reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej sciskam wszystkie z rana....

Pati jadąc do Szymbarka jechalismy przez Zukowo...żeby ominac korek pojechalismy w osiedle domków....i mówie do M , że mam tu koleżanke ....i jest w ciąży....a tu zza roku wychodzi dzziewczyna w ciązy ciemne wlosy ....M mówi : znając twoje szczęscie to pewnie twoja koleżankka ....no ciekawe czy to ty nie byłas :):):):)
 
reklama
Witajcie :-)

Anufifi kochana witaj po tak długiej nieobecności ;-) tęskniło się nam tutaj do Ciebie :) bardzo się cieszę że urlop się udał i spędziliście wspaniale czas z dziećmi. Przykro mi że z cyklem nie wyszło, eh..może rzeczywiście lepiej odpuścić, nic nie planować, może wtedy nieoczekiwanie będzie niespodzianka...no wiesz :sorry2: mam nadzieję, wierzę w to jak wcześniej, bo taka osoba jak Ty, z tym zapałem, wytrwałością i ogromną miłością do dzieci musi w końcu zostac nagrodzona :tak: kochana ja myślę że tak się stanie mimo wszystko :-)

Bershka skoro sączą się te wody i skurcze są bez kroplówki to chyba Twój synek twardo postanowił że chce już na świat :sorry2: ale już duży jest, więc da radę pokonać wszelkie przeciwności :tak: jeszcze troszkę, będzie wszystko dobrze, trzymaj się ciepło ;-) A te krzyki wszystkie innych rodzących, ojej jak Ty to kochana wytrzymujesz, ja bym chyba z nerwów nie dała rady :baffled::-D

Kiki no kochana Ty to będziesz miała Kruszynkę! 4 kg :-D:-) super, widzisz tyle problemów a mała rośnie jak na droźdżach, 37 tydzien skończony, teraz już nie masz się czego bać i stresować, ja też jestem szczęsliwa razem z Tobą że z Derya wszystko super :-) Buziaki!
 
A ja Dziewczynki tylko teraz jestem, zrobiłam mocne postanowienie że do końca tygodnia napiszę drugi rozdział pracy mgr, dlatego właśnie idę się za to zabrać ! Czas szybko biegnie, myślałam że wcześniej się uwinę z tą pracą, ale w upały na nic nie miałam ochoty, na koniec sierpnia przeprowadzka, urządzanie się w nowym mieszkanku, a wrzesień to już zakupy dla dzidzi bo nic jeszcze nie mamy :sorry2: Więc będzie co robić. Jakby mi się jeszcze do porodu udało napisać oprócz tego jeden rozdział to byłoby super, ale zobaczymy.
Tak czy inaczej jak siedzę na necie to czasem nie mogę się oderwać od BB i allegro (oglądam rzeczy dla maluszka), i pół dnia mija, a potem zrobić obiadek, dom ogarnąć itd. i zaraz jest wieczór.

Dlatego teraz uciekam, wpadnę póxniej poczytac Was, Buziaki dla każdej z Was i Miłego dnia! :-)
 
HEJKA:-)
Hej sciskam wszystkie z rana....

Pati jadąc do Szymbarka jechalismy przez Zukowo...żeby ominac korek pojechalismy w osiedle domków....i mówie do M , że mam tu koleżanke ....i jest w ciąży....a tu zza roku wychodzi dzziewczyna w ciązy ciemne wlosy ....M mówi : znając twoje szczęscie to pewnie twoja koleżankka ....no ciekawe czy to ty nie byłas :):):):)


no ciekawe czy to nie byłam ja:-D:-D:-D


A ja Dziewczynki tylko teraz jestem, zrobiłam mocne postanowienie że do końca tygodnia napiszę drugi rozdział pracy mgr, dlatego właśnie idę się za to zabrać ! Czas szybko biegnie, myślałam że wcześniej się uwinę z tą pracą, ale w upały na nic nie miałam ochoty, na koniec sierpnia przeprowadzka, urządzanie się w nowym mieszkanku, a wrzesień to już zakupy dla dzidzi bo nic jeszcze nie mamy :sorry2: Więc będzie co robić. Jakby mi się jeszcze do porodu udało napisać oprócz tego jeden rozdział to byłoby super, ale zobaczymy.
Tak czy inaczej jak siedzę na necie to czasem nie mogę się oderwać od BB i allegro (oglądam rzeczy dla maluszka), i pół dnia mija, a potem zrobić obiadek, dom ogarnąć itd. i zaraz jest wieczór.

Dlatego teraz uciekam, wpadnę póxniej poczytac Was, Buziaki dla każdej z Was i Miłego dnia! :-)


no no to dużo pracy cię czek co życze powodzenia:tak:
 
Czesc Babeczki
Ja tylko na chwilkę...moze potem poczytam Was wiecej....
Dzien zacząl mi sie "srednio na jeża"...od mdłosci ale zjadlam śniadanko i jakos przeszlo...
Poza tym to jest znowu szaro i beeeee
ehhh uciekam nie bede Wam tu marudzic



A ciekawe jak sie miewa nasza Bershka?
 
Witam:-)

Pyszczku
milego pisania:-)

Aniu daj jakies zdjecia z urlopu:-)

Moze Bershka juz urodzila??ma ktos do niej nr kom??

Buziaki dla calej reszty babeczek-0:-):-):-)
 
witam sie i ja z wami..u nas super pogoda.dzieciaczki pojechaly na basen ja zrobilam zakupy do szkoly bo jutro juz szkola i obowiazki..

bereshka napisz cos do nas..moze syneczka masz juz w ramionach..

anufifi daj jakies fotki z urlopu na bb.
 
reklama
cześć laseczki:-)

Kiki kochana już do Ciebie pisze PW i ściskam baardzo mocno

Bershka no jeszcze troszke i będziesz miała kruszynkę przy sobie:-)

Anufifi dopiero odczytałam:sorry2: też już pisze:-)

Margarittka witaj spowrotem kochana:-):-), stęskniłam się za Tobą i fotkami dziewczynek:-):-)

Czarodziejka buziole słońce:-)

Sylwia Ty wiesz:-):-)trzymam mocno:-):-)

Pyszczku,Paula, Royanna, Pati i wszystkie niewymienione buziaki wysyłam:-)
 
Do góry