reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Beti jak tylko będzie synuś ładnie tolerować mleczko to bardzo szybko pójdziemy do domku ale wydaje mi się, ze to długa droga, na poczatku bedzie dostawać po 5 ml i tak do 100ml musi jeśc wiec wszystko zależy od mojego syneczka jak sobie da radę, ciezko tu mówić o jakimkolwiek czasie :cool:






a mnie lekarz mówił, ze mam unikać herbatek malinowych w ciązy bo wspomagają skurcze :confused2: jak poczytałam o tym na necie to są podobne na ten temat dyskusje :-(

Kiki jak dobrze, ze M w ogóle przychodzi do Deryi, może w końcu zabierze ją na mały spacerek :confused2::tak:


Dzisiaj kolejny dzien do przodu z Kubusiem, ma coraz mniejsze zalegania w żołądku, juz przeźroczyste a nie zielone jak do tej pory, poza tym lekarze po cichu mówią, ze wszystko jest na dobrej drodze :tak::tak::tak:

A ja sobie popijam Pine Coladę :zawstydzona/y::-D z sokiem ananasowym, pycha
BERESHKA ale sie ciesze ze u kubusia wszystko na dobrej drodze..juz w krotce bedziesz miec go w domku..:tak::tak:;-)
 
reklama
hej laseczkii:-)ale tu pustki pewnie przez ta piekna pogode hehe:-)ja jutro na 10.30mam ginka a potem mase spraw do zalatwienia wiec pewnie odezwe sie wieczorkiem...jesli moj m mi pozwoli bo powiedzial ze jestem uzalezniona od bb:-):-) ale on sie nie zna hehe:-)

a to moj wczorajszy nabytek na ebayu:-)ciuszek na swieta:-)za gorsze:-)

Buziaczki babeczki milego weekendu i poniedzialkowego dzionka:-)








super ubranko..:tak:;-)
 
gie oska śliczny komplecik! :tak:

Ja dziś jakaś przymulona jestem, zazwyczaj niedziela tak na mnie działa dziwnie.
Do południa byliśmy z Ostródzie. A popołudnie w domu i teraz siedzimy sobie, młody szaleje ale zaglucony bo się mi przeziębił troszke cholerka

Wogóle od 16go mam dni płodne, owulka jakoś teraz powinna być już na dniach a ja nie mam wogóle śluzu płodnego, sucho mi jakoś.
Podbrzusze pobolewa jak na owulacje jakby ale śluzu brak. Dziwnie... cóż zobaczę jak to będzie w tygodniu :sorry:
kinga ja tez przy deryi w tym cyklu co zaciazylam nie mialam sluzy i bylam zalamana a dwa tygodnie pozniej byl tescik z dwoma kreseczkami..wiec bedzie dobrze...:tak:
 
Dziewczyny cholerka sprawdziłam sobie na 28dni grafik cyklu uwzględniając planowanie płci. No i jeżeli nasze przytulanki z 15go września zaowocują to prawdopodobnie najwieksza szansa to była na chłopaka...... :sorry:
15 wrzesnia wieczorem na chłopaka najbardziej było a dopiero z rańca na dziewczynkę...
Tak mi gadacie o tym iż możliwe jest to że moge być w ciąży... no i sama w to zaczełam wierzyć :eek:;-)
nie nie nie nie nie..... nie możliwe. Niebawem się wyjaśni. Najpóźniej 4go paźdz
 
Dziewczyny cholerka sprawdziłam sobie na 28dni grafik cyklu uwzględniając planowanie płci. No i jeżeli nasze przytulanki z 15go września zaowocują to prawdopodobnie najwieksza szansa to była na chłopaka...... :sorry:
15 wrzesnia wieczorem na chłopaka najbardziej było a dopiero z rańca na dziewczynkę...
Tak mi gadacie o tym iż możliwe jest to że moge być w ciąży... no i sama w to zaczełam wierzyć :eek:;-)
nie nie nie nie nie..... nie możliwe. Niebawem się wyjaśni. Najpóźniej 4go paźdz
Poczekamy, zobaczymy:tak::-D:-D:-D
 
juz po moim szczęściu:-:)-:)-:)-:)-:)-(


Kochana :-:)-:)-:)-( utuliłabym Cię bardzo mocno :-(

Kiki i reszta dziękuje, ze tak wierzycie w Kubusia
Spieszę z informacją, ze Kubuś nie ma zalegań, ładnie mu jelitka pracują, ma wlewkę do jelita cienkiego i spływa treśc dalej więc wszystko na dobrej drodze aczkolwiek bedzie jednak rozkarmiany dopiero za tydzień

Mam okropne zatrucie pokarmowe, biegunka i ból żołądka
Idę się położyć na chwilkę
 
Kiki i reszta dziękuje, ze tak wierzycie w Kubusia
Spieszę z informacją, ze Kubuś nie ma zalegań, ładnie mu jelitka pracują, ma wlewkę do jelita cienkiego i spływa treśc dalej więc wszystko na dobrej drodze aczkolwiek bedzie jednak rozkarmiany dopiero za tydzień

Mam okropne zatrucie pokarmowe, biegunka i ból żołądka
Idę się położyć na chwilkę

Ciesze się że Kubuś wraca do zdrówka:)
a Ty kochana kuruj się teraz biedactwo.. pij dużo płynów jak masz biegunkę. Mi stoperan pomaga zawsze.. a na ból żołądka wiesz że COCA COLA jest dobra! seryjnie, a jak to już nie pomoże to do lekarza śmigaj szybko.
BUZIAKI dla Was


A ja ide czytac synkowi bajeczkę bo sobie zażyczył o Jasiu i Małgosi :)
Już leży w łóżeczku wykąpany i nasmarowany maścią rozgrzewającą. Jeszcze krople do noska przed snem i to było by na tyle co mogę zrobić. Nie jest źle.
 
ja na chwilke bo jestem padnieta.:shocked2:
paula-z przeziębieniem już lepiej a myslałam,że gorzej sie rozkręci.
zbawienny okazal sie olejek olbas a raczej inhalacje z niego.:tak:
bershka-super z dnia na dzien bedzie lepiej i nie długo będzie kubuś
w domciu.:tak:
anufifi-tulam mocno .przykro mi.:-(
 
reklama
Do góry