reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga widze synek w nowym sweterku :-) super wygląda :tak:

Royanna dużo zdrówka dla synka oby szybko wydobrzał :tak: dobrze że zostanie kilka dni w domu :tak:

Aniu m10.gif
 
reklama
Już mi leci 34ty tydzień, więc ginek mówi że jeszcze 3-4 tygodnie i mogę rodzić :szok::-D najlepiej żeby skończyć 37 tydzień to potem już luzik, ciąża donoszona :)
Czyli jeszcze miesiąc...jejku zaczynam się bać :szok::-D Jak to będzie wszystko, jak poród, żeby z Sebusiem wszystko było ok , no i jak to będzie zostać mamą i trzymać w ramionach swojego Maluszka :)
Co do moich bóli brzucha to mam już do końca ciąży brać magnez, a nospę wtedy gdy boli. Najważniejsze że szyjka się nie skraca, więc na razie jest wszystko ok :tak: Ale dostałam juz skierowanie do szpitala i tak siedzę i jak je sobie czytam, to coraz bardziej uświadamiam sobie że to już niedługo...

Pyszczek cieszę sie że u Ciebie wszystko wporządku :-) i nie martw się wszystko będzie dobrze zobaczysz :tak::tak::tak: samo wszystko przyjdzie ;-)

Anufifi aż mnie zatkało, Kochana dlaczego znowu musisz cierpieć :-:)-:)-( ale jesteś pewna ?? Może to nie to najgorsze... Aniu modliłam się za Was ...

ja też się modliłam... nawet wczoraj w kościele :-(

Paula nie martw się, na pewno wyniki będą dobre, ja tez się stresowałam cytomegalią ale na szczęście nic nie wyszło. Dzisiaj ginek mnie pytał czy znowu chcę zrobić badanie na tokso, wprawdzie robiłam już wczesniej ale chyba zrobię ponownie dla pewności...:tak: Aha i pisałyście coś wcześniej o paciorkowcach, dzisiaj właśnie miałam robiony wymaz na paciorkowca, bo ginek mówi że musze to miec koniecznie do porodu, żeby jakby co podać Małemu antybiotyk :tak:

Pyszczek mam nadzieję...oby do środy! a Ty myślę że warto zawsze sprawdzić tą toksoplazmoze chociaż myślę że wszystko jest wporządku :tak:
 
Kinga widze synek w nowym sweterku :-) super wygląda :tak:
owszem to ten nowy sweterek :tak: dziękuje

Witajcie :-)
Ja też czekam na wieści z wizyt u lekarzy od Gosi i Patrysi bo sama też dzisiaj rano miałam wizytę ;-)
Już mi leci 34ty tydzień, więc ginek mówi że jeszcze 3-4 tygodnie i mogę rodzić :szok::-D najlepiej żeby skończyć 37 tydzień to potem już luzik, ciąża donoszona :)
Czyli jeszcze miesiąc...jejku zaczynam się bać :szok::-D Jak to będzie wszystko, jak poród, żeby z Sebusiem wszystko było ok , no i jak to będzie zostać mamą i trzymać w ramionach swojego Maluszka :)
Co do moich bóli brzucha to mam już do końca ciąży brać magnez, a nospę wtedy gdy boli. Najważniejsze że szyjka się nie skraca, więc na razie jest wszystko ok :tak: Ale dostałam juz skierowanie do szpitala i tak siedzę i jak je sobie czytam, to coraz bardziej uświadamiam sobie że to już niedługo...

Miłego dnia Laski, zaraz poczytam co u Was :happy:
No leci ci ten czas szybciutko co :-) Na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

Szkoda mi Ani bardzo... :-( tak się cieszyła i my też
 
Paula no więc własnie pewnie jeszcze przy następnych badaniach sprawdzę tokso dla świętego spokoju :tak:
Kinga czas leci bardzo bardzo szybko! :szok::happy:
 
Royannka wszystkiego naj z okazji 5rocznicy slubu:-)

ROYANNA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU ROCZNICY!!!!!!!!!!!

Royanna i ode mnieNAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI 5 ROCZNICY ŚLUBU !

Royanna Wszystkiego Najlepszego z Okazji 5 rocznicy ślubu! :)

Royanna!! STO LAT Kochana, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!!

Royanna wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Royanna wszystkiego naj naj :-)

royanna wszystkiego naj naj naj w 5 rocznice slubu...
Dziekuje Kochane:tak::-D:-D:-D
Dziekuje dopiero teraz bo od piatku rano nie zagladalam na bb:szok:
Kinga mam dla Ciebie przepis na chandrę : sluchaj i się ucz : wypij dwa porządne driny :-D:tak: zaprowadź M do sypialni i po sprawie

A ja wracam od Kubusia, po tym jak go widziałam po operacji w Opolu miałam dzisiaj dusze na ramieniu. Kubuś był ponad tydzień pod respiratorkiem i w głebokiej w śpiączce wiec nastawiona już na to wchodzę na OIOM patrzę i oczom nie wierzę :szok::szok::szok::szok: Kubuś bez respiratorka, bez inkubatorka, leży sobie w łożeczku i uśmiechy mi śle :szok::szok: no myślałam, ze to nie moje dziecko aż spojrzałam na kartke z imieniem i nazwiskiem :-D:-D:-D nie sądziałam, ze tak szybko bedzie wybudzony i taki ...no sama nie wiem jak opisać....taki rzeźki !!! Poza tym w ogóle nie płakał, patrzył na mnie i słuchał co mówię co chwile obracajac głowe w prawo i w lewo. Jestem z niego bardzo dumna.

Młody jeszcze szaleje a ja tak chciałam miec wolny wieczór ;-):-)
Tak sie ciesze, ze Kubus jest taki dzielny i silny:tak:. Mam nadzieje, ze niedlugo bedziecie juz w czworeczke wszyscy razem w domu:-)

(...)wczoraj byl moj m zobaczyc derye ale byl tylko z pol godzinki..dobre to jaK WCALE...zycze wam dziewczyny milej soboty...(...)
Dobrze, ze interesue sie coreczka:tak: i Was odwiedza. To dobry znak. Niestey wiele kobiet nawet na takie wizyty nie moze liczyc:-(
Gosia, Patrysia trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte u gina :tak: napiszcie potem jak było (...)
Tez czekam na relacje. Ja mam wizyte jutro o 15tej:-)
royana widze że twój synek też przeziębiony cholerka no... ah te wirusy paskudne:crazy:
zdrówka życzę dla małego. Mój zaglucony siedzi w domu

chorowitek
Sliczny chorowitek:tak:. Macia bralo juz od jakiegos czasu, ale chodzl do przedszkola. Ale dzis rano taki zaglucony, ze kaszlec zaczal bo mu slywa, chyba lekko podwyzszona temperatura, wiec niech odpocznie. Weekend tez mial meczacy, pewnie na plazy dodatkowo go przewialo. Teraz spi juz 45minut.

juz po moim szczęściu:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Aniu, rano czytajac posty dziewczyn z informacjami z poprzednich dni mylalam, ze co innego napisze,
a tak to tylko powiem, ze jest mi przykro i lzy mi kapia:-:)-:)-:)-:)-:)-(. Tule Cie mocno....
Kinga, Royanna widzę że się choróbska czepiają Waszych pociech, jesien idzie i zaraz sezon na różne choroby :crazy: oby szybko wracali do zdrowia :happy:
Najgorsze, ze chorobska dopiero sie zaczna:-:)szok:

Royanna dużo zdrówka dla synka oby szybko wydobrzał :tak: dobrze że zostanie kilka dni w domu :tak:
Dziekuje:tak:. Do srody minimum, a jak trzeba to bedzie caly tydzien.
Najgorsze ze jutro mam usg a w srode dermatologa. Ale na jutro moj M zalatwi sobie wolne, a w srode Macio pojdzie ze mna, trudno...


Ale mega post mi wyszedl:szok::szok::szok:
 
my dziś z Fiolkiem do 21 sami :-(
cóż... takie życie.

W tym tygodniu mieliśmy zaczynać remont w pokoju Filipa ale teraz nie wiem bo jak młodego rozłoży to remont trzeba bedzie przełożyć znowu :confused2:
Mam nadzieje że jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem. ;-)
Filip się zabawia, nie marudzi więc nie jest źle...
 
Kiki słoneczko, ja bym z chęcią pospała:-) ale od 10 studio otwieram, a wcześniej się umówiłam z tatą, że go podwioze do mechanika po auto, i tak jak siedziałam i piłam poranną kawuche to się odezwałam:-) jak księżniczka?:-)
witaj beti a moja derya to taka spokojna tylko spi i je..tak naprawde wogle nie znam jej placzu...:tak:;-):-)..bardzo duzo czasu spedzamy na tarasie bo upaly mamy od piatku jak w srodku lata..derya na krotko ubrany a i tak sie poci...A JAK U CIEBIE FASOLINKA:::-);-):-)BUZIAKI
 
Dobry wieczór :-)

Siedzimy z M i oglądamy Mam talent :-D
Dzisiaj w domu nic nie zrobiłam :zawstydzona/y: ale za to byliśmy zrobić mojej babci niespodzianke na 81 urodziny przyjechaliśmy z tortem :tak::-) była bardzo zaskoczana ale się bardzo ucieszyła :-)
potem byliśmy na dworku aż do wieczora...mój M kończył robić ławkę bujaną :tak: musze przyznać że mam bardzo zdolnego męża :tak:nawet o tym nie wiedziałam ;-)
TO ZROBILISCIE PAULA NIESPODZIANKE BABCI::FAJNIE TAK::A HUSTAWKE MEZA PROSZE WSTAWIC NA BB OCENIMY ZDALNOSCI MEZUSIA:::pOZDRAWIAM:tak::tak:;-);-);-)
 
reklama
moja derya to taka spokojna tylko spi i je..tak naprawde wogle nie znam jej placzu...:tak:;-):-)..bardzo duzo czasu spedzamy na tarasie bo upaly mamy od piatku jak w srodku lata..derya na krotko ubrany a i tak sie poci...
tylko sie cieszyć że dziecko takie spokojne :tak::-)
Ja jak sobie przypomnę to moj syn budził mnie w nocy co 2-3h masakra była do 4miesiąca:confused2::-)
To sobie dziewczynki siedzicie na tarasie! ale wam dobrze :-);-) Pozdrawiam was
 
Do góry