reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziendoberek!

Agnieszka12-Wanesa jest cudowna! Taki slodziak! Az znowu szkoda mi sie zrobilo, ze u mnie corci nie bedzie...Sliczna masz ksiezniczke!!!

Okruszynko-ja na Twoim miejscu skontaktowalabym sie z gin jesli te bole sie utrzymuja! Ja jak rodzilam to wlasnie takie miesiaczkowe bole mialam i wlasciwie bardzo sie nasilily dopiero jak mialam rozwarcie 8cm-wczesniej nawet polozne stwierdzily, ze to nie moze byc TO bo sie usmiecham-a ja wasnie rodzilam! Z tym, ze te bole mialam regularne.

Ja wlasnie koncze jesc sniadanko i mam lenia bo u nas pochmurno. I w ogole od kilku dni czuje sie jak slonica ale to pewnie przez pogode. Chociaz jestem tez przerazona bo mam wilczy apetyt-ciagle jestem glodna i jak nie zjem to jest mi niedobrze, a jak dzis weszlam na wage to troche sie przestraszylam-od ostatniej wizyty nabralam chyba ze 2 kg...

PozdrawiamWas wszystkie kobietki i zycze przyjemnego dnia!
 
reklama
Dzieki za troskę dziewczynki, narazie te bóle nie są jakieś regularne więc nie panikuję:szok:, mam nadzieję że to mogą być te przepowiadające:szok:. Po za tym na tym etapie ciąży to chyba normalne że cos boli Agnieszka mówiła że brała leki i miała skurcze, więc może tam sie po prostu coś zaczyna przygotowywać.
Paula szpital jeszcze nie wiem do końca. myślałam o Bielańskim nie wiem czy słyszałaś. Mam go najbliżej domu, rodziłam tam synka, tam leżałam na patologii, zakładali mi pessar, jest wyremontowany, łazienka w pokoju, ogólnie ok. Ale słyszałam że ogólnie w Warszawie jest przepełnienie na porodówkach i odsyłają szczególnie ten Bielański jest jakis oblegany i tam jest problem z miejscami. Ale mój Gin mówi żeby w razie czego jechać na Inflancką albo własnie na Madalińskiego, bo tam podobno nigdy nie odsyłają. także jeszcze zobaczę. Tylko to znieczulenie strasznie drogie w każdym warszawskiem szpitalu w zasadzie koszmar:angry::angry::angry:
Ale ogólnie mam dzis w sobie jakis taki dziwny strach:szok::szok:
 
Dziendoberek!

Agnieszka12-Wanesa jest cudowna! Taki slodziak! Az znowu szkoda mi sie zrobilo, ze u mnie corci nie bedzie...Sliczna masz ksiezniczke!!!

Okruszynko-ja na Twoim miejscu skontaktowalabym sie z gin jesli te bole sie utrzymuja! Ja jak rodzilam to wlasnie takie miesiaczkowe bole mialam i wlasciwie bardzo sie nasilily dopiero jak mialam rozwarcie 8cm-wczesniej nawet polozne stwierdzily, ze to nie moze byc TO bo sie usmiecham-a ja wasnie rodzilam! Z tym, ze te bole mialam regularne.

Ja wlasnie koncze jesc sniadanko i mam lenia bo u nas pochmurno. I w ogole od kilku dni czuje sie jak slonica ale to pewnie przez pogode. Chociaz jestem tez przerazona bo mam wilczy apetyt-ciagle jestem glodna i jak nie zjem to jest mi niedobrze, a jak dzis weszlam na wage to troche sie przestraszylam-od ostatniej wizyty nabralam chyba ze 2 kg...

PozdrawiamWas wszystkie kobietki i zycze przyjemnego
dnia!


Royanka moje bóle nie są regularne także narazie nic nikomu nawet nie mówię oprócz Was oczywiście:-)
Nie przejmuj sie wagą:tak:Ciężarówkom wszystko wolno:-D
 
Royanna ja też tak mam że jak nie zjem to robi mi się niedobrze, szczególnie rano, także witaj w klubie :sorry: ja byłam wczoraj na wizycie u ginka i znowu 2 kg do przodu, czyli od początku ciąży mam 7 na plusie :eek::-D Ale się na razie nie przejmuję :)

Agnieszka ciekawi mnie dlaczego tak napisałaś że bez znieczulenia za pierwszym razem rodziło Ci się lepiej i miałaś mniejszy ból :eek: jakbyś miała chwilkę to skrobnij coś na ten temat ;-) a Waneska do kogo bardziej podobna, do mamy czy taty? :-)

Okruszynko pewnie masz rację że boli bo już się organizm powoli szykuje na poród :tak: ale ten strach musisz przepędzić, i spróbować się jakoś zrelaksować :tak: Pozdrawiam ciepło

Eh już niedługo Kiki a potem za jakiś czas Bershka będą się szykowały na poród ;-) ale fajnie :)
A mi wczoraj gin powiedział - Pani Kasiu tylko prosze przez conajmniej 10-11 tyg. nie rodzić, niech Pani mocno zaciska nogi. Ma Pani już kawał ciązy za sobą, jeszcze trochę, jak Pani skończy 37 tydzień wtedy pozwolę rodzić :sorry::-D:-D:-D
 
Royanna ja też tak mam że jak nie zjem to robi mi się niedobrze, szczególnie rano, także witaj w klubie :sorry: ja byłam wczoraj na wizycie u ginka i znowu 2 kg do przodu, czyli od początku ciąży mam 7 na plusie :eek::-D Ale się na razie nie przejmuję :) (...)

(...)A mi wczoraj gin powiedział - Pani Kasiu tylko prosze przez conajmniej 10-11 tyg. nie rodzić, niech Pani mocno zaciska nogi. Ma Pani już kawał ciązy za sobą, jeszcze trochę, jak Pani skończy 37 tydzień wtedy pozwolę rodzić :sorry::-D:-D:-D
Ja jak nie zjem to mi niedobrze, ale od miesiaca jak zjem to tez niedobrze, szczegolnie rano:baffled:-moze z przejedzenia, bo ja jadam szybko i duzo:sorry: a moze ze zmiany witaminek...

A co zaciskania nog, to trzymaj sie przykazu! ;-)Jeszcze troche w dwupaku musimy pochodzic-im dluzej tym lepiej:tak:-no oczywiscie bez przesady...:-D
 
Narazie zmykam, bo che Macia na spacerek wyciagnac, a widze ze sa duuuze, burzowe chmury i nie wiem czy nam sie uda. Ale bedziemy probowac:)
A takie wyjscie to tez wyprawa zanim sie wygrzebiemy;)
Do zobaczenia pozniej!
 
Paula doczytałam, że od września będziecie mieć zielone światełko na staranka:-):-) bardzo się cieszę:-)

Pyszczku trzymaj trzymaj jeszcze:-) a potem to już sama radość:-)

Royanna udanego spacerku:-) korzystaj u nas leje od rana i nic się nie chce:baffled:
 
Beti no mam nadzieje że będziemy mieć to zielone światełko:tak:

Royanna udanego spacerku :tak: u nas póki co słońce świeci :-)

Pyszczek ściskaj, ściskaj kochana jeszcze trochę :tak: tylko co mąż na to jak będziesz tak ściskała cały czas ;-)

Okruszynko skoro Bielański masz niedaleko to tam próbuj :tak: skoro taki oblegany to musi być dobry :tak:moja koleżanka tam rodziła i nie narzeka ;-)
a na te bóle może weź sobie Nospe :tak:

Patrysia a dlaczego macie pokoik różowy? czy Dominiś to miała być dziewczynka? ;-)
 
reklama
Pati co tam u Ciebie??? :-) wyczaiłam Cię na staranka, by zostać kwietnióweczką 2010:) :tak::-) kiedy teścik robisz??? coś mi się wydaje że to fasolka :tak:;-)
 
Do góry