reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witaj Pyszczku :-)
Też znam ból z glukozą dla mnie to też było zgroza na szczęście laboratorium mam bardzo blisko domku i mogłam wrócić po pobraniu i wypić to świństwo w domu. Bałam się tylko czy dam radę potem iśc jeszcze raz ale jakoś poszło.

Wiktorek bardzo ładne imię. Ale z kolei Wiktoria już nie bardzo mi sie podoba.
My z M też jeszcze nie wybraliśmy imienia tzn myśleliśmy o Amelce, Lenie, Maji,Weronice, ale decyzja jeszcze nie zapadła.

Właśnie wtrząchnelismy obiadek ziemniaczki i gołabki i nie mogę się ruszyć normalnie. A moja królewna tak mnie napiera na pęcherz ostatnio że mam wrażenia jakby mi się miało cos tam rozpaść:szok:Aż mnie czasem strach ogarnia..............:szok:
 
reklama
Bershka no widzisz :-D tak to czasem bywa :) Może u Was następna będzie Emilka, jesli zechcecie trzecie dzieciątko ;-)

A ja niedługo jadę z M na szybkie zakupki, za tydzien idziemy na wesele, jakąś sukienkę muszę kupić :-)
 
Bershka mnie się Wiktor bardzo podoba, no i pasuje do Waszego nazwiska moim zdaniem :tak: bardzo ładen imię :-) a u nas Sebastian hehe wybór padł na to imię jeszcze przed ciążą i dla chłopca nie mogło być inne ;-) ale gdyby mi przyszło wybrac dla dziewczynki to ooooooo...pewenie codziennie bym zmieniała aż do porodu :-D


hehe no tak my dla synka tez wybieraliśmy aż padło na Alanka a dziewczynka hmm by było zastanawianie się miedzy Nadiusią a Nikolcią bo ja chciałabym Nadia a M jednak cos bardziej Nikola :-D:rofl2:a tak to przy synku i ja i M się zgadzamy:-)

BERSHKA to super że skurcze przestały być odczuwalne:-)
KIKI właśnie a jak ty się czujesz już w ostatnim okienku jesteś na suwaczku:-)
 
Właśnie wtrząchnelismy obiadek ziemniaczki i gołabki i nie mogę się ruszyć normalnie. A moja królewna tak mnie napiera na pęcherz ostatnio że mam wrażenia jakby mi się miało cos tam rozpaść:szok:Aż mnie czasem strach ogarnia..............:szok:


a ja jestem w trakcie robienia obiadku tzn.juz wnet bedzie zrobiony co jestem miedzy garami a miedzy BB:-D
 
Patrysiu a mnie się bardzo podoba ta dziecięca buzia z zamkniętymi oczkami u Ciebie na suwaczku ;-) piękna jest :tak:
no widzisz zgadzacie się z M więc tak pewnie miało być że Synek :-) ja przed poznaniem płci też się smiałam do M i mówiłam że będzie Synek bo dla Córeczki imienia nie mamy :-D

Okruszynko gołąbki, miam :-D a my mamy dzisiaj sosik, tzn gulasz jakby :) nom z tą glukozą cięzko było, ale to i tak nic na pewno w porównaniu ze skurczami albo bólami, podziwiam Dziewczyny za wytrwałość, aż mi głupio w takiej sytuacji pisać o takiej błahostce jak glukoza :sorry: Pozdrawiam serdecznie :)
 
Pyszczku skurcze są bolesne ale za to glukoza też nie jest najlepsza

ale pychotki robicie na obiadek


u mnie dzisiaj miesko duszone z frytkami i suróweczką tylko niech mój M z dzieckiem do domu już wracają :-D pojechali moich rodziców na wesele kolegi zawieść i tyle ich widziałam. Moze tam już się bawią :-D:-D:-D
 
Patrysiu a mnie się bardzo podoba ta dziecięca buzia z zamkniętymi oczkami u Ciebie na suwaczku ;-) piękna jest :tak:
no widzisz zgadzacie się z M więc tak pewnie miało być że Synek :-) ja przed poznaniem płci też się smiałam do M i mówiłam że będzie Synek bo dla Córeczki imienia nie mamy :-D

Okruszynko gołąbki, miam :-D a my mamy dzisiaj sosik, tzn gulasz jakby :) nom z tą glukozą cięzko było, ale to i tak nic na pewno w porównaniu ze skurczami albo bólami, podziwiam Dziewczyny za wytrwałość, aż mi głupio w takiej sytuacji pisać o takiej błahostce jak glukoza :sorry: Pozdrawiam serdecznie :)


pewnie tak:-Da M mówił ze od początku czuł że synek bedzie:tak::-)
a co do tego że błahostka to nie prawda jak źle się znosi glukoze to wcale nie tak łatwo wypić na pusty żaładek :tak:i masz prawo o tym tak pisać nie jedna kobitka tego nie lubi:tak:a poród narazie nie możesz o tym pisać bo nie rodziłaś jeszcze a pozatym to nie jest powiedziane że twój bedzie cięzki a może być taki szybki i łatwy że go mile bedziesz wspominać jak to jest u niektórych kobitek:tak:
 
u mnie dzisiaj miesko duszone z frytkami i suróweczką tylko niech mój M z dzieckiem do domu już wracają :-D pojechali moich rodziców na wesele kolegi zawieść i tyle ich widziałam. Moze tam już się bawią :-D:-D:-D



a ja właśnie ide zlać ziemniaczki i miesko wyłączyc a na obiadek mam kurczaczka:tak:co mykam ;-)
 
reklama
Do góry