reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mnie z kolei dzis w nocy bolał brzuch jak na okres:szok:i nie wiem co o tym mysleć:-(Aż mnie blady strach obleciał:szok:
Poprzednim razem dostałam takich skurczy że nie dało sie tego z niczym pomylić od razu wiedziałam że się zaczyna, a teraz nie wiem co mogą oznaczać takie bóle??????????:-(
Okruszynko- ja w pierwszej ciazy mialam identycznie. Po prostu zaczynaja ci sie skurcze przepowiadajace...to dobry znak...bo cialo przygotowuje sie do porodu.


Czarodziejko a Ty już 12 tydzien skończyłaś:-)

Ah... ja się nie mogę doczekac kiedy mój maluszek wskoczy w trzecie okienko:zawstydzona/y::-D
Agniesiak- nie wiem kiedy mi przelecialo te 12 tygodni...nie obejrzysz sie a bedziesz na polmetku.....ja dzis ide na usg przeziernosc karkowa i kosc nosowa...tzrymajcie prosze kciuki zeby dzidzia byla zdrowa!:tak:
Cześć Dziewczyny witam już z domu :)
DZIEKUJE KAZDEJ Z wAS ZA gRATULACJE!!!!:-):-):-):-):-)
a wiec zaczne od poczatku ostatnia tabletke wziełam w czwartek wieczorem o 21 a rano w piatek dostałam skorczy co 6,8,4min….. poczekałam aż mąz wroci z pracy i o 15;30 pojechalismy do szpitla tam były skorcze regularne co 5min i rozwarcie na 3cm, lekarz pyta czy zatrzymujemy akcje czy rodzimy…… to było najgorsze pytanie w moim zyciu….
na podjeci decyzji niemialam za duzo czasu i mowie do lekarza a co Pan by zrobil na moim miejscu a on ze połozył bym sie na dwie godziny w szpitalu i zobaczymy co sie bedzie dziac…. i tak zrobiłam…. po dwoch godzinach lezenia okazało sie ze rozwarcie mam juz na 4cm…. dostałam zastrzyk na rozwiniecie płuc u dziecka….. w razie gdyby miało kłopoty z oddychaniem po porodzie…. to było koło 17;30 ….. chodziłam ze skorczami do 22w nocy a potem podali mi znieczulenie zewnątrzoponowe fakt nic potem nieczułam ale o 24;03 dostałam boli partych szybko na łłozko porodowe i o 24;15 mała juz była na świecie dostała 10 punktów w skali Agpfara ale i tak dali ją do inkubatorka bo szybko oddychała…. to była dla mnie najdłuższa noc w zyciu cały czas zastanawiałam sie czy da sobie rade…. rano o 10 przywiezli mi mała do karmienia….. jestem przeszczęsliwa niepotrafie znalezc słow jak bardzo sie ciesze :)))) mała wazy 2800 ma 51cm wzrostu…
Kiciu jezeli chodzi o sam porod to z pierszym dzieckiem niemiałam znieczulenia zewnatrzoponowego a rodziło mi sie go o STO RAZY LEPIEJ NIZ TERAZ!!!! niewiem od czego to zalezy ale naprawde Oli wazył 3650 wiec był duzym dzieciaczkiem a z nim mnie nie boolało tak jak teraz…..
dziewczynki wklejam focie Wanesy i odezwe sie jutro buziaki wy moje kochane!!!

Aga-Waneska jest cudna, slodka, urocza, delikatna, kochana...mniam mniam tylko ja schrupac...niech zdrowo rosnie i w milosci sie wychowuje:tak:
 
reklama
Czarodziejko na pewno wszystko bedzie ok na dzisiejszej wizycie.:-) Masz juz prawie 13pełnych tygodni to już silna fasolinka.:-)
Z tymi moimi bólami tez mi sie wydaje że to jakieś przepowiadające skurcze, pizszesz że miałas podobnie a jak długo przed porodem????Jezeli oczywiscie jeszcze pamiętasz???:sorry::sorry:
Konieczni daj znać jak wrócisz z USG:happy:
 
Okruszynko- jesli dobrze pamietam to zaczelo mi sie jakos 4 tygodnie przed..i tak codziennie....i zazwyczaj wieczorami mnie lapalo albo w nocy....
nie martw sie dopuki to sa tylko bole lub nieregularne skurcze....oczywiscie na wizycie mozesz powiedziec lekarzowi ale na moje oko to nic powaznego!:tak:
Paula- dam znac po wizycie:tak:
Buziaki Kobietki
 
Cześć Dziewczyny witam już z domu :)
DZIEKUJE KAZDEJ Z wAS ZA gRATULACJE!!!!:-):-):-):-):-)
a wiec zaczne od poczatku ostatnia tabletke wziełam w czwartek wieczorem o 21 a rano w piatek dostałam skorczy co 6,8,4min….. poczekałam aż mąz wroci z pracy i o 15;30 pojechalismy do szpitla tam były skorcze regularne co 5min i rozwarcie na 3cm, lekarz pyta czy zatrzymujemy akcje czy rodzimy…… to było najgorsze pytanie w moim zyciu….
na podjeci decyzji niemialam za duzo czasu i mowie do lekarza a co Pan by zrobil na moim miejscu a on ze połozył bym sie na dwie godziny w szpitalu i zobaczymy co sie bedzie dziac…. i tak zrobiłam…. po dwoch godzinach lezenia okazało sie ze rozwarcie mam juz na 4cm…. dostałam zastrzyk na rozwiniecie płuc u dziecka….. w razie gdyby miało kłopoty z oddychaniem po porodzie…. to było koło 17;30 ….. chodziłam ze skorczami do 22w nocy a potem podali mi znieczulenie zewnątrzoponowe fakt nic potem nieczułam ale o 24;03 dostałam boli partych szybko na łłozko porodowe i o 24;15 mała juz była na świecie dostała 10 punktów w skali Agpfara ale i tak dali ją do inkubatorka bo szybko oddychała…. to była dla mnie najdłuższa noc w zyciu cały czas zastanawiałam sie czy da sobie rade…. rano o 10 przywiezli mi mała do karmienia….. jestem przeszczęsliwa niepotrafie znalezc słow jak bardzo sie ciesze :)))) mała wazy 2800 ma 51cm wzrostu…
Kiciu jezeli chodzi o sam porod to z pierszym dzieckiem niemiałam znieczulenia zewnatrzoponowego a rodziło mi sie go o STO RAZY LEPIEJ NIZ TERAZ!!!! niewiem od czego to zalezy ale naprawde Oli wazył 3650 wiec był duzym dzieciaczkiem a z nim mnie nie boolało tak jak teraz…..
dziewczynki wklejam focie Wanesy i odezwe sie jutro buziaki wy moje kochane!!!

Zobacz załącznik 151827
Zobacz załącznik 151828
Zobacz załącznik 151829
Zobacz załącznik 151830
Zobacz załącznik 151831
agnieszko jeszcze raz gratuluje..waneska jest przesliczna az lazka mi poplynela..ja jutro zaczynam 37 tydzien..tulam was mocno..
 
a ja dostałam właśnie @ :-( a powinnam dostać dopiero w sobotę :eek: kurcze to mi się ten cykl rozregulował i wychodzi że miałam 24-dniowy :eek::-(
 
Kiki ale gdzie?
Paula coś Ci się rzeczywiście rozregulowało:baffled: może to się przygotowuje jakoś do normalności tak
 
reklama
(...)
Royanna udanego spacerku:-) korzystaj u nas leje od rana i nic się nie chce:baffled:
Dziekuje:-D. U nas tuz przed wyjsciem popadalo 15minut, wiec w tym czasie zrobilam szybkie prasowanko, a potem juz poszlismy. Nawet duzo slonka bylo:tak:

(...)
Royanna udanego spacerku :tak: u nas póki co słońce świeci :-)(...)

Patrysia a dlaczego macie pokoik różowy? czy Dominiś to miała być dziewczynka? ;-)
Spacerek sie udal, dziekuje:-D
Co do tego rozowego pokoiku sama jestem ciekawa:-). Ale nasz Macius jak sie urodzil to byl z nami w sypialni, a jak mieszkalismy w Zgorzelcu to byla ona cala rozowa:-):-):-), wiec na poczatek tez mial rozowy pokoik:tak:. Ale byla gladka, bez wzorow.
A z Alankiem bedzie tak samo. Nasza sypialnia to jedyny pokoj po przeprowadzce ktorego nie odnowilismy(brak juz funduszy a potem czasu) i jest caly na rozowo-w dodatku w tapete w jakies ksiezniczki:-p:-):-):-) bo byl to pokoj dziewczecy:tak::-D:-D:-D, na podlodze rozowa wykladzina w kwiatki:szok::-D:-D:-Di rozowy zyrandol-wszystko po poprzednich wlascicielach, bo oni niedlugo przed sprzedaza remont robili. Nie wiem, moze dokupie jakies blekitne naklejki i ponaklejam na tym pasku miedzy dwoma tapetami(dolem a gora-nie pamietam nazwy, baner???)bo tam tez sa ksiezniczki, hihihhi. Nie zmienialam pokoju wczesniej bo ludzilam sie na coreczke:sorry:, a teraz to juz mi sie nie chce.

Agniesiak- nie wiem kiedy mi przelecialo te 12 tygodni...nie obejrzysz sie a bedziesz na polmetku.....ja dzis ide na usg przeziernosc karkowa i kosc nosowa...tzrymajcie prosze kciuki zeby dzidzia byla zdrowa!:tak:
Czas szybko plynie...Czekamy na wiesci z usg i trzymamy kciuki!
 
Do góry