reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Okruszynko dzięki za pocieszenie, ja tez mam takie upławy jak Ty

Patrycja z tego co opowiadała o dziecku to modliła się żeby było wszystko ok a była na patologii bo miała krwawienie a o papierosach coś jej tam powiedziałam a Ona na to, że ma czwórkę dzieci i z każdym paliła i dzieci jak dąb :szok: takiej nie przegadasz

idę pod prysznic
 
Ostatnia edycja:
reklama
BERSHKA :szok:jak ja nielubie takich babek normalnie współczucia ci jak leżałaś obok normalnie musiałaś na to patrzeć ja ta idzie se zapalić masakra:no:
 
Witajcie :-)

Udało mi się dzisiaj zrobić krzywą cukrową! :-):-D:-D Pojechałam z M, wzięłam cytrynkę tak jak Patrysia radziła (pomogła, bardzo zmieniła smak glukozy, oczywiście na lepsze :) piłam małymi łyczkami, nigdzie się nie ruszałam, jak było mi trzeba wody to M przyniósł, wprawdzie mogłam tylko wypić pół kubeczka tej wody ale i tak pomogło :-):tak: aaaaaa już za mną to badanie na szczęście,teraz tylko czekam na wynik :)

Bershka współczuję Ci kochana tych skurczy i bóli, kurcze niech Mały jeszcze trochę poczeka :sorry: będę trzymać kciuki żeby udało się przetrwać jeszcze te 3 tygodnie :tak: ale jakby cos się działo więcej to od razu pędź na szpital, tak jak Paula pisze :tak:

okruszynka i ja też Cię pamiętam :-) widzę że i Ty miałas przejścia z ciążą, ale juz jest dobrze, cieszę się że teraz jest ok, już prawie końcówka, meta przed Tobą i niedługo będziesz tulić córeczkę :tak: zdrówka dla Ciebie i Małej :-)

Patrysia dzięki za radę co do cytrynki - pomogło! :-D hihih ale fajnie z Twoją siostrą, że udało się zafasolkować - wszystkiego dobrego dla Niej! :)

Anufifi już chyba niedługo wróci do nas :-)

Pozdrawiam Was wszystkie żeby nikogo nie pominąć i życzę milej soboty!
 
PYSZCZEK witaj:-)to super ze się udałom i że jesteś po:-)teraz będzie na mnie kolej:baffled:ciekawe kiedy pójde bo wiem że teraz na wizycie wypisze mi badania jakie mam robić pewnie ta glukoza tuż tuz ale wezme także ta cytryne:tak:
 
Patrysia heheh ja to za każdym razem jak patrzę na Twój suwaczek to nie mogę się nadziwić że już np jesteś w 15 tygodniu !:szok: Jakoś u Ciebie szczególnie mi się wydaje że szybko czas leci ;-) ale moje tygodnie w sumie też szybko :-D:-D:-D
 
PYSZCZEK wezme całą:-D:rofl2: tak już taki tc a u ciebie już półmetek za tobą :-):-):-) faktycznie czas szybko leci jeszcze troche a sierpien potem wasze porody i tylko czekać do świąt i moja kolej:-p
 
Dokładnie :-) Jeszcze miesiąc i prawie wrzesień :szok:Ja to się już trochę obawiam o zakupy, bo kupujemy wszystko od zera, ale jak juz wcześniej pisałam nie chce tu dodatkowo zagracać mieszkania tym bardziej że za miesiąc czeka nas przeprowadzka do własnego M :-) Więc chciałabym już tam będąc zacząć zakupki. Na razie jeszcze nic nie mam dla Małego. Ale u nas to i tak jak pojade z M na zakupy to większość rzeczy pewnie na raz się kupi, bo mój M nie lubi się długo zastanawiać nad kupnem czegoś, dlatego do czasu zakupów mam już miec wszystko wybrane, żeby tylko pojechac kupić i przywieźć :tak: Oczywiście oprócz zakupów z Allegro, bo tam chyba też na coś się skuszę :-)
 
Patrysia a Ty to będziesz miała dopiero niezapomniane Swięta i Sylwestra! Ciekawe kiedy Maluszek zechce przyjść na świat :-)
 
reklama
Patrysia a Ty to będziesz miała dopiero niezapomniane Swięta i Sylwestra! Ciekawe kiedy Maluszek zechce przyjść na świat :-)


hehe no mam nadzieje że jednak posiedzi te święta i sylwester w domku:-D mam termin na 14 stycznia co myśle że po tym sylwestrze spokojnie urodze:tak:z pierwszzą ciążą to miałam przenoszoną do początku 42 tc i wywoływany poród co mam nadzieje że ten maluszek także poczeka:-)
a co do twoich zakupów no masz racje lepiej jak już będziecie w nowym mieszkanku bo za dużo do przenoszenia :tak:ja jak się dowiem płec całkowicie to zaczne kupować no jak jednak synek to mniej bede mieć rzeczy:-)
 
Do góry