reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej Dziewczyny :-)

Ostatnie dni jakoś nie mam zapału do pisania, głowe mam zajętą poszukiwaniem lodówki :-D Już tyle sie oczytałam na necie na ten temat i nadal mam mętlik w głowie :szok: Może Wy polecacie jakąś markę, którą same macie w domkach, sprawdzoną, która się nie psuje? Zastanawiam się też czy kupić tradycyjną lodókę czy typu No Frost. Teraz tyle bajerów w lodówkach, że szok :szok::sorry2:

Bershka cieszę się że z malcem Twoim oki, jest silny, widzisz sama jak rośnie, ja myśle że będzie wszystko dobrze :tak: co do chrzestnego to przyznam że nie bardzo wiem jak to jest, niby rozwodnicy nie mogą przyjmowac komunii św. ale czy mogą być chrzestnymi? Hmm...:dry: a domek z ogródkiem za 3 lata super pomysł, ale to by się wiązało że musielibyście sprzedać to mieszkanie i przenieść sobie kreyt na dom? czy domek dodatkowo oprócz mieszkania? ;-)

Anufifi ciekawe jak u Ciebie sprawy wyglądają, z domkiem jak z domkiem, ale z fasolką?? Mówiłas że tempka wariuje, ale to może różne rzeczy oznaczać, równiez te dobre :tak::-) kochana daj znac co i jak

Margarittko :-):-):-) ja już listę prawie mam, ale jak na razie na liście się skończyło, nie mam jakoś parcia na zakupy, najprawdopodobniej, jak wszystko dobrze pójdzie to czeka nas przeprowadzka we wrzesniu, urządzanie mieszkanka, więc kupowanie mebli, niektórych sprzętów itd. więc ogólne zamieszanie i chyba już wolałabym jak tam będę to wtedy zacząć zakupki dla mojego maluszka żeby teraz tego tutaj nie gromadzić i potem musieć wszystko przewozić. Ale tez postaram się być rozsądną mamusią i nie szaleć za bardzo :tak: Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego urlopu w Polsce!!! :-D:-D:-D

Beti, jarzebinka, Patrysia, Agniesia, Gosia, Royanna, Paula, Kiki, Kicia i wszystkie Laski pozdrawiam! :)
 
Patrysia... hmm w sumie to dobry pomysł z tymi chrzestnymi 2 w 1 :-) czyli kuzynka w moim przypadku ze swoim M ale czy to nie za duże obarczanie ich ? :confused::dry:

Pyszczku dzięki....maluszek silny jak dąb :-)
Jeżeli chodzi o dom...wiesz najlepiej byłoby mieszkanie zostawić na wynajem ale czy nasze fundusze nam na to pozwolą :sorry2::confused: póki co plan jest taki, że w sierpniu/wrześniu chcielibyśmy kupić działkę, która będzie czekać na dobre czasy :-D
 
BERSHKA ja ci powiem że u nas jest ogólnie tak ze bierze się małżenstwo a czy obarczanie duze nie dlaczego np.jeśli chodzi o prezent przecież to samo kupujesz np.jak byś była sama chrzestną wiesz my nieoczekujemy gór a np.podarunku :tak:mój synek ma mojego M siostre z mężem:tak:bynajmiej zawsze razem chrzestni będa:tak:ja powiem że wogóle ja z M nie lubimy tak za bardzo hmm "rozrzuconych chrzestnych"wolimy małżenstqwo tak tez było jak ja miałam być chrzestną z kolegą tego taty córci co miała być moją chrześniaczką i wiesz ja nie wyobrażałam siebie przy ołtarzu z nim a nie z moim M:sorry2:no ale i tak jest ktoś inny z chrzestnychale wiesz ja ogólnie lubie małżeństwo:tak:
 
Agnieszko co do wózków Mutsy to oczywiście zależy co komu podpasuje - Tobie 4 Rider, mnie - Urban Rider, ale tak czy inaczej wyglądają i mam nadzieję że będą sprawowały się świetnie! :) juz na inne wózki nawet nie patrzę ;-)
Jejku jak blisko już do Twojego porodu, już niedługo będziesz tulić Waneskę, super :-)
 
Bershka pewnie, to dobre rozwiązanie, trzeba tylko wyczić dobry moment i za dobrą cenę kupić działkę, a potem niech już sobie leży i czeka na Wasz domek :tak::-)

Co do chrzestnych to dla niektórych osób może to być obciążenie, skoro np. na komunię dla chrześniaka/chrzesnicy muszą oboje kupić prezent, a co dopiero na wesele :szok: A budżet domowy przecież jeden :-D
Ale z drugiej strony rodzice chrzestni to takie osoby, które mają za zadanie wspierać rodziców w wychowaniu dziecka i w razie potrzeby, gdyby rodziców tfu tfu tfu zabrakło obowiązani są do tego żeby się dzieckiem zaopiekować - to tak w teorii i wzniosłych ideałach :) W praktyce bywa róznie, ale wydaje mi się że gdy małżeństwo jest chrzestnymi to jakby większa więź z dzieckiem i poczucie wspólnoty ;-) Heheh ale wywody napisałam :-D:szok:

U nas chrzestnym u synka chciałabym żeby był mój brat, bo to po Mężu i Mamie najbliższa mi, ukochana osoba na której nasz synek mógłby się wzorować, a poza tym mój brat uwielbia dzieci i sam chciałby mieć :tak: Ale na chrzestną jeszcze nie myśleliśmy, brat jest kawalerem więc chrzestna musi być "z zewnątrz" :-D
 
PYSZCZKU a dlaczego 2 prezenty ja nie rozumiem:confused:przecież chrzestni małżenstwo jeden kupują prezent jako jedność a jak są dwa z różnych rodzin to normalne bo każdy za siebie ale jak jest małżenstwo to dlaczego 2 przecież oni razem kupują:tak:
 
Patrysiu wiesz co w sumie nie wiem jak to jest w praktyce, nie znam żadnego małżenstwa chrzestnych :-D ale w moich stronach jest tak przyjęte że np. na komunię każde z chrzestnych kupuje jakiś lepszy prezent, a tak napisałam bo tak wydedukowałam że skoro chrzesniak dostaje coś i od chrzestnego i od chrzestnej, to powinien i od małżenstwa dwa prezenty dostać :-D hehe ale oczywiście tak jak piszesz może i jeden dostać, a zresztą prezenty nie są najwazniejsze, chrzestni nie po to tylko są żeby prezenty dawać :tak:
 
patrysia dziekuje ze podtrzymujesz mnie na duchu,ale moja tempka nie wzrasta a ja nie moge normalnie funkconowac kusi mnie zeby zrobic test:tak:
 
reklama
Witajcie Matki Polki.....
Postow sprzed 3 tygodni tyle ze chyba nie nadrobie czytając!
Ale troszke wstecz zerknęlam i widze nowe osoby ktore zreszta mile witam i widze ze niektore mamusie znają juz plec swoich przyszlych dzieciaczkow:)))))
U nas Ok... bylam z Mlodym na podlubelskiej wiosce...lasy, łąki i bociany......
niestety wszystko co dobre szybko sie konczy teraz trzeba bedzie czekac do sierpnia na kolejną wyprawe......
Ucalowania dla kazdej z Was:)
 
Do góry