reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no z tym bieganiem po sklepach to góra pół godz. bo niestety od razu brzuch twardnieje :wściekła/y::no: muszę wiedzieć od razu co chce kupić i zmykać :-):-D
Miałam wziąć Fenoterol o 15tej i spóźniłam się tylko 30 min od razu skurcz :szok: ech...bez tych tabletek byłoby bardzo ciężko. Nie wiem jak kobiety kiedyś przechodziły ciążę, przedwczesne skurcze etc. :confused2:

Gosiu synek ma żółty kolor ścian, teraz M przywiercił mu półki takie wiszące z Ikei i w końcu mam karnisze jak powieszę firankę to zrobię zdjątko ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnieszko córeczkę masz prześliczną ale najważniejsze, ze dała sobie radę z samodzielnym oddychaniem ! zastanawiam się dlaczego w 38 tc dawali Ci zastrzyk na rozwinięcie płuc u małej :confused2: skoro to już normalny termin porodu ?
Gratuluję Ci Kochana z całego serduszka, utul ją od cioci z BB :-D:-)
 
Witam dziewczynki

Agnieszka piękna córcia naprawdę:tak:Super że wszystko ok i jesteście juz w domku.

Też się zastanawiam nad tymi zastrzykami, ja wprawdzie też je brałam ale to był 26 tc jak wylądowałam w szpitalu i z tego co słyszałam to muszą być dwa w odstępie 24 godzin żeby to miało jakis sens. A płucka dziecka są przygotowane jakos w 35 tc. Ale pewnie co lekarz to inna szkoła. najwazniejsze że wszystko ok. Pozdrawiam:-)
 
Mnie z kolei dzis w nocy bolał brzuch jak na okres:szok:i nie wiem co o tym mysleć:-(Aż mnie blady strach obleciał:szok:
Poprzednim razem dostałam takich skurczy że nie dało sie tego z niczym pomylić od razu wiedziałam że się zaczyna, a teraz nie wiem co mogą oznaczać takie bóle??????????:-(
 
Witam :-)

Agnieszko jeszcze raz gratuluje :-) prześliczną masz córeczkę :-) a jakie śliczne włoski ma :tak::-) dobrze że już jesteście w domku i wszystko wporządku :-) życzę Wam dużo zdrówka, niech mała księżniczka zdrowo rośnie :tak:
a jak synek zareagował na siostrzyczkę?

Okruszynko może lepiej zadzwoń do swojego gina i spytaj go o te bóle!
zdecydowałaś się już na jakiś szpital?

Bershka dobrze że ten feneterol pomaga :tak: musisz brać regularnie i wszystko będzie dobrze :tak:

Gosiu te wszystkie naklejki na ściane są super, ja tez jak będziemy odnawiali pokój Kacperka to kupie mu takie dekoracje:tak: teraz ma pokój pomalowany na niebiesko, ale zmienie na jakiś bardziej słoneczny :tak:

Miłego dnia Wam życze kochane! :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
HEJKA:-)
AGNIESZKA sliczna córcia jest :-)bardzo się ciesze że jest już wszystko dobrze że jesteście w domku:-)jeszcze raz GRATULACJE:-)
PAULA ja także musze przemalować pokój bo narazie jest różowy:-D:rofl2:a że teraz będe mieć synka drugiego to trzeba pomysleć nad kolorkiem i wtedy także zaczne coś naklejac;-)
OKRUSZYNKO myśle że zadzwoń do ginekologa ale jeśli nie są częste i regularne to myśle że nie jest tak źle że takze to mogą być skurcze przygotowujące :tak:
BERSHKA a jak ty się czujesz:happy:
 
Witajcie :-)
Agnieszko córeczkę masz cudną :-):-):tak: taka kruszynka..niech zdrowo rośnie, jeszcze raz gratulacje! :)

Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
cześć laseczki:-):-)

ja też już gratulowałam Adze na 28dni, ale jeszcze tu napisze Wanesa jest boska:-):-), aż zachciało mi się dziewuszki znowu:-):-)

a tak w ogóle to co u Jarzębinki??nie oddzywa się nic:baffled:

Kiki teraz Ty rybko niedługo:-):-)

i Bershka:-):-)

echh same fasoleczki będą niedługo:-):-):-)

buziaki cioteczki:-):-)
 
Do góry