reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :-)

Ja dzisiaj później bo byłam rano zrobić badania na cytomegalie i na różyczkę :tak: bardzo się boję wyników cyto... :-(wyniki odbieram w środę po południu.

U nas też słonecznie :-) aż szkoda do pracy było jechać :baffled: ale dobrze niech będzie jaknajdłużej ciepło w dzień :tak: bo ranki i wieczory to już chłodne :baffled:

Kinga życzę zdrówka dla synka niech przeziębienie idzie sobie precz :tak:

Patrysia, Gosia czekamy na wieści od gina ;-)

Agniesiak co tam słychać? jak samopoczucie? :-)

Tusia jak zdrówko? lepiej już? :confused:

Pozostałe dziewczynki pozdrawiam :-):-):-)

Paula na pewno będą dobre wyniczki! :tak: nie martw się tak. Buźka

Dziękuję dziewczyny
mam nadzieje że synek szybko mi wyzdrowieje i obędzie sie bez lakarza.
 
reklama
Dziendobry kobietki!
Ja narazie tylko na chwilke, aby sie z Wami wszystkimi przywitac, ale pozniej nadrobie zaleglosci, a sadzac po kilku wczesniejszych Waszych postach-wydazylo sie duuuzo ciekawego!!!
Teraz sie spiesze, bo dzis moj synek(i az do srody) bedzie ze mna w domku, bo przeziebienie sie rozwija i go zatyka, wiec szkoda aby meczyl sie w przedszkolu(pomysl mojego M-pewnie sluszny). Zaraz wychodzimy do apteki, stad brak czasu.
Pozniej sie odezwe!
 
royana widze że twój synek też przeziębiony cholerka no... ah te wirusy paskudne:crazy:
zdrówka życzę dla małego. Mój zaglucony siedzi w domu

chorowitek
 
Anula :confused::confused::confused::confused::confused::-:)-:)-:)-:)-( tak mi przykro :-:)-:)-(
Tulam Cię mocno!!!!!!!!! icon_pai.gificon_pai.gificon_pai.gifhug.gifhug.gifhug.gif
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)
Ja też czekam na wieści z wizyt u lekarzy od Gosi i Patrysi bo sama też dzisiaj rano miałam wizytę ;-)
Już mi leci 34ty tydzień, więc ginek mówi że jeszcze 3-4 tygodnie i mogę rodzić :szok::-D najlepiej żeby skończyć 37 tydzień to potem już luzik, ciąża donoszona :)
Czyli jeszcze miesiąc...jejku zaczynam się bać :szok::-D Jak to będzie wszystko, jak poród, żeby z Sebusiem wszystko było ok , no i jak to będzie zostać mamą i trzymać w ramionach swojego Maluszka :)
Co do moich bóli brzucha to mam już do końca ciąży brać magnez, a nospę wtedy gdy boli. Najważniejsze że szyjka się nie skraca, więc na razie jest wszystko ok :tak: Ale dostałam juz skierowanie do szpitala i tak siedzę i jak je sobie czytam, to coraz bardziej uświadamiam sobie że to już niedługo...

Miłego dnia Laski, zaraz poczytam co u Was :happy:
 
Anufifi aż mnie zatkało, Kochana dlaczego znowu musisz cierpieć :-:)-:)-( ale jesteś pewna ?? Może to nie to najgorsze... Aniu modliłam się za Was ...

Paula nie martw się, na pewno wyniki będą dobre, ja tez się stresowałam cytomegalią ale na szczęście nic nie wyszło. Dzisiaj ginek mnie pytał czy znowu chcę zrobić badanie na tokso, wprawdzie robiłam już wczesniej ale chyba zrobię ponownie dla pewności...:tak: Aha i pisałyście coś wcześniej o paciorkowcach, dzisiaj właśnie miałam robiony wymaz na paciorkowca, bo ginek mówi że musze to miec koniecznie do porodu, żeby jakby co podać Małemu antybiotyk :tak:

Kinga, Royanna widzę że się choróbska czepiają Waszych pociech, jesien idzie i zaraz sezon na różne choroby :crazy: oby szybko wracali do zdrowia :happy:
 
reklama
Do góry