reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny pomocy,mam straszne bole brzucha ale nie w okolicach jajnikow a w gornej czesci,nie moge wytrzymac z bolu chyba zglosze sie do lekarza:-(
 
reklama
Pati jedź do lekarza i koniecznie powiedz że jest prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży! a jak masz telefon do swojego gina to najpierw zadzwon i powiedz co i jak!
 
Pati jedź do lekarza i koniecznie powiedz że jest prawdopodobieństwo że jesteś w ciąży! a jak masz telefon do swojego gina to najpierw zadzwon i powiedz co i jak!

paula nawet nie wiesz jak sie denerwuje,ale mieszkam w Londynie i tutaj rzadko kiedy w ciazy bada ginekolog a co dopiero bez ciazy.Zadzwonie do meza i umowie sie na prywatne badanie w polskiej klinice.mierzylam tem 35,8 a w ciazy jest ok 37 wiec to raczej nie fasolka:-:)-:)-:)-(
 
dawno nie było jarzebinki ciekawe co tam u niej????


więc melduję szybciutko co tam u mnie:tak: bo poczułam sie jak wywołana do tablicy wie codpowiadam - ogólnie jest OK :cool2::-):cool2: od maja zmieniłam w firmie stanowisko i miejsce pracy, i nie miałam możliwosci zaglądania na BB z pracy wiec porobiły mi sie spore zaległosci, nie tylko u Was, ale ogólnie :tak: teraz juz od 1 lipca jestem na zwolnieniu, doszłam do wniosku, że poraz juz korzystać z uroków ciąży wiec wypoczywam :tak: lipiec jestem z małym, bo jego przedszkole jest zamkniete, więc nie poszedł do zastępczego, ale w sierpniu juz wraca, a ja sobie odpoczne po wakacjach z synkiem :cool2: teraz miałam pojechac do rodziców na wieś, a M mial pomalowac ostatni pokoik i kuchnie, ale mam problemy z autkiem, może uda sie wyruszyć dziś lub we wtorek :tak: więc tam tez sobie odpoczne a mały sobie poszaleje na podwórku i mam nadzieje, że skorzysta z uroków lata i pokąpie sie w baseniku :cool2::-D:cool2:

maleństwo rosnie, rozpycha sie niemiłosiernie, choć wnetrzności zostawia w spokoju :tak: kolejna wizyta 23 lipca, więc zobaczymy ile juz waży ( 25 czerwca, było niecałe 1000 g) :tak: i trudno było potwierdzic na 100 % chłopaka, bo był kiepsko odwrócony do pogladu, więc trzymam sie informacji z maja, że jednak chłopiec :cool2:

a jeżeli chodzi o zakupy to wszystko zostawiam sobie na sierpien, juz po malowaniu i meblowaniu :tak: i chciałabym miec wszystko gotowe do konca sierpnia, mam nadzieję, ze mi się uda :tak: jedynie może wózek zakupie wcześniej, bo upatrzyłam sobie na allegro uzywany x-lander, ale cały czas sie zastanawiam, gdyz mam dosyc małą winde, a wozkarnia na parterze jest dopiero w planach i cały czas chodze z miara i wymiary windy znam juz na pamięć :tak: no ale zobacze w poniedziałek, bo wózeczek jest w okolicy moich rodziców, wiec po obejrzeniu zdecyduje ...............:tak::cool2::tak:

pozdrawiam WAS serdecznie i życze przyjemnego tygodnia :tak::-D:tak:
 
Witam :-)

Hej Gosia jak samopoczucie? a Ty w domku czy w pracy?

Zaraz Was poczytam tylko trochę się rozeznam w pracy ;-)
Paula ja w domku siedze:-)chodz tak 2razy w tyg skacze na max 2godz do biura...ale tak robie tylko do konca lipca od sierpnia slodkie leniuchowanie:-)czuje sie w sumie ok tylko pachwiny bola bo ostatnio za duzo sie nachodzilam:-(
dziewczyny pomocy,mam straszne bole brzucha ale nie w okolicach jajnikow a w gornej czesci,nie moge wytrzymac z bolu chyba zglosze sie do lekarza:-(
lec do lekarza i to juz!!i nie zakladaj ze to nie fasolka bo moze to wlasnie fasolka:-)
 
Witam dziewczyny
Bershka no nareszcie jakies wiesci.... czekam jakie dziś bedą;-):tak:
Paula tak urlop super sprawa, szybko z leci i bedzie sierpien:happy2:
Pati taki ból to moze tez byc zagniezdzanie sie fasolki proponuje no-spe... i trzymam kciuki za fasolke:tak:
royanna ale Ci fajnie nad morzem sobie odpoczywasz, duzo słonka zycze bo u nas brzydka pogoda....
jarzębinko no wkoncu sie odezwałas,rozumiem zamieszanie jestes usprawiedliwiona:-D bos w ciązy:-D hehhe co do usg to coś ciekawie sie szykuje mi tez na poczatku powiedzilei synuś a na nastepnej wizycie ze ciezko okreslic bo dzidzius zle ułozony... a potem na 3D ze widzą pipke....:-D:szok: ale najwazniejsze zeby dizeciątko było zdrowe to przewyższa wszystko!!!!

Ja kochane jutro mam wizyte w klinice w której mam rodzic, a że zamykaja ją od 1-15 sierpnia to bede chciała zeby wywołali mi porod 31lipca ciekawe co na to powiedzą, stresuje sie tą wizytą ....
w sumie bedzie to 38 tydzien 3dni wiec juz bliziutko terminu... no zobaczymy co mi lekarz powie....
dzieciątko w brzuchu już tak duze ze jak wyciąga nozke to niesposób niepoznac ze to stopka:-D smiesznie to wygląda, w szczególnosci po bokach jak sie rozciąga hehe:-)
pozdrawiam Was wszystkie milego dnia:tak:
 
WITAM:-)

A mnie cos wzieło na zupę i gotuję kalafiorową:-D Tylko wiecie.. ja żadnych zdolności nie mam:zawstydzona/y::-) Więc kupiłam mrożonke Hortexu:zawstydzona/y::-D Niech ten mój M juz wraca bo ja tu z głodu padnę;-):-D On tak niesamowicie dobrze gotuje:tak::-)

Byłam na malych spozywczych zakupach bo juz pustki w lodówce.. normalnie jak M przyjedzie to najpierw mi coś pysznego ugotuje a potem będziemy sie witac;-):-D


no tak zachcianki się zaczynają hehe:-Dno i współczuje M jak przyjedzie od kuchni nie wyjdzie bo co chwile będzie tobie gotować:-D



Dziewczyny okropnie sie czuje mam zawroty glowy,bole brzucha i piersi,mam nadzieje ze to "wina" tej fasoleczki,poza tym wychodza mi na twarzy straszne pryszcze,nigdy takich nie mialam:szok:chyba nie wytrzymam i zrobie ten test we wtorek:tak::-Dto bedzie tydzien po stosunku;-)


życze żeby była to fasolka i żeby było wszystko dobrze:tak:



Witam :-) już z pracy :-:)baffled:

Urlop to super sprawa tylko szkoda że tak szybko mija :-( teraz odliczam dni do 15 sierpnia wtedy znów będę miała tydzień urlopu :-):tak:


szybko minie i będziecie dalej plażować;-)

JARZĘBINKA no wreszcie nam tu się odezwałas:-)no to super że jest ok i z tobą i maluszkiem:tak:
 
Witam

Nic nowego nie dowiedziałam się dzisiaj na usg, więc póki co pozostają przy tym, ze mam donosić ciąże
widziałam dzisiaj maluszka, lekarka mówiła, ze bardzo ładny ma profil i ładne dziecko z bujną fryzurką :tak: no i czekać i czekać.....

idę ogarnąć mieszkanie

Anufifi a Ty jak z domkiem ? Mnie dzisiaj M powiedział, że za 3 lata będziemy mieć własny ogródek :-D:-D:-D:-D trzymam go za słowo choć nie ukrywam, ze liczyłam na szybszy bieg sprawy :-):-)

a poza tym uświadomiłam sobie malutki problem...mój brat tak jak wspomniałam jest rozwodnikiem i żyje w drugim związku, śłub ma cywilny i chyba ksiądz nie pozwoli na to, żeby był chrzestnym :-( nie pomyślałam o tym....teraz doopa bo nie mam chrzestnego :-:)-:)-(
 
reklama
a co do mojego maluszka to chciałam dodać, ze waga ok 2400 g i 2 tyg jest do przodu, czyli wzrost waga etc na 34 tydzień ciąży :tak::tak::tak:
 
Do góry