reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie :)

Paula dzięki za zaproszenie ;-):-)
Bershka bardzo się cieszę że Wam Kubuś dobrzeje, że wszystko jest na dobrej drodze :-) i ani na chwilę nie zapominamy o Was!

Agnieszko ojejku z Waneską w szpitalu, tulam Was mocno i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze! żółtaczka przejdzie, oby tą bakterię tez przepędzić i wrócicie do domu. Kochana trzymaj się, trzymam kciuki za Ciebie i Waneskę :tak:;-)

Sylwia Całusy ;-)

Agniesia wypoczywaj dużo, ja też na początku musiałam leżeć i odpoczywac przez krwiaka, ale krwiak zniknąl i wszystko wróciło do normy i u Ciebie też bedzie dobrze! :tak: śliczny Tomaszek :)

Royanna no ale Cię przygody spotykają! :baffled::baffled::confused: kurcze dobrze że nie stało się nic poważniejszego! Na szczęście nie. Royanna a jak wyglądają takie sączące się wody płodowe?? :szok: Bo własnie ja nie wiem, a ginek mój mówił że jakbym zauważyła kiedys coś takiego to natychmiast mam do niego się zgłosić do szpitala :confused: To taka normalna woda wycieka??

Ja sie trochę martwię bo od dwóch dni mam znowu upławy żółtawe o dziwnym zapachu. Już wczesniej jakiś czas temu je miałam, mówiłam ginkowi, ale obejrzał je, i mówił że to normalna wydzielina pochwowa w ciąży, a poza tym mam cały czas stany zapalne tam, cytologia jak zwykle II grupa - łagodne stany zapalne i odczynowe związane z zapaleniem. Już mi gin zapisywał rożne globulki, tabletki, ale po jakimś czasie zawsze stan zapalny powraca :confused: Chyba juz tak mam :sorry: I trochę się martwię co to za upławy znowu, może nie wygląd, ale zapach dziwny i duzo tego jest. Sama nie wiem.. Mam tylko nadzieję te upławy nie mają żadnego wpływu na mojego Sebusia..

Patrysia, Anufifi, Beti, Pati, Kiki Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

U nas słonko w W-wie się przebija ale zapowiadali jeszcze dzisiaj deszcze....ciekawe :confused:
już czwartek i coraz bliżej urlopu...ale się cieszę :-):-):-)

Royanna ojejku rzeczywiście jakiś straszny pech Cię prześladuje....a kysz! żeby sobie poszedł i nie wracał! ranting2.gif dobrze że nic poważnego się nie stało...ja też kiedyś miałam taką przygode w tramwaju, na samym początku ciąży z Kacperkiem, motorniczy tak zahamował, że przeleciałam przez pół wagonu i przewróciłam się tuż za motorniczym :-( bałam się wtedy jak nie wiem :shocked2: naszczęście nic się nie stało oprócz kilku siniaków....Życzę aby siniaki i boleści szybko zniknęły Tobie i Maciusiowi :tak:

Agniesiak prześliczna ta Wasza mała fasoleczka u-76.gif odpoczywaj dużo! :tak: a powiedz...nadal masz ten brązowawy śluz?:confused:

Pyszczek ja też mam ciągle problemy z upławami i różne globulki i tabletki stosowałam a one wciąż powracają :wściekła/y: skoro lekarz powiedział że upławy to nic groźnego dla dzidzi to widocznie tak jest, ale może lepiej powiedz o tym ginowi przy następnej wizycie niech to sprawdzi :tak: co do wód płodowych to u mnie poprostu zaczęło lecieć jak z kranu, taka woda właśnie :tak: tyle że mi już się zbliżał termin porodu a wcześniej sączenia nie miałam.

Bershka buziaczki kiss.gif

Agnieszka tulam Ciebie i Waneske hug.gif

Gosia?????????????????? :confused::confused::confused:

Tusia???????????????????:confused::confused::confused:

Patrysia, Kiki, Pati, Anufifi, Sylwia i inne dziewczynki gorąco pozdrawiam! :-)
 
Ostatnia edycja:
Paula i wzajemnie buziak :-)

mój seniorek jeszcze śpi :-) jadę go zawieźć do babci bo cały czas jeździł z nami do Opola więc dzień relaksu go czeka :-) Oli wczoraj pomagał mi wybierać i oceniać w przymierzalni bluzkę z Vero Mody :-D ale wszyscy mieli ubaw ale wybrałam taką jaka jemu się spodobała:tak:

dzisiaj moja mama jedzie z nami Kubusia zobaczyć, pewnie nie spała pół nocy :-D:-)
a ja zabieram się zaraz za ściąganie mleczka :-) a jest tego troszku

miłego dnia buzia
 
BERSHKA ciesze sie bardzo ze wszystko u Was dobrze,z tego co czytam to jestesw szczesliwa-to super!!!zycze Ci zeby Kubus wrocil do domku jak najszybcieji wtedy ogarnie Was pelnai szczescia;-):-):-Dbuziaki dla dumnej mamay i slicznego bobaska:blink::happy2:;-):tak::-D
 
dziewczyny zaczelam czytac forum od poczatku i chyba juz ktos wyszedl z ta propozycja zeby napisac kto jaka plec planowal,jaka wyszla i kiedy sie starala:)
 
DZIEŃ DOBRY:-)

BERSHKA jak miło się czyta twoje posty pełne optymizmu :-)zdrówka dla Kubusia:tak:
PAULA tak tak już czwartek i urlopik czeka ;-)
GIEOSKA TUSIA hello kobitki odezwijcie sie do nas:confused:
PYSZCZEK ach te upławy :baffled:porozmawiaj jeszcze raz z ginem zrób badanie moczu :sorry2:ale mam nadzieje że one nie sa złe i wsio jest ok:tak:
PATI ja planowałam na córcie ale podobnoż synek będzie;-)a serduszkowałam 2 dni przed owulką(i tu mi sie wydaje ze za blisko tej owulki ale nie chchiałam miec straconego cyklu dlatego już tak na to niepatrzeliśmy);-)a co dokładnie się kryje miedzy nóżkami to dowiemy się 24 sierpnia to już tuz tuż:-p
ANUFIFI ja trzymam kciuki aby wszystko z mieszkaniem wyszło ok i żebyście dostali kredyt i wasze marzenia się spełniły:tak:
POZDROWIENIA DLA WAS WSZYSTKICH:tak:
 
Paula i wzajemnie buziak :-)


mój seniorek jeszcze śpi :-) jadę go zawieźć do babci bo cały czas jeździł z nami do Opola więc dzień relaksu go czeka :-) Oli wczoraj pomagał mi wybierać i oceniać w przymierzalni bluzkę z Vero Mody :-D ale wszyscy mieli ubaw ale wybrałam taką jaka jemu się spodobała:tak:

dzisiaj moja mama jedzie z nami Kubusia zobaczyć, pewnie nie spała pół nocy :-D:-)
a ja zabieram się zaraz za ściąganie mleczka :-) a jest tego troszku

miłego dnia buzia

Bershka fajnie się czyta takiego optymistycznego posta od Ciebie :-) cieszę się że wszystko ok i tak dobrze wszystko sobie organizujecie :-) ucałuj Kubusia! :tak:
 
reklama
Witajcie :-)

Paula dzięki za wytłumaczenie o tych wodach płodowych ;-):tak: a co do upławów to tak tak zapytam ginka na kolejnej wizycie :tak: ale jakoś myślę dzisiaj że to jednak nic powaznego :-) a Tobie juz tylko kilka dni zostało i wolneeee :-D

Patrysiu ja do tych upławów jestem juz przyzwyczajona, cały czas chodzę w cieniutkiej wkładce, juz sobie nie wyobrażam bez :sorry2: ale co tam :-)

Bershka ja tez się bardzo cieszę że jesteś taka pełna optymizmu, zobaczysz wszystko będzie oki :) a tak poza tym - jakiego laktatora uzywasz do ściągania mleka? ;-) Buziaki

Pati my się nie staraliśmy na konkretną płeć tylko w ogóle na dzidzi i przytulanka były codziennie przed i po owulce. I jest Syneczek :-):tak:

Pozdrawionka ciepłe, choc tu gdzie jestem pogoda się popsuła, własnie leje i jest chłodo :sorry:
 
Do góry