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA MIŁE SŁOWA I PAMIEĆ

Kochane moje dwie psiapsióły...Wy wiecie co chce napisac....
Bardzo Was tulam ...bardzo bardzo!!!!
 
reklama
:-):-):-)
 

Załączniki

  • DSC01420.jpg
    DSC01420.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC01433.jpg
    DSC01433.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 41
Jestem,
ale jak poczytalam posty i podpisy pod nimi Anufifi i Sylwi to mi tak smutno, ze az trudno opisac slowami...Po prostu leca mi lzy...Tule Was mocno i wiem, ze w koncu zaswieci i dla Was sloneczko...


Pyszczku, kombinezony oba sliczne, ale ten z Nexta bardziej mi sie podoba :). Mylse, ze wystarcza. Ja kupilam jeden z Quelle(na allegro, uzywany, kremowy misio)roz 50-56, jeden mam po synku 62 i mam taki w ktorym Macius prawie sie topil(chyba 68-74, pislalo xs, czy jakos tak) wiec na Alanka tez bedzie za duzy, ale jak wyrosnie z innych to go bede w niego ubierac.

Kinga-szybkiego remontu i wracaj do nas.

Kiki-masz sliczne dzieci i sama ladnie wygladasz:)

Betti-jak samopoczucie?

Moja wizyta przebiegla w super atmosferze. Synek jest nadal synkiem :) wazy 1940g co jest akurat w srodku siatki centylowej. Dr mowi, ze nie powinien wazyc duzo wiecej niz 3kg z haczykiem-zobaczymy...Termin porodu w usg jest podobny do OM, w zaleznosci co bylo mierzone(glowka, brzuszek, nozka) wacha sie tydzien do przodu, tydzien do tylu. Jest juz "spakowany" jak okreslil lekarz do porodu, glowka w dol. Zrobil mi na kilka sekund podglad 3d na jajeczka i siuraka(1.24cm ;)) oraz na buzie, ale nie wzial za to kasy, bo malo bylo widacbo synus wtulony jest w mamusie. Powiedzial lekarz, ze jeszcze ok 3 tyg i moge rodzic bo dzidzius bedzie wagowo ok, a oni specjalizuja sie we wczesniakach...a od 36tc to juz donoszony, wiec mam sie nie martwic, ze maly sie pcha na swiat. I mowi: do zobaczenia na porodowce. Ale ja nie chce w ich szpitalu rodzic.

Reszte dziewczyn pozdrawiam i milego wieczoru zycze.
 
reklama
Do góry