reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej dziewczynki....
wczoraj zalałam kawa klawiature i juz nie mogłam do was nic napisac ....potem pojechałam zawieźć mamę na lotnisko...poleciała na badania ...i dopiero dzisiaj norma w pracy....i nie jestem was w stanie nadrobic!!!...wy albo nic nie piszecie , a jak sie rozpiszecie to masakra....

Pyszczku polecam ten sklep który podała Ci Sylwia...kupowałam tam i wszystko sprawnie szybko i bez problemu,
łóżeczko super, kanapa z Ikei ekstra ...miałam taka i jest bardzo wygodna :)
a jesli chodzi o body to biorąc pod uwage pore roku to świetnie ze masz tyle...ja uzywałam głównie body...w domku wystarczy ze załozysz spioszki , albo spodenki i Sebusiowi będzie mega wygodnie:)

Bershka ciagle czekam na wyniki Kubisia , ale wierze ze będa to dobre wyniki ....
ściskam

Dziewczyny nie mam zdolnosci jak Paula i nie jestem w stanie do was wszystkich napisac ....
ale pozdrawiam serdecznie ....
 
No i super!
koniecznie wklej zdjęcia jak już będzie wszystko zrobione :-)

jasne ze wkleje:-)dopiero w piatek nam przywioza te kafelki bo powyzej 1000zl transport byl gratis:-)to doszlismy do wniosku po co mamy niszczyc nasze auta hehe skoro moga oni nam dowiezc:-)

Aniu witaj:-)

Dziewczyny a moze ktoras z Was ma kuchnie z Mebli Gawin??
 
dziewczynki jak test wychodzi negatywny to pole ma być zupełnie białe
tylko ta czerwona w c a reszta całkiem biała czy jest widoczny taki ślad gdzie ma być
ta druga kreska?
 
Zaraz pójde umyć głowe ale najpierw kafelki pokaże jakie bedziemy miec:-p
to są nasze kafelki na ściane do łazienki wybrane ale te dodatki chcemy inaczej poukładać sobie ;-)a podłogi wam póxniej zrobie zdjęcie i pokaże bo mamy inaczej zrobione tzn.inaczej poukładane z dwóch kolorów takich jak mają te na ścianie tak troszke urozmaiciliśmy ;-)
OBI - Twój najlepszy market budowlany - Katalog

A do kuchni nie moge wogóle znaleźć w tym katalogu :eek:chyba wtedy będzie ciężko mi pokazać ale jeszcze poszukam tylko teraz już musze iść umyć główke;-)
 
Ooo coś źle zrobiłam bo skopiowałam strone ale nie ma moich kafelek tylko katalog jest od początku:eek:poszukam jeszcze raz i podam nr strony bo chyba inaczej się nie da:confused2:
 
reklama
Do góry