reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

oj tak musze sie za niego wziąć bo potem to będzie za pużno ale narazie ciężko to idzie bo ja szybko mu ustępuje ze względu na moją nerwice.poprostu niewytrzymuje jego zachowania i pozwalam dla świętego spokoju-ale to mój największy błąd i musze chyba najpierw nad tym zapanować.ale jak jednak nie poddam sie i postawie na swoim to jestem już tak umęczona psychicznie:-(
troszke sie wyżaliłam dzisiaj:zawstydzona/y:
Tusia może lepiej wylecz tą nerwicę a później staraj się o dzieciątko bo nie ma nic gorszego jak znerwicowana mama w ciąży :baffled::eek:
 
reklama
Pyszczku tak patrzę na Twoje zdjęcie ślubne to masz podobną fryzurkę jak ja miałam na chrzcinach. Ładnie Ci w pokręconych włoskach :tak::tak::tak:
 
Bershka a widzisz nie wpadłabym na to :-) i tak mam umówioną wizytę u mojej fryzjerki na przyszłą sobotę, ale może podsunę jej ten pomysł :-) fajnie wyglądały Twoje włoski zrobione w ten sposób :tak:

Oki Dziewczyny, ja zmykam, miłego wieczoru i Dobrej Nocy!

Bershka oby leki pomagały na bieżąco i skurcze nie były częste..

Buziaki!
 
Bershka a dziękuję :) ale wolałabym jednak tym razem mniej skręcone, takie łagodniejsze, bardziej podobne do Twoich :tak: na ślubie moje włosy były ok, ale teraz mam trochę krótsze i chce rozpuszczone mieć, więc inaczej trzeba ułożyć :) mam nadzieję że coś wymyślę :)

Papatki!
 
oj BERSHKAja leczyłam sie przez jakieś 3lata.niebyło łatwo ale w sercu miałam nadzieje i wielkie marzenie =córcia..
a na tą wrażliwość moją niestety leków niema ale nauczyłam sie juz z tym żyć:sorry:
a morze mi cos polecicie na wesele bo mam wolny net i niemoge za dużo oglądac obrazków.:crazy:
aj namieszałam coś w sygnaturze a teraz niemoge nowej wstawić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam w niedzielny poranek.;-)
wiem,że to nie tu ale morze pomorzecie w tej sygnaturze jak chce zatwierdzić to pojawia sie Inwalid File.co robie żle.:baffled:
agniesiu -co tam u ciebie.
 
Witam:))
widze ze sie martwicie co z nasza Aga..mam nadzieje ze nie bedzie mi miala tego za zle ;-).. wiec milo mi donisec tak sliczna wisadomoc.. iż....
Aga urodzila 25.07 ..g.0.15 ..Dziewczynke 2800 !!!!!
Kochana jeszcze raz ogromne gratulajce:)))
Pozdrowienia Dziewczynki ..mam nadzieje ze te wiadomosc rozchmurzy ten dzisiejszy pochmurny dzien !!!:sorry::sorry:
 
reklama
Do góry