reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Agniesiak tulam Cię mocno!oby to nie było nic poważnego, dobrze że jutro idziesz na usg! a może zadzwon dziś do swojego gina i zapytaj o ten brązowy śluz, ja tak nie miałam więc nie pomogę :-( dziewczyny kiedyś pisały o takim podplamianiu ale to chyba na dalszym etapie ciąży :confused: trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! :tak:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
PAULA długo długo już na BB jestes:-)dziękuje;-)kciuki za wyniki:tak:
AGNIESIAK ojejku :-(może lepiej dzisiaj już idz co bo jednak takie plamienia we wczesnej ciąży kurka oby to było nic poważnego:sorry2:
 
DZIEŃ DOBRY:-)
PAULA długo długo już na BB jestes:-)dziękuje;-)kciuki za wyniki:tak:
AGNIESIAK ojejku :-(może lepiej dzisiaj już idz co bo jednak takie plamienia we wczesnej ciąży kurka oby to było nic poważnego:sorry2:
No właśnie nie wiem co zrobic:-(M teraz jest u babci i maluje jej pokój.. poczekam az skończy.. i moze wtedy pójdziemy do szpitala..
Tylko Patrysia.. to nie plamienie tylko taki śluzik brązowawy.. nie wiem co to może oznaczac.. boję się najgorszego:-(
 
Witajcie Dziewczyny :-)
A ja jestem dzisiaj u Mamy na agrowczasach :) Chociaż to wcale nie na wsi, tylko w małym mieście ale tu jest mój dom rodzinny, podwórko, itd.. Niedługo wybieram się do mojej najlepszej koleżanki z czasów liceum na pogaduchy bo mieszka na tej samej ulicy kilka domów dalej :) Nie wiem ile tu posiedzę, pewnie kilka dni, chociaż nie wiem ile wytrzymam, bo ja najlepiej czuje się we własnym domu, a potem M po mnie przyjedzie :)

Paula juz do weekendu niedaleko, ani się nie obejrzysz a będziesz w Zakopanem :-)

Patrysia superowe to zdjęcie na nk :) Pozdrawiam cieplutko

Agniesia na razie nie martw się na zapas, ale do gina czym prędzej idź :tak: trzeba sprawdzić skąd to plamienie, koniecznie :tak:

Anufifi chyba się na mnie obraziła bo nic do mnie nie pisze :-(

Miłego dnia wszystkim!

Tusia daj znać czy zrobiłaś kolejnego testa i jaki wynik :-)
Gosia a Ty gdzie jesteś?
 
Witajcie Dziewczyny :-)
A ja jestem dzisiaj u Mamy na agrowczasach :) Chociaż to wcale nie na wsi, tylko w małym mieście ale tu jest mój dom rodzinny, podwórko, itd.. Niedługo wybieram się do mojej najlepszej koleżanki z czasów liceum na pogaduchy bo mieszka na tej samej ulicy kilka domów dalej :) Nie wiem ile tu posiedzę, pewnie kilka dni, chociaż nie wiem ile wytrzymam, bo ja najlepiej czuje się we własnym domu, a potem M po mnie przyjedzie :)
Patrysia superowe to zdjęcie na nk :) Pozdrawiam cieplutko


dziękuje:-)również pozdrawiam:tak:
Ja także chciałam zostać z urodzinek u rodziców no ale mój M nie chciał mnie zostawić:sorry2:nie lubi jak ja nie jestem w domu:sorry2:ale rozmawiałam z nim i możliwe po ginekologu zostane na 2 dni ale ciekawa jestem czy znowu nie zmieni zdania:sorry2:
ale super że sobie odpoczywasz i życze miłego pobytu:-)
 
Patrysiu powiem Ci że ja tutaj aż tak bardzo nie chciałam jechać, przyjechałam tylko ze względu na mamę, bo po smierci Taty jest sama, mój brat teraz na kontrakcie w Anglii już od ponad 3 miesięcy, więc stwierdziłam że ją odwiedzę. Ale ja nie lubię bez M przyjeźdżać :sorry2: Samej spac i w ogóle..:baffled: Teraz mam takie poczucie że mój dom jest tam gdzie mój M, a tutaj przyjeżdżam w gości :tak: dlatego mam nadzieję że szybko zlecą te dni, w piątek lub sobotę M po mnie ma przyjechać, więc musze wytrzymac do tego czasu..

Może dziwna jestem że tak piszę, ale tak po prostu czuję...
 
Patrysiu powiem Ci że ja tutaj aż tak bardzo nie chciałam jechać, przyjechałam tylko ze względu na mamę, bo po smierci Taty jest sama, mój brat teraz na kontrakcie w Anglii już od ponad 3 miesięcy, więc stwierdziłam że ją odwiedzę. Ale ja nie lubię bez M przyjeźdżać :sorry2: Samej spac i w ogóle..:baffled: Teraz mam takie poczucie że mój dom jest tam gdzie mój M, a tutaj przyjeżdżam w gości :tak: dlatego mam nadzieję że szybko zlecą te dni, w piątek lub sobotę M po mnie ma przyjechać, więc musze wytrzymac do tego czasu..

Może dziwna jestem że tak piszę, ale tak po prostu czuję...


ja cię rozumiem i masz racje:tak:ja np.bardzo bym chciała jechać ale zawsze jest tak że jak mnie M zostawia to wieczorem jak gadamy to chciałabym byc już przy nim:sorry2:kochana korzystaj z goscinki a czas do soboty szybko minie:tak:
 
reklama
Pyszczku moja droga , ja nie mam w zwyczaju się obrażać , a poza tym o co ja bym mogła się na ciebie obrazić!!!!
Ogólnie mało tu pisze ostatnio,

Pytałas kiedys o kredyt , ale ja wole nic juz na ten temat nie myslec i pisac , bo sie tak z M nakręcilismy ze sie strasznie boje negatywnej odpowiedzi....
a my mamy troche skomplikowane z tym udokumentowaniem dochodu wiec nic nie wiadomo.....

czekam własnie na decyzje i juz bzikuje....

buziaczki
 
Do góry