reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosia jeżeli chodzi o kolorki ścian to zalezy czy pomieszczenie jest ogólnie dobrze naswietlone czy nie. Brzoskwiniowy kolorek fajnie rozjasnia wiem bo mam w pokoju u synka- tzn to kiedys była nasza sypialnia potem oddalismy ten pokój małemu jak zaczął sam spać a kolor został. My na przedpokoju mamy czerwień ciemną i to nie był dobry pomysł bo strasznie nam przyciemniło ciemny już korytarz i teraz nawet w ciągu dnia jak chce cos zrobić to musze zapalac swiatełko.
My też z końcem roku bedziemy sie przeprowadzać, ale narzie jteśmy na etapie mebli i płytek do kuchni i do łazienki. Do malowania scian jeszcze trochę czasu.

ja tez chcialam bordowy przedpokoj bo brudu nie widac ale mojemu m sie nie podoba i faktycznie moze byc ciemno:-(dlatego moze jakas ciemna brzoskwinia...ja nawet nie chce myslec o wyborze plytek i kafelek bo od tego wszystkiego glowa mnie boli...dopiero poczatek a juz mam dosc:-(

a co myslicie o takim zestwieniu kolorow??https://www.babyboom.pl/forum/listo...dla-mamy-i-dla-dzidziusia-26105/index126.html post aza!!i czy dla chlopca pasuje takie zestawienie??
 
reklama
Okruszynko ja tez nie lubię kłucia :eek: ale dzielnie znoszę, wszystko dla Syneczka :-D a co do znieczulenia to ja nie mam innej opcji bo tak jak napisałam w szpitalu w którym będę rodziła nie dają zzo i dlatego będę bez . Własnie chodziło mi o to czy w żyłę podają, ale tak jak piszesz może i coś podają tylko kwestia czy takie znieczulenie w ogóle działa :-D No trudno i tak się nastawiałam na poród naturalny, mam nadzieję że dam radę :sorry:

Patrysiu ja też będę bez znieczulenia ale pocieszam się myślą że i Ty i inne Dziewczyny tak rodziły więc pewnie da się znieść :) zresztą tak jak mi kiedyś pisałaś może będzie łatwiej niż się wydaje, a jak nie to zacisnę zęby i zrobię co do mnie należy :sorry::tak:
 
Agniesia u nas ten kolor to jest bardzo ciepła zieleń :tak: sama nie wiem czy bym się na taki kolor zdecydowała ale poprzedni właściciele tak pomalowali i nie będziemy tego koloru zmieniać bo jest przytulnie :-)

Gosia mi się takie zestawienie podoba, ale ja lubię intensywne kolory, kiedyś jak mieszkaliśmy u rodziców M to w naszym pokoju był intensywny pomarańcz i było fajnie :-D ale to na pewno trochę przyciemnia pokój, zalezy czy lubisz zdecydowane kolory czy raczej pastelowe, delikatne.. a ten pokoik od Azy wygląda bajkowo! jeszcze te meble i półeczki :-)
 
PYSZCZEK ty tak samo lubisz kolorki jak ja i mój M:-Dnasz salon jest seledynowy a kuchnia była pomaranczowa ale że mebelki są machoniowe to trzeba było na ecry(nie wiem jak się pisze dokładni)co niestety ja za bardzo nie lubie takich jasnych kolorków:sorry:ale za to mam paski w rogach ciemny fiolet i nie jest taka jasna cała ściana ma jakiś efekt gdzie jest ciemniejszego kolorku:-p:-D
 

Gosia mi się takie zestawienie podoba, ale ja lubię intensywne kolory, kiedyś jak mieszkaliśmy u rodziców M to w naszym pokoju był intensywny pomarańcz i było fajnie :-D ale to na pewno trochę przyciemnia pokój, zalezy czy lubisz zdecydowane kolory czy raczej pastelowe, delikatne.. a ten pokoik od Azy wygląda bajkowo! jeszcze te meble i półeczki :-)


mi tez sie podoba ten zestaw kolorkow co ma Azy:-)i mebelki tez takie mam:-)

Pyszczku napewno dasz rade bez znieczulenia:-)
 
Patrysia to widzę że mamy dokładnie taki sam gust z M jeśli chodzi o kolorki jak Wy :-D ja też nie bardzo lubię takie "białe" ściany, wolę jak coś sie na nich "dzieje" :) ale każdy lubi co innego :)
 
dziewczyny a taki pomysl do synka pokoju:podzilic sciane w poziomie i dol pomalowac albo na niebiesko albo na zielono a na srodku sciany dac borede tak:http://www.leroymerlin.pl/produkty/bordiura-papierowa-mis-plaza-62526,1225458533,1225458068.html lub taki http://www.leroymerlin.pl/produkty/...376-11-as-creation,1234178947,1240988057.html lub http://www.leroymerlin.pl/produkty/bordiura-papierowa-mis-boisko-62529,1234178947,1225458069.html albo do tego misiowego pilkarskiego bordera taka tapaeta Tapeta papierowa PIŁKA NOŻNA 62528 - Tapety dziecięce, Świat Dziecka w Leroy Merlin a powyzej tego bordera bialy kolor lub jakis pastelowy??

a do mai taki kolorek do tych naklejek pokoik - OSTATNIO DODANE - Inspiracje ??co myslice??
 
Gosiu wszystko jest takie piękne, że mnie samej ciężko byłoby coś wybrać ale na prawdę naklejki są ekstra
ja kupiłam juniorkowi wczoraj naklejki w OBI za 65 zł z autkami i tak kolorowo ma teraz w pokoiku :-)

pytacie się o skurcze więc odpisuję, ze <odpukać> przeszły :-):-):-):-)
Fenoterol górą :-D:-D:-D:-D

no ale widzę, ze Agnieszka odstawiła Fenoterol i od razu urodziła wiec nie wiadomo jak to u mnie by było gdybym dłuzej czekała z tymi skurczami :eek::eek::eek:

młody u dziadków a ja czekam na M i będziemy wiercić dziury na karnisze bo mam w domu tylko rolety a firan mi się zachciało :-D:-D

Milusiego...
 
Bershka- Kochana trzymaj sie dzielnie jeszcze troszke:)))))
Aguchna...pisalam na 28dni.pl ale napisze i Tu ze Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i corci i Twoich chlopakow...bo przeciez im tez ta mala krolewna odmieni zycie:)
Trzymaj sie Aga....
 
reklama
Gosiu wszystko jest takie piękne, że mnie samej ciężko byłoby coś wybrać ale na prawdę naklejki są ekstra
ja kupiłam juniorkowi wczoraj naklejki w OBI za 65 zł z autkami i tak kolorowo ma teraz w pokoiku :-)

pytacie się o skurcze więc odpisuję, ze <odpukać> przeszły :-):-):-):-)
Fenoterol górą :-D:-D:-D:-D

no ale widzę, ze Agnieszka odstawiła Fenoterol i od razu urodziła wiec nie wiadomo jak to u mnie by było gdybym dłuzej czekała z tymi skurczami :eek::eek::eek:

młody u dziadków a ja czekam na M i będziemy wiercić dziury na karnisze bo mam w domu tylko rolety a firan mi się zachciało :-D:-D

Milusiego...
dobrze ze latasz juz po sklepach tzn ze naprawde jest lepiej:-)a Twoj synek jaki ma kolor scian??
 
Do góry