reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DZIEN DOBRY:-)
Dziewczynki przesyłam całuski od Beti naszej

images


dziękuje również przesyłam całuski:-)

AGNIESIAK czekam na wieści z usg:tak:
TUSIA jak tam testowanko mocniejsza jest już kreska;-)
GIEOSKA no właśnie dłuuugo się nie odzywasz :confused:
AGNIESZKA jak tam córeczka:-)
 
reklama
Dzięki raz jeszcze


Maluszek ma się juz dobrze :-) jest taki całuśny, napatrzeć się nie mozemy z M na niego :-) jak wymawiam jego imię to reaguje minką :-D no cuduś mój słodki
wszystko póki co idzie na dobrej drodze i w piątek dostanie już pierwsze mleczko mamusi ale przez sondę na początek..później bedzie cycuś ;-)
chirurg jest bardzo zadowolony z operacji i gojącej się ranki....
malutki śpi i śpi. Lekarki nazywają go olbrzymkiem wśród ich dzieci...tam sa takie malusie dzieci, ze aż nie do wyobrażenia. Kubuś moze bedzie już za tydzien z nami choć nie wiem jak to bedzie wyglądać z patplogią noworodków czy bedzie musiał tam swoje przeleżeć...hmmm tego nam nie mówią. Lekarze są bardzo powściągliwy w okreśalniu czasu i dat....

nie zapominajcie o nas buzia !!!!!!!!



cudne wieści:-)wieeeeeeelkie całuski dla dzielnego Kubusia i rodziców:-):tak:bardzo się ciesze będzie dobrze zobaczysz:tak::-)
 
Dziewczynki przesyłam całuski od Beti naszej

images

Dziękujemy :-) Pozdrów ją od nas bardzo serdecznie :-)

Bershka bardzo się cieszę że Kubuś taki silny chłopczyk :tak: napewno jest śliczny...nie mogę się doczekać zdjęć :tak: jeszcze troszkę i będziecie wszyscy razem w domku :tak: ucałuj synka od nas! Cały czas o Was myślimy!!!! :tak:
 
witam..

beti dzieki za buziaki dla ciebie tez caluski i milego wypoczynku..

anufifi i jak dzisiaj lepsze samopoczucie?

bereshka ale sie ciesze ze wszystko dobrze..kubus dzielny chlopczyk buziaczki dla kubusia..

aga i jak po wizycie i ginekologa?

tusia robilas nastepny test..

paula dzieki za zaproszenie..

agnieszka odezwij sie..waneska nie daje mamusi na bb zagladnac..

gioeska gdzie jestes odezwij sie?

pyszczek nic nie czuje nie mam pojecia kiedy nastapi ten wielki dzien..jeszcze tylko 13 dni...

pozdrawiam was wszystkie..
 
Kochane jesli chodzi o Agę i Waneskę to Sylwia do niej pisała bo sie na 28 dni martwiłyśmy bardzo i niestety słusznie ...
Nasze dziewczynki są w szpitalu od zeszłego wtorku czyli juz 8 dzień , trafiły z dużą żółtaczką Wanesy , a teraz jakas bakteria nie chce jej opuścic...
dzisiaj miały być dodatkowe badania które więcej wniosa , ale czekamy na wieści...

:-:)-:)-:)-(
 
Kochane jesli chodzi o Agę i Waneskę to Sylwia do niej pisała bo sie na 28 dni martwiłyśmy bardzo i niestety słusznie ...
Nasze dziewczynki są w szpitalu od zeszłego wtorku czyli juz 8 dzień , trafiły z dużą żółtaczką Wanesy , a teraz jakas bakteria nie chce jej opuścic...
dzisiaj miały być dodatkowe badania które więcej wniosa , ale czekamy na wieści...

:-:)-:)-:)-(


ojejku:-:)-:)-( oby wszystko wróciło do normy :-(zdrówka dla Waneski:tak:
 
reklama
Kochane jesli chodzi o Agę i Waneskę to Sylwia do niej pisała bo sie na 28 dni martwiłyśmy bardzo i niestety słusznie ...
Nasze dziewczynki są w szpitalu od zeszłego wtorku czyli juz 8 dzień , trafiły z dużą żółtaczką Wanesy , a teraz jakas bakteria nie chce jej opuścic...
dzisiaj miały być dodatkowe badania które więcej wniosa , ale czekamy na wieści...
:-:)-:)-:)-(

o rany!!! :szok::-:)-:)-( oby Waneska szybciutko wyzdrowiała! Dużo dużo zdrówka życzę!!!!!!!!!! czekamy na wieści....
 
Do góry